Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar soldaki dünün sağdaki bugünün ovulasyonu ateş vs takip etmiyorum düzenli ilişki denemeye gayret ediyorum nasip artık

Eklentiler

• 7727658B-8E9B-4656-9413-4CBAAE0EAFAC.jpeg
    7727658B-8E9B-4656-9413-4CBAAE0EAFAC.jpeg
    43,8 KB · Görüntüleme: 50
  • 398D93C4-7E2F-482A-B2DB-57978385ECC9.jpeg
    398D93C4-7E2F-482A-B2DB-57978385ECC9.jpeg
    37,1 KB · Görüntüleme: 51
Kızlar merhaba sabah yazmıştım çok kötüydüm ateşim normale döndü bel agrım hafiften devam ediyor ama iyiyim çok şükür size sorum şu gebelik testi yapmıştım demistim ya negatif demistim 15-20 dkka sonra sanki böyle ikinci çizgi görür gibiyim fotoda tam belli olmuyor ama çıplak gözle aşırı silik hayalet çizgi gibi 2. Çizgiyi görüyor gibiyim yumurtlamanın 9. Günündeyim çatışmanın 7. Günündeyim daha çok erken biliyorum ama aşırı silik hayalet bi çizgi görünce umutlandım bi bakın sizde görüyor musunuz ne anlama geliyor bi şey diyin lütfen 😟 bi kaç resim aticam hepsi aynı test bilginiz olsun
Canim aynisi basimq geldi yumurtlamadan 7 yada 9 günde inanilmaz bas aşırısı ve bas donmesi yasadim ve inanilmaz derecede goguslerim agridi anladim ki hamileyim dr bile imkansiz diyodu qma hamileydim testler hemde farkli markalar az belirginlesti ancak sonra hic belirginlesmiyodu öylece kaldi kimyasal oldu.

Testler koyulasicak mi ona bak gun gun ahni saatte yap koyulasmaz ise anlarsin kimyasal.

Kizlar ekteki resme bakin ne buldmmmmmm kullanan varmi bunu yeni cikarmislaaarrrrrr 🤝☺☺☺

Eklentiler

• Screenshot_20230103-154915_Trendyol.jpg
    Screenshot_20230103-154915_Trendyol.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 52
Canim aynisi basimq geldi yumurtlamadan 7 yada 9 günde inanilmaz bas aşırısı ve bas donmesi yasadim ve inanilmaz derecede goguslerim agridi anladim ki hamileyim dr bile imkansiz diyodu qma hamileydim testler hemde farkli markalar az belirginlesti ancak sonra hic belirginlesmiyodu öylece kaldi kimyasal oldu.

Testler koyulasicak mi ona bak gun gun ahni saatte yap koyulasmaz ise anlarsin kimyasal.
Teşekkür ederim canım Allah korusun inşallah kimyasal falan olmasın zaten 2 ay önce düşük yaptım rabbim böyle bi acı bi daha yasatmasin çok korkuyorum ve aşırı istiyorum evet benimde göğüslerim ağrıyor belim ağrıyor migdem bulanıyor koku hassasiyetim geldi hamilelik belirtilerini yakın tarihte yaşadığım için biliyorum aynı hamileligimde yaşadığım şeyleri yaşıyorum hatta ki şöyle söyliyeyim düşük yaptığım gebeligimi öğrenmeden 4 gün once aynı böyle belim bacaklarım ağrımıştı ve hiç hamile şüphem yoktu yumurtlama takibi çalışma falan yapmamıştı o ay içinde sadece 2 kere birliktelik olmuştu ve belim ağrıyor diye 4 gün once ağır ağrı kesiciler bile içtim majezik voltaren falan 4 gün sonrada aynı adet olacakmışım gibi hissetmiştim müthiş derecede göğüslerim şişmişti kollarım yanlardan değince bile açıyordu o derece sonra o gün test yaptım öylesine ve pozitif çıkmıştı

trueliving_ trueliving_ canım farklı hastanede verdiğin için bu betaların farklı çıkması çok çok normal çünkü laboratuvar farkı var o yüzden hep aynı hastanede hep aynı saatlerde kan verin diyolar. Eğer içine dert olup stres yapacaksan dünkü kan verdiğin özel hastaneye gidip kan ver yükselişi gör için rahatlasın sonrasındada evde idrarla takip edersin

X