Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzular biz bugün eşimle urolojiye gittik sanırım kimyasal olması bu yüzden solde varikosel tekrar nuksetmis sağda da yeni başlıyormuş yarın çift taraflı ameliyat olacak sanırım 6 ay sonra sonuç aliniyormus belli ki ben bı yarım sene daha bekleyeceğim ve ateş takibi falan yapmayacağım bir süre dualarinizi eksik etmeyin 🤗 @imagination forever @Tikabasa @pozitifbiri @TASUU Papatyamaviss Papatyamaviss fnd_50 fnd_50 Sirius2023 Sirius2023 @melegim can @savascii @bebekheyecani ve diğer güzellerim🌹🙏🏻
Hayırlısı olsun kuzum zaten daha çok gençsin zamanı geldiğinde inşallah güzel haberlerini alırız 🙏😘

Evet hatırlıyorum benım topiğimden başlarken ❤️ Utanmasam aglıcam sımdı çok duygusallaştım gerçekten kalbime dokundu inşallah arkadaşım inşallah 😍
Yemin ederim elim titriyor o kadar heyecanlıyım ki aklıma ilk sen geldin insanın aklına ailesi gelir ama benimkine sen geldin . Bu ay hiç belirtim yoktu eşim testi zorla yaptırdı evde hep hamileyim diye gezdim sanki içine doğmuştu. Seni bekliyor olcam hiç bir topiğe gitmeyeceğim ❤️❤️❤️

Buda ateş tablom
0D6519EC-DB5F-4E93-8D85-A2F9A27707B7.png

X