💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Aa aa çok ilginç bebegım.ya ben hep dusunuyorum bılıyomusun yoksa bız yumurtlamayımı yakalamıyoz tam olarak dıye.mayısta yumurta takıbı yaparken bu ovulasyonlarıda yapacagm.ya bu ay ıkı kez yumurtlayacaksın,yada bu ay dongun 23 gun olacak.sen genede bı hamılelık testıde yap gırmeden hsgye bebegım nolur nolmaz sımdı bu koyu cıkınca suphelendım
Ay gerçekten hamilelik olmasın dediğin gibi.

Ya ben artık şuna gerçekten kanaat getirdim. Rabbimin bir bildiği var. Bir hikmet var bu işte. Çünkü ömrü hayatımda böyle bir şey olmadı bende. Dün 9. Günde pik gördüysem 10-11 de çatlasa 24-25 günde adet olmuş olacağım. Progestan hapın etkisi de olabilir. Ne yapalım kısmet ya yapacak bir şey yok…
Bisey sorcam sana canim. Hani cok su ictim demissin ya. Simdi ramazan basladigindan beri yaptigim testlere bakiyorum da susuz zamanlarda cok silik cikmis. Iftardan sonra sivi alimi olanlarda nispeten daha iyi. Onunla bir ilgisi olabilir mi? Ovulasyon testleri konusunda da cok acemiyim. Tam anlamlandiramiyorum gercekten
Bir koyu oluyor bir silik

Hayır canım daha pik olmamış çok silikler. T çizgisi C ile aynı renk olmalı ya da T çizgisi çok daha koyu oluyor. Ovulasyona devam et.

Aa aa çok ilginç bebegım.ya ben hep dusunuyorum bılıyomusun yoksa bız yumurtlamayımı yakalamıyoz tam olarak dıye.mayısta yumurta takıbı yaparken bu ovulasyonlarıda yapacagm.ya bu ay ıkı kez yumurtlayacaksın,yada bu ay dongun 23 gun olacak.sen genede bı hamılelık testıde yap gırmeden hsgye bebegım nolur nolmaz sımdı bu koyu cıkınca suphelendım
Aşkım ben testten değil akıntımdan anladım. Ben zaten hep akıntımdan anlarım şeffaf akışkan akıntı oluyor lavaboda gördüm Allah Allah dedm kaşık ağrım da var mümkün değil dedim ama akıntı şüpheye düşürünce test yaptım pik çıktı. Dün 9. Günde pik oldu ateşim hala düşük. Ateş 1-2 güne yükselir yani yumurtam 1-2 güne çatlar 10-11. Günlerde çatlar yani. 24-25 günde adet olmuş olacağım

Ya ben artık şuna gerçekten kanaat getirdim. Rabbimin bir bildiği var. Bir hikmet var bu işte. Çünkü ömrü hayatımda böyle bir şey olmadı bende. Dün 9. Günde pik gördüysem 10-11 de çatlasa 24-25 günde adet olmuş olacağım. Progestan hapın etkisi de olabilir. Ne yapalım kısmet ya yapacak bir şey yok…
Ya bir şey diyeceğim. Birisi yazmıştı burada geçen gün, ben oruç tutunca reglim çok kısalıyor diye. Acaba senin de öyle olmuş olabilir mi bilemedim. Ancak ben ilaca yordum.

Yalnız ne güzelde çıkmış. Olsun kuzum belki bu ay ki kez yumurtlama olur. Ne kadar garip ya sürekli değişen birşeyi takip etmek
Hiç sorma iftardan sonra 50 bardak su çay içtim sadece iki saat test için bir şey içmedim ona rağmen şak diye pik oldu. Gerçekten nasip her şey

Belki iki kez yumurtlarsın bu ay belli mi olur ☺️ Bence vardır bunda da bir hayr o şekilde düşün çünkü daha önce başına hiç gelmemiş bir durum. Ayrıca ben artık yüzde yüz güvenmiyorum lh testine. Çatlamış yumurtlamış görsek bile vücut tam o saatlere uymayabiliyor. Doktor ultrasonda gördüğü halde bir hafta ilişkiye devam diyo. Bence sende rahim filminden sonra ilişkiye devam edersen şansın devam ediyor olur ☺️
Aşkım aynen ben zaten vücudumun tepkisinden şüphelendim. Yumurtlama akıntım ve kaşık ağrım olunca dedim ben yumurtluyorum??? Lh testi de bunu tescillenmiş oldu. Ama gerçekten vardır bir hayır. Bekleyeceğiz nasip…

Seninle gunlerimiz de ayni testlerimiz de galiba canim. Ben de ilk defa ovulasyon testi yapayim dedim bu ay. Laboquick ve innovita ikisini birden yapiyorum. Ama anlamadim bisey. Bunlarin hic biri pik degil galiba. Innovita dun gece pike yakin bir goruntu cikardi. Sabah silindi yine ikisi de
Canım bu kaset test olana çok mu idrar damlatıyorsun acaba? Hep alacalı bulacalı çıkmış.

Hayır canım daha pik olmamış çok silikler. T çizgisi C ile aynı renk olmalı ya da T çizgisi çok daha koyu oluyor. Ovulasyona devam et.
Ya evet canimcm bana da hic biri pik gibi gelmedi zaten. En koyusuna uygulama yuzde 60 lh dedi. Ertesi gun yukselir diye dusunurken siliklesti daha da. Yumurtlama olmayacak heralde dedim bu ay. 15.gundeyim bundan sonra pik gormek mumkun olur mu bilmiyorum. Neyse dedigin gibi devam edeyim ben

Aynen canım öyle yapacağım artık inşllah hayırlısı olsun valla ne bilim her olayı görmüş olduk şu mücadelede 😅
Belki de sınanıyoruzdur. Allahım nasıl eylüyorsa güzel eylüyor. Demekki neymiş sen bu ay o filmi çektireceksin her türlü ve önümüzdeki ay gebesin :) ancak ovulasyon testi al da hemen reglin bittiği gibi yapmaya başla bari.

Bisey sorcam sana canim. Hani cok su ictim demissin ya. Simdi ramazan basladigindan beri yaptigim testlere bakiyorum da susuz zamanlarda cok silik cikmis. Iftardan sonra sivi alimi olanlarda nispeten daha iyi. Onunla bir ilgisi olabilir mi? Ovulasyon testleri konusunda da cok acemiyim. Tam anlamlandiramiyorum gercekten
Bir koyu oluyor bir silik
Sıvı alımı yapılmamasının nedeni koyuluk takibi yapılabilmesi için. Ancak pik olduğu gün istersen galonla su iç testte pik i görtüyorsun, su içip içmemen fark etmiyor.

Belki de sınanıyoruzdur. Allahım nasıl eylüyorsa güzel eylüyor. Demekki neymiş sen bu ay o filmi çektireceksin her türlü ve önümüzdeki ay gebesin :) ancak ovulasyon testi al da hemen reglin bittiği gibi yapmaya başla bari.
Ovu testi almıştım evde var😅😅 zaten ateş takibi de yapıyorum bu ay. Her türlü takipteyim hayırlısı olsun artık cidden vardır bir hikmeti

Ya evet canimcm bana da hic biri pik gibi gelmedi zaten. En koyusuna uygulama yuzde 60 lh dedi. Ertesi gun yukselir diye dusunurken siliklesti daha da. Yumurtlama olmayacak heralde dedim bu ay. 15.gundeyim bundan sonra pik gormek mumkun olur mu bilmiyorum. Neyse dedigin gibi devam edeyim ben
Ben geöen ay 16 ve 17. gün pik görmüştüm. Kimisi 21. gün pik görüyor. Her kadının döngüsü farklıdır.

Sıvı alımı yapılmamasının nedeni koyuluk takibi yapılabilmesi için. Ancak pik olduğu gün istersen galonla su iç testte pik i görtüyorsun, su içip içmemen fark etmiyor.
Anladim canimcm sagol cevaplar icin o zaman olacak olan her turlu olacak ve pik gordugumde anlarim demekki dusunup durmaya gerek yok🤣

X