Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Sağ olasin canim iyi ki bulmuşum bu sayfayi ne guzel moral veriyosunuz
O zaman ne mutlu bize
Ev su almaya devam ediyo ama simdi oturup calismayi dusunuyorum uyuyana kadar.
Mahalle yanarken deli saclarini tararmis misali
Basinda beklesem de care olmuyo zaten..
Yani eğer böyleyse o zaman saçlarını tara gitsin
Niyet ettim bugunku programimi bitirmeye sabah sadece paragraf çözdüm. Gece caliscak olan var mi olsun lütfen ceza yemis cocuk gibi tek basima calismak istemiyorum
Gece çalışsamda çalışmasamda burdayım zabaha kadar burdayız fıstıklı helva kafamla o yüzden çalış canım rahat ol

Hâlâ temel kavramlara bakıyorum bu arada
Matematik temel kavramlar mı? Canım eğer çok çok üstesinden gelemeyecek gibiysen bir diğer konuya geç ancak yok yavaş öğreniyorum diyorsan hiç sorun yok güzelce vakit harca öğren o konuyu temizle. Bende zor öğrendiğim yerlere özellikle çok vakit harcıyorum mecburen kafam zor alıyor ama geriye bakınca iyikide oraya çok çalışmışım diyorum.Ancak bazı konuları da iyikide es geçmişim diyorum eğer sınavda o es geçtiğim konudan az soru geliyorsa.

Hepinize dahada detaylı tek tek cevap vermek isterdim ama biliyorsunuz böğün dediğim gibi beynim fıstıklı helva etraf dönüyor uyumak istiyoorooğğğğm . Tabi gene gördüğünüz gibi gece mesaimin başındayım mecbur .
Kısacık günün bildirimini yapayım ve çocuk mucizevi bir şekilde uyuyorken uyuyayım . Bugün 4 tane matematik videosu izleyebildim bir tane testini çözebildim.
İyi geceler öpüldünüz

Canim iyice otursun diyordum ama biraz vakit geçince unutucam diye korkuyorum oturup şakır şakır soru çözemiyorum ya bana geliyorlar

83 ten 93 e yükselmiş ama 50 gy yapmış
Umutsuzluk yok. Sen de gkden 50 55 yaparsin ordan fark atarsin.
O puanlari alip buraya yazdigimizi hayal ettim bi an
Kıyamam ya zorluyo mu cok minnak seni❤ Allah saglikla buyutmek nasip etsin canim

Umutsuzluk yok. Sen de gkden 50 55 yaparsin ordan fark atarsin.
O puanlari alip buraya yazdigimizi hayal ettim bi an

Kıyamam ya zorluyo mu cok minnak seni❤ Allah saglikla buyutmek nasip etsin canim
Bende ettim kuzum, hayali güzel ama 4 ayda nasıl yapıyorlar anlamiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…