💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Merhaba. İlk defa ovülasyon testi yaptım bu ay. Laboquick ama hassaslığından emin olamadım. Uygulama ayın 25’inde yumurtlama gösteriyordu ama silik gibi çıktı. 22’sinde hafif bi kırmızılık var sizce o mu yumurtlamaydı? Ya da o tarihteki koyu çizgi hata mı?

Merhaba henüz pik görmemişsiniz, pik oldugunda inanın anlarsınız, ben de bu ay laboquick kullandım ve iki çizgi de bordo oluyor hatta t cizgisi daha da cok, o yüzdenn devam🌸

Ya ben artık şuna gerçekten kanaat getirdim. Rabbimin bir bildiği var. Bir hikmet var bu işte. Çünkü ömrü hayatımda böyle bir şey olmadı bende. Dün 9. Günde pik gördüysem 10-11 de çatlasa 24-25 günde adet olmuş olacağım. Progestan hapın etkisi de olabilir. Ne yapalım kısmet ya yapacak bir şey yok…
Bence progesteron sendeki bir şeyleri düzene koyuyor canım. Çünkü benimde adetten 3 5 gün önce çatlardı yumurtam ama şimdi 17. Günü buluyor.benimde buna ihtiyacım var galiba ama doktrorum henüz vermedi

Bence progesteron sendeki bir şeyleri düzene koyuyor canım. Çünkü benimde adetten 3 5 gün önce çatlardı yumurtam ama şimdi 17. Günü buluyor.benimde buna ihtiyacım var galiba ama doktrorum henüz vermedi
Evet canım bence de oldu bir şeyler ama ne olduğunu anlamadım inşallah hakkımda hayırlı olan oluyordur🤲🏻🤲🏻🥰 doktorun verir uygun gördüğünde mutlaka canım bana rahimde biraz incelme var dediği için vermişti

Çatladı sanırım kızlar. Bugün 10. Gün. 24 günde adet olacağım şaka gibi hala inanamıyorum

Eklentiler

• 20254AA8-99B8-40A8-AE1B-54F83277ED41.jpeg
    20254AA8-99B8-40A8-AE1B-54F83277ED41.jpeg
    125,2 KB · Görüntüleme: 73
Merhabalar sat 15 şubat bat 16 martti regl 2 gün gecikti test yaptım evde pozitif çıktı daha sonra 3.gunden itibaren kahverengi akinti oldu 1 2 de o sürdü yerini normal adet kanaması gibi kanamaya bıraktı o sıra randevu aldım doktora gitmeyi bekliyordm 7.gunde doktora gittim bir gece öncesinden yoğun kanamam oldu vucudumda gaz var buda kasik agrisi yapıyor 1 aydır ve o gün pihtili baya kanamam oldu ve bir parça gibi birsey geldi resmini çektim doktora gösteririm diye doktora gittim alttan muayene etti rahim içi kanama yok dedi ee dedik bu kan nerden geliyor o zaman bu kadar çok beta hcg 73.99 çıktı 4 gün sonraya gel dedi haftasonu girdi araya cunki artarsa değer yakın takip yaparız düşerse ya düşük yada dis gebelik mi diye bakarız dedi düşük olsa anlamaz miydi o zaman 5.haftadaydim hala içimde umut var ya bebeğim duruyorsa diye dusmediyse diye böyle bi durumla karşılaşan var mı değeri yükselip normale dönen kanamanın da 6.gunundeyim ve hafifledi açık kırmızı renk oldu .

Ya kızlar bu lekeler bugün bi tık fazla düne göre. Ama kanama öncesi leke gibi değil. Böyle akıntılı bir leke gibi çok affedersiniz. Erken mi regl oluyorum noluyor anlamıyorum

Merhabalar sat 15 şubat bat 16 martti regl 2 gün gecikti test yaptım evde pozitif çıktı daha sonra 3.gunden itibaren kahverengi akinti oldu 1 2 de o sürdü yerini normal adet kanaması gibi kanamaya bıraktı o sıra randevu aldım doktora gitmeyi bekliyordm 7.gunde doktora gittim bir gece öncesinden yoğun kanamam oldu vucudumda gaz var buda kasik agrisi yapıyor 1 aydır ve o gün pihtili baya kanamam oldu ve bir parça gibi birsey geldi resmini çektim doktora gösteririm diye doktora gittim alttan muayene etti rahim içi kanama yok dedi ee dedik bu kan nerden geliyor o zaman bu kadar çok beta hcg 73.99 çıktı 4 gün sonraya gel dedi haftasonu girdi araya cunki artarsa değer yakın takip yaparız düşerse ya düşük yada dis gebelik mi diye bakarız dedi düşük olsa anlamaz miydi o zaman 5.haftadaydim hala içimde umut var ya bebeğim duruyorsa diye dusmediyse diye böyle bi durumla karşılaşan var mı değeri yükselip normale dönen kanamanın da 6.gunundeyim ve hafifledi açık kırmızı renk oldu .
Canım bildiğin adet olup hamile olan çok sen doktorunu git bakalım beta artarsa bebeğin seninledir umarım öyledir ❤️

Ya kızlar bu lekeler bugün bi tık fazla düne göre. Ama kanama öncesi leke gibi değil. Böyle akıntılı bir leke gibi çok affedersiniz. Erken mi regl oluyorum noluyor anlamıyorum
Canım şimdi senin bu akıntılar ne zaman başladı. Kahverengi gibi mi nasıl rengi?

Benim arkadaşım 11 gün adet oldu hamileyken…

X