Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Valla banada zor geliyor yavrucum, yapabildigim konulardan devam artik

Canim iyice otursun diyordum ama biraz vakit geçince unutucam diye korkuyorum oturup şakır şakır soru çözemiyorum ya bana geliyorlar
İşte buna bir şey diyemiyorum evet bazı konular emek istiyor ve istiyorsa o emek mecbur verilecek . Kolay gelsin canım yaparsın inşallah zamanla.

Kızlar bencede 2-3 ay çalışıp yüksek puan aldım diyenlerin mutlaka temeli vardır çünkü ben ilk kpss ye çalıştığım yılı hatırlıyorum tren çarpmış gibi olmuştum yani daha derslerin dilini bile anlayamamıştım değilki birde o yıl yüksek puan alacağım yani imkansız Saricivcivcikcik ASSOSyal . Ancak tabiki oranla çok az olsalarda gerçekten zeki olanlar var hani tek seferde okuyup anlayanlar veya hemencik soruyu pat diye çözüverenler bunlarda hemen yüksek alır ancak genel olarak bu kaideyi bozmaz. O yüzden emek vereceğiz ya ben buna inanıyorum

Bi yerden sonrada gerçekten nasip kuzu, yapacak bişey yok ama bazı insanlar çok zeki o da çok net

Bana yetecek kadar yapayım buna şükür kuzum
İnan hepimizin amacı bu canım ya o yüzden lütfen gözünde büyütme hani full çekemezsem ne olucak diye. Sadece hepsine çalışıp ihtiyacımız olan puanı alacağız inşallah gerisi mühim değil

Bi yerden sonrada gerçekten nasip kuzu, yapacak bişey yok ama bazı insanlar çok zeki o da çok net
Evet nasip kısmı en önemlisi de tabi önce emek harcamak gerekiyor sonra nasip. Valla zeki insanlar yapıyor o yüzden diyorum kaideyi bozmazlar çünkü genel olarak dediğim gibi oluyor boşver kafayı bunlara çok takma biz çalışacağız yapacağız inşallah

Allah bu yolda hepimizin yardımcısı olsun inş kuzum,emeklerimizin karşılığını almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…