Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Evet canim ya bitse bile asla bitmiyo bu kpss dersleri sürekli bi döngü kurulus savasini yapiyorum su an ama osmanlıyı nasil kurdum dagittim onlar gitti sanki bu sefer de
Neyse artik genel tekrarlarla oturtcaz napalımbu sefer de genel tekrar videolarina duscez gibi duruyo hocalarin hicbirine kiyamiyorum genel tekrari farkli bi hocadan dinliyim diyorum ama aydin hocadan bi soru kaçırırsam falan diye ayy neyse
Gözünaydın canım iyi tekrarlar o zaman bitmeyen döngün hayirli olsun

Bende aynıyım ya sanki denizin kıyısına yazı yazıyoruz onuda dalga silip götürüyor gibi . Bence genel tekrar videoları mantıklı yoksa ben kendim 1 ayda filan tekrar ederim sonra tekrarın tekrarı kısır döngüsünde kalırım
Kız boşver ne kıyamaması harca sil süpür hepsini ben hepsini hunharca kullanmaya çalışıyorum
Gözünaydın canım iyi tekrarlar o zaman bitmeyen döngün hayirli olsun
Sağol canım benim darısı başına olsun

Merhabalar. Cünleten kolay gelsin ben Türkçe'de takıldım kaldım bu aralar elimde tyt dilbilgisi soru bankaları var ancak çok Yanlışım çıkıyor ve bu durum beni çok baltalıyor çözümlü soru bankası alıcam inşallah bana ne önerirsiniz kullanıp da memnun kaldıklarınızdan daha önce kitap siparişi veren arkadaşlar vardı belki onlardan da yeni alan ve memnun olan vardır diye sormak istedim

Pegemden başlayın bence. Öğrenmenize yardımcı olacaktır.

İyi akşamlar kızlar ben galibs bugün de çalışamıcam gece emzirmesini de bırakıyorum artık 20den 22 30a kadar uyutmak için uğraştım hem bedenen hem ruhen çok yorgunum :/
İyi geceler canım. Sana moral olsun bak bende emzirmeyi bırakmıştım 1 hafta fena süründük ama sonrasında hiç olmadığımız kadar iyi olduk o yüzden minnacık dişini sık canım bu süreç kısa sürecek ve geçince ikinizde dinlenmiş ve iyi olacaksınız inşallah

Ha birde sen niye o kadar uğraşıyorsun bazen diye soracak olursan bizimki diş sancısı arada tutuyor ama onun dışında bu denli zorlamıyor uykuları çok şükür

Aaa aynı gün bitirdik. Ben de az önce (tek kaynaktan gidiyorum bitti dediğim o) küreselleşen dünya konusunu bitirdim. Tekrarlara başlayacağım artık. Aynen beynimizin bir yerlerinde duruyor, hatırlayacağız onları.

1 haftadır cocuklar hasta çalışmadımdogru düzgün böyle böyle nereye kadar bilmiyorum
Neyse birazdan oturacağım eğitim çalışacağım inşallah kolay gelsin herkese
Geçmiş olsun canım. Herkes hasta gerçekten bu ara. Kaldığın yerden devam et, bırakmak yok. Bırakırsak pişman oluruz. Ben de geç yatayım diyorum, sana eşlik ederim.

Ayy yaşasın o zaman çak bir beşlik . Bende 3 kaynaktan gidiyorum canım ama kimse örnek almasın çünkü tarih özürlü olduğum için ilk aşamada 3 adet ile götürmek istedim inşallah 4.cüye geçebileceğim . Umarım hatırlarız ya ben hala sıfırım gibi .
Hem birde sen nerelerdeydin bakayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…