Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Başkalarını düşünerek bu hayatı yaşama.
Yaşın genç, evliliğin yeni.
Allah nasip ederse ne engel olabilir ki ?
İnşallah hakkında hayırlısı olur.
İnşAllah canımSadece geçirdiyım tedavıler yuzunden gec kalmak istemiyorum.Baktım burda olmuyo Turkıyeye gelıcem.Kardeşim izmirde Ege hastanesınde çalıwıyor.Izmırde ıyı bı doktor bulursak guzel olucak bakalım

Allah rahmet eylesin canım Allah yerinde dinlendirsin
kemoterapi neden peki tekrarlama gibi bir durumu mu vardı
Allah bir daha yaşatmasın inşallah en kısa zamanda sağlıkla bebeğini kucağına alıp tüm acılarına şifa olsun

Buyuk kıstlerı almışlardı ama bı daha oluşmaması ıcın kemoterapı ulguladılar.Wımdo okuyuroum galıba çoğu kışı kemoterapıdan once yumurta dondurma ıwlemıyo yapıyo.Zamanınxa bılgım olsaydı bende yapardım .17 yaşım vardı daha yenı unıversıteye bawlamısdım çok yogun ve stresslı bı donemdı benım ıcın.Ama şu an her ay regl oldugum zaman çok uzuluyorum hep aglıyorum sagolsun eşım çok destek oluyo bu konuda ama uzulmemek elde değıl

Selam canım bugün kadın doğuma muayene oldum sol tarafımda hemorajik kist varmış 40x35mm boyutunda kendi kendine atılmasını bekleyeceğiz dedi atilmazsa ameliyat dedi
Haydaaa, çok geçmiş olsun kuzum. Büyük ihtimalle benim de solumda var gibi. Bana da bekleyelim falan dedi ama ameliyat demedi. İnşallah atılır kendi kendine de gerek kalmaz. HAtta şey dedi doktorum, baen böyle büyüyenler yine kendi kendine sönebiliyormuş. Bu ara şeker ve karbonhidrat tüketme. Bu kistler en çok onunla besleniyor. Belki kendi kendine söner.

Selam canım bugün kadın doğuma muayene oldum sol tarafımda hemorajik kist varmış 40x35mm boyutunda kendi kendine atılmasını bekleyeceğiz dedi atilmazsa ameliyat dedi
Canım araştırıp bi soğan suyu dene istersen.ilaç kullanıyo musun veya bi tedavi görüyo musun bilmiyorum.sadece kiste falan iyi geldiğini biliyorm

Teşekkür ederim kuzum inşallah atılır.. zaten kanamaya başlamış biraz kan takibi yapacağız dedi..

Ben onu geçen yıl denedim ama sanki bana bir etkisi olmadı pcos var düzene falan girmedi
15 gün düzenli yapmş mıydın? Kürler genelde bi yeri düzeltirken başka yeri bozuyo gibi geliyo bana ama kisti soğan suyu atıyoms vücuttan.sen en iyisi adeti bekle inşallah gider kendiliğinden

15 gün düzenli yapmş mıydın? Kürler genelde bi yeri düzeltirken başka yeri bozuyo gibi geliyo bana ama kisti soğan suyu atıyoms vücuttan.sen en iyisi adeti bekle inşallah gider kendiliğinden
Evet canım Tam tarifteki gibi sabah akşam normal sarı soğan kaynatıp aç karna 15 gün içtim ama dediğin gibi bu tarz şeyleri aslında Dr kontrolünde yapmak lazım kad yapayım derken göz çıkarıyoruz sonra

Aynen öyle bişeyi yapalım derken diğerini bozuyoruz malesef.adetle de atılıyor cogu zaman dua edelim öyle olsun

Kızlar selam, Aralık postundan hatırlayan vardır belki, ocak 9da rahim filmi çekildim 1 hafta birlikte olmadık sonra normal düzen devam ettik, reglim 2 gün gecikti sizce hamile olabilir miyim? Anestezili çekildim geçikme ondan olabilir mi?

Amin canım amin hayırlı kandiller olsun duanda olmak çok güzel çok etkilendim sende benim dualarımfa olacaksın canım
Canım doktordan geliyorum 16 mm olan yumurtam çatlamış doktor döllenme olsa bile yumurtan çok küçük boyutta çatladı o yüzden tutunamama gıbı problemler olabılıyor .dedı. Ayrıca bır yumurtam daha varmış büyüyen istersen onun da takıbını yapalım ama her ay bır yumurta büyür dedı.ben istisna grubuna giriyor olabılırmıyım. Ovulasyonu tutturamıyorum belki şimdiye kadar. Çok ilginç anlatmak istedim sana

Test yapsana canım.olabılır tabıkı ben rahım fılmı cekılınce hemen hmıle kalmıstım o ay.hemen test yap cabuk

Neden olmasın? Buraya yazmanız merak etmeniz çok normal ancak bu sürede eczaneden 10tl ye bir test alıp yapsanız daha hızlı sonuca ulaşmış olurdunuz. Buradaki kimse evet kesin hamilesin ya da değilsin diyemez. Test sonucunuzun fotoğrafını paylaşırsanız o zaman destek olabiliriz belki yorumlama kısmında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…