Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Sen yaparsın

Malesef bende yarım bırakamama huyu var. Başladım mı oradan bitecek mutlaka. Vatandaşlığı bitireyim bir de engin hocadan dinlicem seri bi şekilde
Evet haklısın bende öyleyim eğer ilk ondan başlasaydım bırakmazdımda önceden engin hocadan bitirdiğim için onu pek sallamadım gibi oldu . Ancak onu bitirmek sana çok şey katmıştır çünkü adam resmen coğrafyayı gözünde baya küçültüp kolay görmeni sağlıyor

Bayram hoca bende de tam tersi bir etki bıraktı nedense, konular daha da büyük büyük büyük hâle geldi

Sınavda kaç senedir çıkmıyor canim. Çok takma kafaya

Canım ben mesajlara geriden okuyarak geliyorum öyle cevaplıyorum o yüzden buna ne cevaplar geldi daha okumayamadım ancak ilk olarak şunu söyleyeyim sakın ama sakın soru bankası bitirmeyi bırakma sınava kadar ve yanında denemeler yap arada sırada. Şundan dolayı söylüyorum çünkü kpss çok geniş kapsamlı bir sınav olduğu için bütün soruları bir denemede görmek imkansız ha ben durmadan sabah akşam deneme yaparım dersen o ayrı ama genede çoğu soru tipini taramanın en güzel yolu hem soru bankası hemde denemedir bence diye düşünüyorum

Bende can Köni den bitirdim ve evet öyle oluyordu ama ben videoları izliyordum mesela diyelim videolardan 2 ünite bitirdim ama test kitabında ilgili kısımdan test çözebilmek için 3 ünite bitmesi gerekiyorsa bende gidip o testi çözebilecek kadar biraz daha video izliyordum sonra test çözüyordum filan o şekilde halletmeye çalıştım. Ama en güzeli 10 ar 10 ar yani çok çok video izleyip en son test çözmek iyi oluyor çünkü ben genelini görünce öyle anlayabiliyorum

Kızlar ya bu kitaplar ne kadar pahalı. Birkaç sitede fiyat karşılaştırması yapayım dedim hiçbirinde 200ün altında tutmuyor. Fotokobiye başvurmayayım diyorum ama zorla vurduracaklar
Gerçekten öyle bende böyle düşünüyorum ama iyi bir fotokopici olmalı ben ismini hatırlamıyorum bir yerden birsürü almıştım genel olarak iyiydi ama sanki istediğim gibi değil 1 yıl eski basımdı vede eğitim denemeleri cevap anahtarsızdı yani bildiğiniz çöp oldu

Cografyaya dair ne öğrendiysem onun sayesinde çok güzel anlatıyor ben eskiden kalem oynatamazdım canım coğrafyada ama şuan iyiyim şükür
Ay evet bende öyleydim bildiğin sıfırdım harita bile bilmezdim engin hoca sağolsun öğrendim kalem oynatacak kadar

Ay maşallah

Ya benim ablamda Matematikçi hiç çekmemişim ona 8 sene olacak atandı hepsini full e yakın yaptı tarih coğrafya falan süperdi. Azcık ona benzesem yeter
Benim öyle ablam olacak odaya alırım kıstırırım kız nasıl yaptın anlat hepsini diye sıkıştırırım

Eki Görüntüle 3003622
Yanlışlikla oabt deneme göndermişler, canım sıkıldı. Hiç böyle bir hata yapmazdı halbuki. Inş düzeltirler kullanabilecegim bir kitap bile değil yani
Ayyy aşk yaşıyorum bunlar neeeeğğğ yepisyeni tam yemelik . Bol bol netler getirsin inşallah amin

Gecen sene ben de fotokopi aldim bir sürü tg genel denemeleri.. kucucuk basmislar karinca kadar. Cevaplari okuyana kadar saftim kayiyo
Ne biliyim bu kadar kucuk bascaklarini

Ama baska bi fotokopici buldum alcaksaniz tavsiye edebilirim herkes cok memnun ondan. Ben henüz almadim da.

Cografyanin karakutusuyla vatandaşlığın karakutusunda kaldi aklim valla kitabim olmasa simdi hemen alcam fotokopilerini

Hemen engin hocaya geçiyoruz o zaman jet hızıyla veya başka hocaya çünkü kaybedecek vaktimiz yooook
Bugün açtım ama onun sırasıyla bayram hoca farklı ya konu olarak. Engin hocanın pdf kitabını bulamadım da Sanırım Bayram hocadan gidip Engin hocada tekrar yapcam

Benim öyle ablam olacak odaya alırım kıstırırım kız nasıl yaptın anlat hepsini diye sıkıştırırım
Ablam konu çalıştı ama sonrasında aşırı branş denemesi çözdü. Soru üzerinden öğrendim dedi çoğu şeyi çözdükçe aklında kalıyor dedi

Hangisi canim ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…