2023 Temmuz Ayı Tüp Bebeğe Başlayıp İleriki Süreçte Dondurulmuş Transfer Olacaklar Gelin Konuşalım👼🏻🚼💜

Tiniminimavihanim

Nazlı Civcivim Zarif Hasretim gel artık Annecim🧸
Pro Üye
20 Aralık 2020
16.906
74.527
Merhaba güzel anne adaylarım:KK73: Bu şekilde açılmış bir kaç tane topik var ama bizlerin ne zaman transfer olacağıda kesin olmadığı için bu topiği açtım.

Benim gibi Temmuz ayında tüp bebeğe yeni başlamış opu öncesi ilaç kullanan arkadaşlarım varsa buyursun gelsinler :KK60:

Beraber süreçlerimizi konuşalım. Muhtemelen hafta sonuna yumurta toplama işlemim olacak.Sonrasıda dondurulmuş transfer planlanacak.:anneadayı:

Hepimize RABBİM şimdiden kolaylık versin.Bol kaliteli yumoşlarımız ve en sağlıklı embriyolarımız bizimle olsun. :KK36:

IMG_2471.jpeg

Opudan sonraki adetinizde mi transfer olacaksınız
Yok donduruldu benim 3 tane 6. Gün donduruldu. Şimdi ben 2. Regl oldum rahim kalınlaştırma hap kullanıyorum yavaş yavaş yaklaşım muhtemelen ağustos ilk haftası transfer olacak gibi duruyor

Merhaba güzel anne adaylarım:KK73: Bu şekilde açılmış bir kaç tane topik var ama bizlerin ne zaman transfer olacağıda kesin olmadığı için bu topiği açtım.

Benim gibi Temmuz ayında tüp bebeğe yeni başlamış opu öncesi ilaç kullanan arkadaşlarım varsa buyursun gelsinler :KK60:

Beraber süreçlerimizi konuşalım. Muhtemelen hafta sonuna yumurta toplama işlemim olacak.Sonrasıda dondurulmuş transfer planlanacak.:anneadayı:

Hepimize RABBİM şimdiden kolaylık versin.Bol kaliteli yumoşlarımız ve en sağlıklı embriyolarımız bizimle olsun. :KK36:

Eki Görüntüle 3276540
Merhaba bende varım. Bende yarin opu olucam sonrasini bilmiyorum. Ama taze transfer olmayacagi kesin 😊

Yok donduruldu benim 3 tane 6. Gün donduruldu. Şimdi ben 2. Regl oldum rahim kalınlaştırma hap kullanıyorum yavaş yavaş yaklaşım muhtemelen ağustos ilk haftası transfer olacak gibi duruyor
Canım seninki kısa protokol o zaman yumurtlama engelleyici bişi yapmadan doğal siklüste transfer yapacak

Hoşgeldin canım o zaman hep beraber beklemede olacağız 😍
Sizdeki sıkıntı neydi.İnşallah bol kaliteli yumoşlar olur🤲🏻
Bende polikistik over varmiş. Aslinda kayda deger bir sorunumuz yoktu canim ama 3 yil deneme suresinden ( 3 klomen 1 femera 2 asılama) sonra artik tup bebek karari aldik. İnsallah bu topikteki herkesin bol kaliteli embriyolari olur bize sımsıkı tutunur meleklerimiz🙏

Bende polikistik over varmiş. Aslinda kayda deger bir sorunumuz yoktu canim ama 3 yil deneme suresinden ( 3 klomen 1 femera 2 asılama) sonra artik tup bebek karari aldik. İnsallah bu topikteki herkesin bol kaliteli embriyolari olur bize sımsıkı tutunur meleklerimiz🙏
Aminnn canım aminnn💜🤲🏻
Sürecimiz aynı eşde sorun yok bende de yok diye biliyordum polikistik olduğumu öğrendim

Bizde 3 yılı doldurduk bir aşılama 2 çatlatma olmadı.
Şansı yüksek hastalarız🤲🏻😍
Amh kaç senin? Birde adetler düzenli mi hormonlar kilo var mı?

Herkese merhaba bende bu ay itibariyle tüp bebel tedavisine başlamış bulunmaktayım Polikistik overliyim 3 yıllık deneme 3 kez klomen denemesi bir kez aşılama derken artık tüp denemeye karar verip başladım ☺️ herkesin süreci güzel sonuçlanır umarım Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın 🤲🏻

X