Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kızlar ben geçen sene bayram merak hocayı dinledim. 16 doğru 2 yanlışım vardı coğrafyadan. Bu sene de engin hocayı dinledim. Bakalım bu sene nasıl olacak
Ay maşallah

Ya benim ablamda Matematikçi hiç çekmemişim ona 8 sene olacak atandı hepsini full e yakın yaptı tarih coğrafya falan süperdi. Azcık ona benzesem yeter

Ay maşallah

Ya benim ablamda Matematikçi hiç çekmemişim ona 8 sene olacak atandı hepsini full e yakın yaptı tarih coğrafya falan süperdi. Azcık ona benzesem yeter
Allahım yarisi olsun diye dua ediyorum, hiç böyle bir kafam olmadı

Evet soru bankasında oluyordu baya önceki yıllarda almıştım da. Bilemedim bu da öyle olursa kimsede bişey yazmamış o konuda
Naptin canim aldin mi brans denemelerini? Ben de gorup almamistim bunlari gecenlerde. Elimdekiler bitsin düşüncem
Bu verememiş halinse versen ne olur kim bilir

Bence tekrar yaparken yeniden video izlemek zaman kaybı olur. Olabildiğince bol soru çöz. Test olur deneme olur fark etmez yanlışların üzerinden git. Daha iyi olur.
Valla calistim ama cok zorladim kendimi
Minnak çalışma

Paragraf 30
Dilbilgisi 21
Yükselme 45
Osmanlı kültür 36
Mutlak 16
Osmanlı tekrar
Minnaga bak
Ben yapım eklerini yapamıyorum dinledim calistim ama olmuyor yapamiyorum kizlar daha en bastan yapamiyorum
Soru cozum videolari izledin mi canım?

Naptin canim aldin mi brans denemelerini? Ben de gorup almamistim bunlari gecenlerde. Elimdekiler bitsin düşüncem

Valla calistim ama cok zorladim kendimi

Minnaga bak

Soru cozum videolari izledin mi canım?
Almadım kararsız kaldım

Safransari canim bir sey sorcam sana. Deneme netleri senin gecen sinavda ne zaman yukselmisti yani istedigin seviyeye gelmisti?
Benim su an hic istedigim gibi değil
2020 kpssde sinavdan önce yukseltmistim ama sinavda asiri farkli bi sonuc geldi ordan bi korku kaldi

Yani sinava daha cok var yükselir daha dimi.. bi tavsiyen var mi bununla ilgili?

Bir de fazla brans denemesi almadm ben illa cifter çifter brans denemesi sart mi? Birer brans denemesi ardindan genel denemeye gecsem olmaz mi?
Yani önceden elimde kalan kaynagim cok onlara yazik etmemek icin almak istemiyorum brans denemesi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…