Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canım Eğitime hazırlansan bölümünün alımı nasıl? Eğer iyiyse bence biraz biraz eğitime de bak. Ama azsa düz memurluk içşn asıl
Kızlar eğer sözleşmeli öğretmenlik için mülakata girenleriniz varsa sonuçları saatler önce açıklandı bilginiz olsun
Senin nasıl geldi canım sonuç

Kızlar bugünün bildirimi : 3 video Atatürk inkılapları izledim.
40 soru paragraf çözdüm.
Şimdi de tarihten izlediklerimi tekrar etmeye çalışıyorum. Bugün biraz geç yatıp sorularını da çözmeyi hedefliyorum.
QuantumPhysics hocam mülakat sonucun inşallah istediğin gibi gelmiştir, ve öğretmenlik mülakat sonucu bekleyen arkadaşımız varsa(hatırlayamadım) inşallah güzel bir sonuç gelmiştir.

Çok da çabuk gaza gelirim ama :)) sahiden yaş sınırı yokmu kızlar yaaa; içime kurt düştü nereden ney olarak öğrenebiliriz acaba ?
Nereden öğrenebilirsin bilmiyorum ama hani memurların sürekli girdiği siteler, sayfalar varsa oradaki kişilere sorulabilir veya senin branşın ne ise burada aynı branşa sahip kişiler biliyor olabilir. Peki senin branşın ne?

Canım Eğitime hazırlansan bölümünün alımı nasıl? Eğer iyiyse bence biraz biraz eğitime de bak. Ama azsa düz memurluk içşn asıl

Senin nasıl geldi canım sonuç
Fena sayılmaz işte gene sınırdan kaçırıyorum. Yani sınır güzel ama kaçırmak fena . Yakınımdasın ama dokunamıyorum diye ağlıcam az kaldı . O yüzden canım 2022 diyerek devam ediyoruz

İstediğime çok yakın baya yakın o kadar yakınki ama olmuyor . O yüzden 2022 ye ağırlık vermeye devam ediyorum .
Zorbuisler yu diyorsun sen sanırım o atandı bence ya ona artık örtmenim diyebiliriz

Fena sayılmaz işte gene sınırdan kaçırıyorum. Yani sınır güzel ama kaçırmak fena . Yakınımdasın ama dokunamıyorum diye ağlıcam az kaldı . O yüzden canım 2022 diyerek devam ediyoruz
Hayırlısı olsun canım ya geç olsun güç olmasın :)

Bilgisayar mühendisiyim ben
Burada kızlarda bilgisayar mühendisi varmı bilmiyorum varsa eğer yazsın buraya. Ancak ben internetten baktığımda kpss A grubu için 35 yaş sınırı var ve mühendislik hangi gruba giriyor bunu bilmiyorum eğer kpss B ise B grubunda yokmuş. Gene daha iyi bilenler yazsın lütfen

Mühendislik b grubunda bildiğim kadarıyla. A grubu iibf mezunları

Mühendislik b grubunda bildiğim kadarıyla. A grubu iibf mezunları
Sağol canım o zaman LivreAmour bu yazılanları okuyarak karar versin o halde hazırlanıp hazırlanmayacağına. Tabii yaş sınırı yoksa hazırlanmak her zaman en mantıklısı özel sektörle nereye kadar...

Kesinlikle öyle, bir ösym yi mi arasam sorsam acaba

İyi akşamlar kızlar. Dün alandan 3video izleyerek bir konu bitirdim.
Bugün tarihten duraklama dönemi bitti. Alandan 1 video izledim. Niyetim 11 12yekadar çalışmaktı ama yorgunum her zamanki gibi yatıcam. Belki gece kalkıp çalışırım. Hepinize iyi çalışmalar

Tarihten 2 video izledim. 30 sayfa kitap okudum şimdi yatıyorum

Biliyorum daha da hızlanmalıyım ama işte kısıtlı çalışabiliyorum. Bir de saat 6 da kursa gidiyorum o olmasa en azından. Neyse toparlayacağım bence inanıyorum

Bencede toparlarsın bende sana inanıyorum

Kızlar pek yazamıyorum biliyorsunuz artık malum uyumuyor . Neyse çok şükür 2-3 gündür düzene girer gibi oldu ancak bu seferde eski tempomda ders çalışamıyorum çok yoruluyorum kafam zor alıyor. Bütün gün mızıltılar ve uyku sorunları enerjimi bitiriyor o uyuduğunda ise pörtlek gözlerle sayfalara bakıyorum işte kafam aldığınca yapıyorum bir şeyler.

Bunların dışında artık tek haftaya tek ders çalışma metodu uyguladım bu ay mecburen böyle oldu. Bu Aralık ayının ilk haftası matematik ikinci haftası Türkçe üçüncü haftası tarih ve dördüncü hafta olan bu haftada vatandaşlık ile uğraştım. Türkçe bitti ve vatandaşlık insan hakları konusu dışında bitti. Sadece matematik ve tarihe devam edeceğim bitenleri tekrar etmeye çalışacağım. Bugünde vatandaşlık tekrarı yaptım ama sadece idare hukuku tekrarı yapabildim. Yarın matematik tekrarı yapacağım inşallah ve geriye kalan 2 gün Türkçe ve tarih tekrarı yapmayı planlıyorum inşallah

Kızlar selam beni de aranıza alabilir misiniz? Kpss ye 3. Hazırlanışım olacak bu sene üstelik +1 minik ile nasıl olacak bilmiyorum ama hamile grubumuzdan sweetgirlcandy gördüm şimdi dedim yalnız değilim işte şey demiş bir arkadaş köprüden önceki son çıkış çok hoşuma gitti onun gibi herhalde bir kaç aydır saldım uyku durumu, halsizlik, hormonlar, şuan işte çalışıyorum çıkacağım ama bir türlü tam anlamda toparlanamadım. Okul öncesinin alımları son zamanda çok düştü biliyorsunuzdur ekteyim atandım atanacağım derken nasip olmadı bir türlü vardır bunda da bir hayır ama kendimle daha yüzleştim sanırım önceki hatalarımı yapmak istemiyorum daha düzenli, planlı davranmak istiyorum. Ve biraz da bana motivasyon olması için, birlikte daha güzel olur diye ben de aranıza katılmak istiyorum.

Maşallah canım çok iyi gidiyorsun bunları hep videodan mi bitirdin?

Uyku için aslında her şey için bunun taktiklerini çok öneriyorlar

https://ty.gl/z13zbos19n

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…