Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kızlar ben bu çağdaştan hiçbirşey anlamıyorum
Çağdaş' ı 2 kez dinledim. İlk dinlediğimde sadece video izledim. İkincisinde defter tutup npt aldım aldım hocam. Sizde böyle yapın faydası çok oluyor. Ramazan Hoca'dan çalıştım.

AA yakalandım çalışmaya devam ediyorum canım bazen hiç fırsat kalmıyor paylasmaya , kimi zaman gece kimi zaman gündüz çalışmaya çalışıyorum.
Vatandaşlık hariç diğer dersler bitti ama bu ay tekrar edeceğim, kısmetse Şubat'ta vatandaşlığa başlarım diye düşündüm tabi hastalık vs olmaz ise

Çağdaş' ı 2 kez dinledim. İlk dinlediğimde sadece video izledim. İkincisinde defter tutup npt aldım aldım hocam. Sizde böyle yapın faydası çok oluyor. Ramazan Hoca'dan çalıştım.
Ben de ondan çalışıyorum dediğiniz gibi iki kere dinlemek daha faydalı olacak tek seferde oturmuyor

Benm matla imtihanım bitmiyo kızlar şimdi bişi daha sorcam mesela 3+5: 3+1 3leri sadeleştirebilir miyiz yoksa önce işlem mi yapılmalı
Toplama işlemi olduğu için sadeleşmez.
3.(7+5) / 3.(5-4) böyle çarpım durumunda olsaydı sadeleşirdi

Var olan vaktini harika kullanmışsın canım işte çoğu bitmiş bile . Onuda bitirirsin inanıyorum sana sonrada tekrarlar, denemeler ve güzel puanlar inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…