Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Hoş geldin valla bu sene çok sıkı çalışacaktım Eylülde bulantı halsizlik derken olmadı. Başladım bakalım gel sende valla özel sektörde nereye kadar

Hoş geldin valla bu sene çok sıkı çalışacaktım Eylülde bulantı halsizlik derken olmadı. Başladım bakalım gel sende valla özel sektörde nereye kadar
Çok çok iyi anlıyorum öyle gerçekten inşallah hepimiz için çok güzel verimli geçsin bu yıl

Hocam alanda neredesiniz?

Hocam alanda neredesiniz?
Hocam bercestenin video dersine kayıt oldum demiştim ya işte onlar yüklendikçe izlemeye çalışıyorum birikmesin diye ama yibe de birikti biraz geçen hafta hiç çalışmayınca.
Eski dilden ilk konular yeni bitti dil aileleri Altay dil teorisi falan o konular. Yeni edebiyatta tanzimat edebiyatındayız hala. Halk edebiyatı da daha yeni ilk konuları bitirdim kuramlar kaynaklar vs. Sıkıcı kısım. Alan eğitimini epeydir izlemiyorum o nerde hiç bilmiyorum

Anladım hocam kolay gelsin ben de eski Türk edebiyatındayim

Anladım hocam kolay gelsin ben de eski Türk edebiyatındayim
Sağol hocam sana da kolay gelsin. O başlamadı daha. Yalnız hiç soru deneme çözmedim. Ne alemdeyim bilmiyorum. Sadece sabahları bi 5soru oluyor onu çözüyorum

Sağol hocam sana da kolay gelsin. O başlamadı daha. Yalnız hiç soru deneme çözmedim. Ne alemdeyim bilmiyorum. Sadece sabahları bi 5soru oluyor onu çözüyorum
Hocam ben de çalışıyorum ama bir sürü yanlisim çıkıyor özelikle de eklerde. Harezm deki ekler başka tatarcada başka. Ezberleyemedim de birbirine girdi hepsi

Kızlar herkese merhaba, verimli bir gün olmasını diliyorum. Dün yaptıklarım: (karınca hızında olsam da) iç politik gelişme, ilke, inkılap ünitesini tekrar ettim.
67 soru çözdüm.
10 soru da paragraf çözdüm.
Bugün vatandaşlık çalışacağım akşama bildirim yaparım. Yeni gelen Gooseberry arkadaşımız hoşgeldin, düzenli bildirimlerini bekliyoruz

Wuhuuu baya ilerleme olmuş hocam maşallah

Hoşbuldum çok teşekkür ederim kolaylıklar olsun hepimize

Hoşgeldin canım . Bebişin de hayırlı olsun inşallah sağlıcakla gelsin . 3.kez hazırlanman iyi bence yani temelin var bunu anlıyorum. Bunun üzerine ekleyip bu sene atanırsın inşallah sende benim gibi sınırdaymışsın. Birde bu iniş çıkışlara çok takılmamaya çalış lütfen yoksa insanın morali bozuluyor aaa alımlar azaldı aaa arttı vs diye bu yüzden ben pek bakmamaya çalışırım ve elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım. Hiç bekleme çalışmaya başla bildirimlerini bekliyoruz

Kuzu senin mülakat ne oldu unuttum onu sormayı 2021 sınavının mülakatı oldu mu?

Maşallah canım çok iyi gidiyorsun bunları hep videodan mi bitirdin?
Matematik videodan gidiyorum İlyas güneşi keşfettim gerçekten videonun sonlarına doğru kaliteli sorular veriyor sırf onlar için bakıyorum. Türkçeden bir kaç yıl önce Öznur Saat Yıldırımdan dinlemiştim o yüzden şimdi tekrar - soru yapıyorum. Tarih de gene bir kaç yıl önce ramazan yetgin den dinlemiştim ve bu yıl sadece Osmanlı kültür medeniyet kısmını birde Ahmet Uğur Karakuza dan dinledim memnun kaldım( bende Osmanlı kültür med. Sıkıntılıda ). Vatandaşlığa hiç bakma fırsatım olmamıştı onuda ilk kez bu yıl Emrah Vahap Özkaraca dan dinledim gerçekten iyiydi bundanda memnun kaldım.
Matematik ten başka hoca dinlemeyi düşünmüyorum. Vatandaşlıktan da düşünmüyorum ancak Türkçe den birde Aker Kartal a bakmak istiyorum ki o da vaktim olursa bakalım. İşte belki birde gene tarihten ayrıca takıldığım konular olursa sırf o konular için başka bir hocanın diline ihtiyaç duyabilirim.

Uyku için aslında her şey için bunun taktiklerini çok öneriyorlar

https://ty.gl/z13zbos19n
Çok teşekkür ederim canım belki bir ara bakabilirim. Ancak zannetmiyorum böyle çözülebileceğini çünkü o kadar çok ve farklı doktorlara götürdüm ki artık bıktım. Şimdi tekrar götüreceğim bakalım hayırlısı. İnşallah senin bebişin güzel güzel uyur ve seni fazla yormaz

Maşallah canım teşekkür ederim

Çok çok teşekkür ederim evet en azından eksiklerimi daha net fark edebiliyorum düzene girmek için de burası çok iyi oldu aradığım motivasyondu öğle arası eve gidip biraz başladım bile, gece inşallah ben de güncellerim burayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…