Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

1 haftadır cocuklar hasta çalışmadımdogru düzgün böyle böyle nereye kadar bilmiyorum
Neyse birazdan oturacağım eğitim çalışacağım inşallah kolay gelsin herkese
Çok geçmiş canım benim ya inşallah en kısa zamanda iyileşirler kuzucuklar . Sanada kolay gelsin Jawlensky um

Bana yine geldiler daha önceki durumlar gibi bazı durumlar oldu. Hızım biraz yavaşladı ben de bildirim yapamadım kayda değer bir şey olmayınca.

Bu arada 3 kaynakla gitmek en iyisi, yani çok iyi düşünmüşsün. Hatırlarsın canım bence, ben de tarih özürlüsüyüm bana tekrar yolları gözüktü

1 haftadır cocuklar hasta çalışmadımdogru düzgün böyle böyle nereye kadar bilmiyorum
Neyse birazdan oturacağım eğitim çalışacağım inşallah kolay gelsin herkese
Geçmiş olsun hocam. Rabbim acil şifalar versin

Biliyorum canım gündüze de 1haftada falan alıştı zaten. Ya çok zorlanmasam şu süreçte bıraktırmazdım ama artık çok zor olmaya başlamıştı. Şimdi geri dalamadı oyun oynuyoruz

Bana yine geldiler daha önceki durumlar gibi bazı durumlar oldu. Hızım biraz yavaşladı ben de bildirim yapamadım kayda değer bir şey olmayınca.
Yaa buna üzüldüm Senacım ya . Ancak atanınca inşallah hiçbirini yaşamayacaksın hep buna odaklan olur mu bu senin hep itici gücün olsun . Tabii anlatır rahatlarım dersen her zaman dinlerim, elimden geleni yapmaya çalışırım biliyorsun . Haklısın insan çalışmayınca yazacak bir şeyde bulmakta zorlanıyor . Neyse canım önce toparlan inşallah sonra birsürü uzun paragraflarla bekleniyorsun

Biliyorum canım gündüze de 1haftada falan alıştı zaten. Ya çok zorlanmasam şu süreçte bıraktırmazdım ama artık çok zor olmaya başlamıştı. Şimdi geri dalamadı oyun oynuyoruz
Değişikliklere çabuk adapte olması çok iyi maşallah umarım bu sürecede hemen alışacaktır. Yaa bilirim o gece oyunlarını ama inan onlardanda eser kalmıyor mışıl mışıl uyuyorlar geriye sadece kısa süreli normal uyanmalar kalıyor onlarda eskisi kadar yormaz inşallah. Hem boşver çok iyi yapmışsın büyükse zaten her şeyden yesin vitaminini alsın böyle alışsın gitsin ben böyle düşünüyorum

Bu arada 3 kaynakla gitmek en iyisi, yani çok iyi düşünmüşsün. Hatırlarsın canım bence, ben de tarih özürlüsüyüm bana tekrar yolları gözüktü
Kız mecburum mecburum hafızam 3 sn filan . Ama tavsiye ederim bak sende yap . Beni görende sınavda tek tarih çözecek zannedecek

Ben de öyle düşünüyorum canım ama yapamadım bugün 3 saat uyumadı eşim de söylenmeye başladı ona da sinir oldum sonunda verdim. 1 hafta sonra falan tekrar denicem

Ben de öyle düşünüyorum canım ama yapamadım bugün 3 saat uyumadı eşim de söylenmeye başladı ona da sinir oldum sonunda verdim. 1 hafta sonra falan tekrar denicem
Eşinde yardım etmiyorsa bile dönsün totosunu size ne yapıyorsa yapsın ya sonuçta böyle trip atmasından daha iyidir. Yani sen çocuklamı uğraşacaksın onun mızmızlanmasıylamı değil mi ama bari o bi rahat dursun . Çok sinir oluyorum böyle durumlara kusura bakma canım.
Birde bence 1 hafta bile bekleme eğer dayanabileceksen 2-3 gün sonra hemen gene denersin. Hem uygulamaya ara vermezsen emzirmeye emzirmeye sütün azalır çocuk istesede ememez bırakır

Doğru diyorsun çok ara da vermemek lazım bikaç gün sonra tekrar denicem. Sorma valla kv onun gibi kvlik yapmıyor bana kaynana gibi her konuda diyoruö zaten benim kv annen değil sensin diye tekrar denediğimde onu başka bi odaya atacağım zaten yoksa olmayacak
Bizim açık ekonomi açığı gibi arttıkça artıyor valla doğru dedin canım hayırlısı olsun
Hahaha benzetme cuk oturmuş valla canım aynen hayırlısı

Kv ni bilmem nasıl biridir ama cidden doğru dedin aynı klasik kv ler gibi davranıyor anlattığına göre . Evet evet kesinlikle gitsin başka bir odada ne yapıyorsa yapsın senin işin zaten başından aşkın bide o köstek olmasın
Hahaha benzetme cuk oturmuş valla canım aynen hayırlısı
İnşaALLAH biz bu açığı kapatacağız ama sadece zamana ihtiyacımız ve düzenimizin biraz daha oturmasına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…