💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

kızlar hepinize günaydın.Size veda etmeye geldim.içinde olduğum durumu ve kullandığım ilaçları az çok hepiniz biliyosunuz.eşimle bi karar aldık ve çocuk fikrini 6 ay ertelemeye karar verdik.bu kadar ilaçla ve bu psikolojiyle çocuk sahibi olmanın doğru olmadığını düşündük.bu beni üzdü evet ama sağlık önce geliyo.ben iyi olayım ki güzel ve sağlıklı bi hamilelik geçireyim.hepinizi çok seviyorum.bişey olduğunda mutlaka beni etiketleyin sizin için gireceğim tekrar.Allah a emanet olun kendinize iyi bakın ....
Kuzum herşeyin başı sağlık. Sen iyiysen bedenin de iyi olacak ve bir bebiş için harekete geçebilecek 🌺💗 kendine çok dikkat et ne zaman istersen girip sıkıntını bizlerle paylaş. Güzel haberlerle gel inşallah 🌺🌺

kızlar hepinize günaydın.Size veda etmeye geldim.içinde olduğum durumu ve kullandığım ilaçları az çok hepiniz biliyosunuz.eşimle bi karar aldık ve çocuk fikrini 6 ay ertelemeye karar verdik.bu kadar ilaçla ve bu psikolojiyle çocuk sahibi olmanın doğru olmadığını düşündük.bu beni üzdü evet ama sağlık önce geliyo.ben iyi olayım ki güzel ve sağlıklı bi hamilelik geçireyim.hepinizi çok seviyorum.bişey olduğunda mutlaka beni etiketleyin sizin için gireceğim tekrar.Allah a emanet olun kendinize iyi bakın ....
Canım seni tanımak çok güzeldi bence de doğru bir karar vermişsin seni 7 Ay sonra buralarda görmek istiyoruz. Biran önce sağlığına kavuş insallah. Bebeğine kavuşmayı hayal et ve güçlü ol. İnanıyorum başaracaksın ❤️

Tamm canım sabah yap gene At buraya
Sahura kalktığımda yapım ama iftardan sonra da bol su tükettim. Bu şekilde çıktı canım. Bir de bilen varsa sormak istiyorum. Sağ kasığımda çok ağrı oluyor. Ayaktayken çok ağrıyor sebebini bilen var mı?

Eklentiler

• IMG_20230327_093957.jpg
    IMG_20230327_093957.jpg
    11,9 KB · Görüntüleme: 74
  • IMG_20230327_041134.jpg
    IMG_20230327_041134.jpg
    95,5 KB · Görüntüleme: 80
Walla kuzum bende randevu aldım Perşembe için ozamana kadar geldi geldi gelmedi Allah kerim inşallah gelirde hormonlara bakarlar daha önce bakilmisti normaldi ama bu sefer kist çıktı işte ne dicekler bakalım hayırlısı inşallah ama çikolata kisti çogu yerde gebeliğe engel olur diyor
Yıllardır giderim doktora en az 5 doktor görmüştür, hiç biri engel olur demedi engelde olmadı zaten ☺️ Hamileykende her kontrolde kistin boyutuna da bakardı doktorum ama değişmedi. Beni 3 4 ay önce bir doktor çok korkuttu bu kist değil tümör hemen almalıyız fln dedi çok üzüldüm başka doktora gittim. Sadece ultrasonla bile çikolata kisti olduğu belli dedi. Gerekli tüm testleri yaptı ve tümör olmadığını ortaya çıkardı. O doktora güvensem ameliyat olsam neler olurdu kim bilir. Sende her söyleneni kafaya takma ☺️ Doktorunu iyi seç ona güven yeter ☺️

Gunaydın bebeklerım.bata 3 gun var.yumurtlama 16-19 arası bır gun.freely ile yaptım testı.ılk 5 dkkada cıktı bu ama pembe olmadıgı ıcın testın kendı cızgısı oldugunu dusunuyorum.Bu ayıda pas gectık o kadar garıp belırtıye ragmen.çok emındım ama malesef çıksa cıkardı sımdıye kadar.🌸💕 @Papatya220 @fnd_50 @Papatyamaviss @melegim can @Afratafrac melisaa93 melisaa93 ve dıger cok sevgılı arkideşlerim
Bende pembe çizgi görmedikçe umutlanmıyorum artık. Hayırlısı olsun İnşAllah dur bakalım daha regline çok var ☺️

X