💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

kızlar hepinize günaydın.Size veda etmeye geldim.içinde olduğum durumu ve kullandığım ilaçları az çok hepiniz biliyosunuz.eşimle bi karar aldık ve çocuk fikrini 6 ay ertelemeye karar verdik.bu kadar ilaçla ve bu psikolojiyle çocuk sahibi olmanın doğru olmadığını düşündük.bu beni üzdü evet ama sağlık önce geliyo.ben iyi olayım ki güzel ve sağlıklı bi hamilelik geçireyim.hepinizi çok seviyorum.bişey olduğunda mutlaka beni etiketleyin sizin için gireceğim tekrar.Allah a emanet olun kendinize iyi bakın ....
Sende kendine çok çok iyi bak ☺️ Geri dönüşünü dört gözle bekliyorum 😘😘 öncelik tabiki sensin🥰

Bende pembe çizgi görmedikçe umutlanmıyorum artık. Hayırlısı olsun İnşAllah dur bakalım daha regline çok var ☺️
evet bıtanem predıctorlar gelseydı bı bugun hemen yapacam :) nasıl oluyorsa bızım gruba testler hep pozıtıf cıkıyor :) olmustur ınsallah Allahım aminn

Gunaydın bebeklerım.bata 3 gun var.yumurtlama 16-19 arası bır gun.freely ile yaptım testı.ılk 5 dkkada cıktı bu ama pembe olmadıgı ıcın testın kendı cızgısı oldugunu dusunuyorum.Bu ayıda pas gectık o kadar garıp belırtıye ragmen.çok emındım ama malesef çıksa cıkardı sımdıye kadar.🌸💕 Papatya220 Papatya220 fnd_50 fnd_50 @Papatyamaviss @melegim can @Afratafrac melisaa93 melisaa93 ve dıger cok sevgılı arkideşlerim
Kuzum kendini cizgisi 5 dk içinde cıkmaz bence 😍😍😍

Gunaydın kuzucum yok malesef.sıparıslerım bugun gelır ama predıctorlar.geldıgınde iş yerınde yaparım aksama dogru.sabahın 6 sında kalktım testı yapcam dıye uyuyamadım dogru durust.ama sonuc hüsran malesef.sımdı yıne baktm orda bı cızgı var ama pembe degıl.olsaydı pembe cıkardı.testler dakga gecıyor artık bızımle yapmsyın erkenden dıyor😊😂🌸sen adet oldunmu
Benim ilk cizgimde pembe değil 🤣🤣🤣

Gunaydın bebeklerım.bata 3 gun var.yumurtlama 16-19 arası bır gun.freely ile yaptım testı.ılk 5 dkkada cıktı bu ama pembe olmadıgı ıcın testın kendı cızgısı oldugunu dusunuyorum.Bu ayıda pas gectık o kadar garıp belırtıye ragmen.çok emındım ama malesef çıksa cıkardı sımdıye kadar.🌸💕 Papatya220 Papatya220 fnd_50 fnd_50 @Papatyamaviss @melegim can @Afratafrac melisaa93 melisaa93 ve dıger cok sevgılı arkideşlerim
İnşallah vardır başka markalada dene canm freely pek güvenim yok İnşallah hayırlısıyla vardir🙏

Gittin mi sekermm doktoraa😊yıgenımızı atda bakalım bi🐥🐥🐥 duruyosa fotosu atabılırmısın bı bı bakayım nasılmıs.predıctorlar dagıtım bırımınde gozukuyor ama nedense dagıtıma cıkmamıs daha olmadı aksam cıkısta ptt kargoya gıder alırım🤣
Saglık ocagında kan verdim kuzum ilk carsambaya da randevu aldım 🤣 testlerin gelsin hemen yap bir tane

X