Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Selam kızlar
Ben de bugün tarihten 3 video izledim Osmanlı tarihi bitti
11 tane test çözdüm
Konu tekrarı falan yaptım
Akşama da Türkçe çalışmayı düşünüyorum Türkçeden de tek konum anlatım bozukluğu kaldı
Vatandaşlık coğrafya bitti zaten
Matematiğe başlamıştım bi 11 video kadar izlemiştim ama mat temelim yok yapamayacağım gibi geliyo 😕

Çok teşekkür ederim canım belki bir ara bakabilirim. Ancak zannetmiyorum böyle çözülebileceğini çünkü o kadar çok ve farklı doktorlara götürdüm ki artık bıktım. Şimdi tekrar götüreceğim bakalım hayırlısı. İnşallah senin bebişin güzel güzel uyur ve seni fazla yormaz
Ay inşallah ya. Yeğenimden biliyorum zor bi uyku düzeni olmayınca

Hocam ben de çalışıyorum ama bir sürü yanlisim çıkıyor özelikle de eklerde. Harezm deki ekler başka tatarcada başka. Ezberleyemedim de birbirine girdi hepsi 🥴
Hocam ekler soru çözerek metin tahlili yaparak oturur bence. Bir de tablo yapmak iyi olur sanki köktürkçeden itibaren ara ara çıkarıp bakmak iyi olur.

2016da hazırlanırken çok güzel bir dil defterim vardı bulamıyorum onu. Annemlere de baktım yok. Bulsam onu atardım sana da başka bir yere bakmaya gerek kalmazdı

Hocam ekler soru çözerek metin tahlili yaparak oturur bence. Bir de tablo yapmak iyi olur sanki köktürkçeden itibaren ara ara çıkarıp bakmak iyi olur.

2016da hazırlanırken çok güzel bir dil defterim vardı bulamıyorum onu. Annemlere de baktım yok. Bulsam onu atardım sana da başka bir yere bakmaya gerek kalmazdı
Düşünmen yeterli hocam çok teşekkür ederim.❤️❤️ En güzeli ara ara bakmak 😊

Selam kızlar
Ben de bugün tarihten 3 video izledim Osmanlı tarihi bitti
11 tane test çözdüm
Konu tekrarı falan yaptım
Akşama da Türkçe çalışmayı düşünüyorum Türkçeden de tek konum anlatım bozukluğu kaldı
Vatandaşlık coğrafya bitti zaten
Matematiğe başlamıştım bi 11 video kadar izlemiştim ama mat temelim yok yapamayacağım gibi geliyo 😕
Matematikten 11 tane vid izlemişsin ve yararsız olduysa izlediğin hocayı değiştir canım sonuçta herkesin kendine göre hitap eden bir hocası mutlaka oluyor o yüzden lütfen diğerlerini de denemeden pes etme. Şu anda hangini izliyordun?

Selam hocalarım, bugün biraz toparladım.
Coğrafya, matematik ve paragraf soru çözümü yaptım. Vatandaşlık ilk ünite bitti. Bir test çözdüm.
Her yazılanı okudum ama alıntı yapamadım. Geçmiş olsun mesajlarınıza teşekkür ederim 🌹
Atamasını bekleyen canlar inşaALLAH sınava girmenize gerek kalmadan atanırsınız.
Yeni gelen arkadaşlarım hoşgeldiniz.
Verimli çalışmalar herkese.

Selam hocalarım, bugün biraz toparladım.
Coğrafya, matematik ve paragraf soru çözümü yaptım. Vatandaşlık ilk ünite bitti. Bir test çözdüm.
Her yazılanı okudum ama alıntı yapamadım. Geçmiş olsun mesajlarınıza teşekkür ederim 🌹
Atamasını bekleyen canlar inşaALLAH sınava girmenize gerek kalmadan atanırsınız.
Yeni gelen arkadaşlarım hoşgeldiniz.
Verimli çalışmalar herkese.
İyileşmişsin ve bomba gibi dönüyorsun harikasın canım hiç endişe etme inşallah çalışa çalışa toparlayacaksın 😘

Matematikten 11 tane vid izlemişsin ve yararsız olduysa izlediğin hocayı değiştir canım sonuçta herkesin kendine göre hitap eden bir hocası mutlaka oluyor o yüzden lütfen diğerlerini de denemeden pes etme. Şu anda hangini izliyordun?
İlyas hocayı dinliyorum şu an da memnunum aslında ama sorun bende matematik anlamıyorum ve çözemiyorum meslek liseli olduğum için yıllardır matematik görmüyorum malesef ☹️

İlyas hocayı dinliyorum şu an da memnunum aslında ama sorun bende matematik anlamıyorum ve çözemiyorum meslek liseli olduğum için yıllardır matematik görmüyorum malesef ☹️
Peki test çözüyor musun çünkü tek video etkili olmaz. Yani birde eğer zor bir matematik kitabıyla başlamışsan buda motivasyonunu düşürebilir.

Peki test çözüyor musun çünkü tek video etkili olmaz. Yani birde eğer zor bir matematik kitabıyla başlamışsan buda motivasyonunu düşürebilir.
Yok basit kitaplar aldım temelden matematik gibi ama önce sözel dersleri bitireyim dedim uzun zamandır matematik hiç çalışmıyorum
Ama zaten bi 15 soru yapsam bile yeterli olur benim için sınavda
Önümüzdeki hafta pazartesiden itibaren başlayacağım tekrar matematiğe

Yok basit kitaplar aldım temelden matematik gibi ama önce sözel dersleri bitireyim dedim uzun zamandır matematik hiç çalışmıyorum
Ama zaten bi 15 soru yapsam bile yeterli olur benim için sınavda
Önümüzdeki hafta pazartesiden itibaren başlayacağım tekrar matematiğe
15 soru yeterli olacak diyorsan pes etme lütfen olur niye olmasın yeterki bırakma sadece. Bencede tekrar başla canım ya kesinlikle olmuyor diye bırakma çünkü bırakırsan o yaptığında gider matematik nankördür ancak verdiğin emeğin karşılığını da verir öylede cicidir 😁. Neyse inşallah bu nankör ciciden atanıp kurtuluruz 😂

X