Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kv karışmaz pek çocuk konusunda başta biraz bi şeyler yaptı ama sonra düzeldi. Hatta kp falan arada şu şöyle daha iyiolur gibi bi yorum yaparsa sen karışma annesi bilir der. Kocam daha çok kv

İnşallah canım

Ay ne güzel Allah huzurunuzu daim etsin inşallah senin atanmanla da taçlandırsın . Neyse eşinde zamanla anne ve babasından bir şeyler kapacaktır diye düşünüyorum hep böyle kv modunda kalacak değil ya

Ay ne güzel Allah huzurunuzu daim etsin inşallah senin atanmanla da taçlandırsın . Neyse eşinde zamanla anne ve babasından bir şeyler kapacaktır diye düşünüyorum hep böyle kv modunda kalacak değil ya
Ayy inşallah kuzum hep birlikte atanırız inşallah :) ben de öyle dua ve temenni ediyorum

Üzülme canım açığı kapatırsın sen biz napalım QuantumPhysics le benim açık gittikçe açılıyor
Haha sizin temel var bir de çocukla beraber mücadele etmek cok daha buyuk bi başarı bana göre
İnşallah emmeyi birakma konusu da kolay olur da bi nefes alirsin canim Allah yardim etsin minigine de vicdan versin
Sen iki katı telafi edersin canım inanıyorum sana
Siz de ekonomideki acigi misliyle kapatcaksiniz inaniyorum size

Zengezuru ilk defa duydum nasil bi isim o kiz
Daha da unutmam
Tesekkurler

Bende ilk defa duydum

Rica ederim

Haha sizin temel var bir de çocukla beraber mücadele etmek cok daha buyuk bi başarı bana göre
İnşallah emmeyi birakma konusu da kolay olur da bi nefes alirsin canim Allah yardim etsin minigine de vicdan versin
Temel olsa da yine çok çalışmak gerekiyor ikimizin bölümde de alım az. Amin inşallah bakalım bikaç gün sonra tekrar deneyeceğim. İnşallah insafa gelir canım oğlum

Ekonomideki açığı bilmemde bizim bu farkı kesin kapatmamız lazım

Temel olsa da yine çok çalışmak gerekiyor ikimizin bölümde de alım az. Amin inşallah bakalım bikaç gün sonra tekrar deneyeceğim. İnşallah insafa gelir canım oğlum
Evet ya birde ezber bilgileri ve bu kadar çok bilgiyi hani çok kısa zaman aralıklarında bol soru ile tekrar etmek lazım ya beni en çok tıkayan yerlerden biri bu yani imkansız olması. Ancak başarabiliriz canım ya sonuçta yapanlar var bak Merve koç muydu öyle bir kız vardı 2 çocukla 96 almış nasıl çalıştığını yaptığını anlatıyor arada bunalırsan izle bence tavsiye ederim. Bizde yapabiliriz

Selam kızlar

Corona gecirdim, ve zor toparlandım. 2 haftam kayıp yani. Şimdi iyiyim şükür. Pazartesi kızımın da okula başlamasıyla güzel bir program yaptım. Verimli olur inşallah.

Anayasa videolarına baslayacagim. 2 haftada bitirme planım.var bakalım. Bunun yanında bir kitaptaki problemler kısmını ve tarih tekrarı yapacağım 1 soru bankası ile.

O kız sanırım hala yerlesemedi

Selam kızlar

Corona gecirdim, ve zor toparlandım. 2 haftam kayıp yani. Şimdi iyiyim şükür. Pazartesi kızımın da okula başlamasıyla güzel bir program yaptım. Verimli olur inşallah.
Çok çok geçmiş olsun canım ya ağır mı geçirdin
Anayasa videolarına baslayacagim. 2 haftada bitirme planım.var bakalım. Bunun yanında bir kitaptaki problemler kısmını ve tarih tekrarı yapacağım 1 soru bankası ile.
2 haftada biraz bayabilir ama süreklilik olursa biter.

O kız sanırım hala yerlesemedi
Canım onun kendi tercihi çünkü eşinin çakılı kadrosu varmış ve eşiyle aynı şehirde olsun istiyor ama orada kendi branşında kontenjan açılmıyormuş. Yoksa çıkan yerler varmış tabiki ama gitmemek kendi tercihiymiş yani öyle diyordu videolarının birinde.

Allah yardımcısı olsun. Bkadar ayrıntısını bilmiyordum.

Evet ağır oldu.niye öyle oldu anlamadım herkes hafif geçiriyordu bu sıralar. 2 kez acillik oldum. Ama çok şükür şimdi iyiyim.
Tekrardan geçmiş olsun canım ya evet gerçekten sitede bir süre yoktun ancak böyle olduğunu bilmiyordum. Allah korusun inşallah tekrarlarından ve beterlerinden

Allah yardımcısı olsun. Bkadar ayrıntısını bilmiyordum.
Amin inşallah Allah hepimizin yardımcısı olsun. Bende bir ara bakıyordum orada söyleyince şok olmuştum yani hem o puanı almak hemde istediği şehir çıkmıyor diye gitmemek gerçekten inanılmaz bir irade ya benki en ücra yere razı olarak aklım almıyor . Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…