Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet o hissettiğin rahim acısı bir kaç gün içinde geçecek kanaman biraz fazla olabilir korkma sakın normal olanmış. İnşallah çok çabuk şifalanırsın canım benim.

Evet o hissettiğin rahim acısı bir kaç gün içinde geçecek kanaman biraz fazla olabilir korkma sakın normal olanmış. İnşallah çok çabuk şifalanırsın canım benim.
Amin kuzum bıde sende yaşadın galıba ıcerıde parça kalıp kalmadığını öğrenmek ıcın ne zaman gıtmelıyım doktora kanamam varken bakarlarmı vajınal

X XbirKadin canım sağlıkla huzurla gelsin bebişin sen sağlık ocağındaki doktora bakma. Arkadaşım 6.6 ile perşembe öğrendi. Bunu hastanede kan testi yapıp öğrenmişti. Pazartesi sağlık ocağında verdi. Salı sonucu almaya gittiğimde 94 olmuş. Doktor bir kaç güne kese görünür doktora git demiş. O garanti olsun diye 1 hafta sonra salıya randevu almıştı. Ondan önce pazartesi yine test verdik. Bende düşüşü takip ediyordum. Sabah doktora gitmeden önce sonucu 850 çıkmıştı. Ve salı gittiğinde doktor kese görmemişti. Yumurtalıkların çok iyi, rahim kalınlığında çok güzel. Cuma gel keseyi görelim demiş. Gerçektende cuma minnoşu görmüştü. 4 günde bir 5 günde bir artışı takip edip. 3000lere yakın olunca gitmek en güzeli...

Canım öncelikle çok geçmiş olsun ben de öyle düşük yaptım 5 6 haftalıktı bildiğin kese geldi tavsiyem mutlaka doktora git benim gittiğim doktor ilgisizdi ve ilaç vermedi iki ay sürdü kanamam ama benimle düşük yapan arkadaşım ilaç kullandı ve kanama o kadar sürmedi

Amin kuzum bıde sende yaşadın galıba ıcerıde parça kalıp kalmadığını öğrenmek ıcın ne zaman gıtmelıyım doktora kanamam varken bakarlarmı vajınal
Bakarlar canım ben kanama ile gittim baktılar progestan verdi düşmesin diye eve geldim yarım saate düşürdüm. Ama düşük olmadığına inandım yani öyle olsun istedim sonra bayram girdi araya o zamana denk geldi şansıma. Doktorum izne ayrıldı bayram dönüşü gittim kalp atışı duyucam diye doktor düşmüş dedi ama içinde hiçbirşey kalmamış dedi. Çok şükür kürtaj olmak zorunda kalıp birde o üzüntüyü yaşamadım

Canım ne durumdasın şimdi gördüm günlerdir uğrayamadım buraya

Çok sagol canım gıdecegım bakalım yarın

Tamam kuzum ben yarın bı gıdeyım bakalım

Kesinlikle cnm
Bnde hamiş kalırsam bıdaha kan testine asla erken gitmicem, erken değerle öğrenmek iyi değil
Ve takip için 4 günde 1 en iyisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…