Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canlar matematikte yapmak istediğim bir kaç konu var zaten, nasıl rutine bindirip hep doğru yapabilirim o konuları 🤷‍♀️ hergün mü çözmek gerek🤷‍♀️
Canım matematik sürekli cozülmek istiyo. Her gün azar azar ama sürekli. Matematigin formulu bu bence. Ben öyle toparliyorum daha dogrusu..
Sürekli hasir nesir olcaksin. 1 hafta cozup 2 hafta o konuyu birakmicaksin. Sürekli tekrar halinde olmak lazim

Ayy 20 denemem yok🙈
Bendekilerden göndereyim masallah nasil stokladiysam gecen sene :KK70: zombi istilasi olsa bile asla bitmez stoklar dolu:KK70:

Canım matematik sürekli cozülmek istiyo. Her gün azar azar ama sürekli. Matematigin formulu bu bence. Ben öyle toparliyorum daha dogrusu..
Sürekli hasir nesir olcaksin. 1 hafta cozup 2 hafta o konuyu birakmicaksin. Sürekli tekrar halinde olmak lazim

Bendekilerden göndereyim masallah nasil stokladiysam gecen sene :KK70: zombi istilasi olsa bile asla bitmez stoklar dolu:KK70:
O zaman istediğim konuları her gün çözmeliyim 😍🤩🤗

Ayy hazine saklıyorsun kuzum resmen 💜

Ayy 20 denemem yok🙈

Ayy cok iyi😍
Ben de dersleri bi toparlamak icin genel tekrar dusunuyodum. Martta seri deneme öncesi güzel bi sekilde toplarsam denemelerde de eksik analizi. Harika olur.

Marta 18 gün var degerlendirelim o zaman saglam bi sekilde😍
Kızlar kafam dolu tarihi yanlış hesaplamisim. 1 hafta daha öncesinden yani 21 inde başlayalım denemelere. 10 gün sonra benim elimdeki program bitiyor.

İyi yapmışsın canım şu an alınacak gibi değil çoğu 😄

İyi aksamlar kizlar

Bugün yaptiklarim;
🏃‍♀️45 paragraf
🏃‍♀️10 çokgenler
🏃‍♀️20 mod
🏃‍♀️20 sayı problemi
🏃‍♀️İc politika tekrar+ gecmis konularla karisik 150 soru
🏃‍♀️Dış politika 3 video
🏃‍♀️Sanayi-ulasım tekrar+ 100 soru

Yarin 2020 kpssyi deneme olarak cozcem o kadar adini andık cozmesem hatri kalir🤣 ikinci bi travma yasamam inşallah:KK53:

Şu mod konusunu sürekli unutuyorum kendime sinir oldum. Her defasinda tekrar edip denemede yine yapamiyorum. Zor bi konu da değil aslinda ama anlamadim 🙄
Matematiği çok severim ama mod konusunda benimde modum bi düşüyor yalan yok 😂😅

İyi akşamlar arkadaşlar. Alandan bir test çözdüm moralim bozuldu ben de coğrafyaya geçeyim dedim🥴
golgefeslegeni golgefeslegeni hocam eski Türk diline geçtiğinizde haber eder misiniz beraber çalışalım. Belki sevk olur. Yapamıyorum ben bu dersi olmuyor 🥴
Canım zaten bende hangi ders olursa ilk denemeler sonuçta mükemmel olamazki o yüzden bozma moralini lütfen. Birsürü deneme yap ama hep aynı sonucunu alıyorsan o zaman anlaki evet biryerlerde yanlış yapıyorsun ve hemen rota değiştirmen gerekir ancak moral bozmak için daha erken

Bayram hoca bende de tam tersi bir etki bıraktı nedense, konular daha da büyük büyük büyük hâle geldi🙈
O kadar haklısın ki evet değişik bir anlatım tarzı var ancak onun videolarını izlemek için coğrafyan tam olmalı buda acı bir gerçek 😂😂

Gecen sene ben de fotokopi aldim bir sürü tg genel denemeleri.. kucucuk basmislar karinca kadar. Cevaplari okuyana kadar saftim kayiyo🤣
Ne biliyim bu kadar kucuk bascaklarini🙄
Ayy işte buna sinir oluyorum yani illa kaç punto diyede sormak mı gerek insanın aklına gelmiyor işte 😑
Ama baska bi fotokopici buldum alcaksaniz tavsiye edebilirim herkes cok memnun ondan. Ben henüz almadim da.
Çok sağol canım eğer elimdekiler biterse tavisyeni alırım yoksa orijinal kitap devam 🥴😬
Cografyanin karakutusuyla vatandaşlığın karakutusunda kaldi aklim valla kitabim olmasa simdi hemen alcam fotokopilerini🤣
Yaa onları bende çok merak ediyorum dur bakalım elimdekileri bi yiyeyimde maymunluk yapmayayım 😂😂

Bugün açtım ama onun sırasıyla bayram hoca farklı ya konu olarak. Engin hocanın pdf kitabını bulamadım da🙈 Sanırım Bayram hocadan gidip Engin hocada tekrar yapcam
Sen bilirsin tabiki canım nasıl senin hızını kesmeyecekse o şekilde devam benimkiler sadece yardımcı tavsiyeler 😍. İnşallah bu şekilde coğrafyan tam olur ve rahat edersin çünkü ikiside bilgili hocalar bence

Ablam konu çalıştı ama sonrasında aşırı branş denemesi çözdü. Soru üzerinden öğrendim dedi çoğu şeyi çözdükçe aklında kalıyor dedi
Evet eğer tek alandan mezun olduysan işte fizik, kimya, biyoloji, matematik gibi bunlarda resmen alan denemeleriyle öğrenilir bunu bende çok acı bir şekilde öğrendim. Şöyle ki alan denemelerini atmadım her benzer soru tipini konu başlıkları altıda gruplandırdım defter yaptım sonra benzer sorulara ait konuyu üniversite notlarımdan buldum oradan çalıştım yeri geldi oradan eklemler yaptım ettim tabi meb in alanımla ilgili güncel bilgilerinide internetten bulmaya çalışıp bulduklarımı çalıştım. Velhasıl evet senin demek istediğini çok iyi anlıyorum çok emek istiyor bu alan helede internette branş hakkında yeterince öabt videosu yoksa 🙄

Gıcır gıcır 😂 kapağını açmaya kıyamıyorum şuan kuzu ama martta başlarım herhalde 🤭 ayy ınş hepsini doğru yaparim 🤭
Planın nasılsa öyle hareket et canım ama ben olsam bi koklar çiziktirirdim hemen ahshah 😂😂
İnşaALLAH gerçek sınavda hepsini doğru yaparsın canım o yüzden bozma moralini bunlardakiler yanlış çıkarsa 😘

Hocam ben alan derslerine biri bitirip diğerine geçmiyorum biliyorsun. Şu an yte halk eski dil o güb hangisini canım isterse onu çalışıyorum. Eski dil çalışacağım gün haber ederim :)

Yok ya aksine panik yaptı beni ya halledemezsem coğrafyayı diye korkuyorum. Çünkü beni gk kısmında batıran coğrafya olmuştu 82 aldığım sene
Kız o puanı almışsın ne güzel daha panik manik yok sen halletmişsin üzerine cila atıyorsun böyle düşün lütfen rahatla biraz nefes al ve stratejilerimize devam 🤗😊. Önceden öyle olmuştu bu bana tecrübe oldu ama iyi oldu şimdi bu hatayı yapmayacağım de daha güçlü ol ben sana inanıyorum yaparsın 💪🏻 zaten sözele yatkınlığın var o yüzden hiç endişe etme ❤️

X