2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Çünkü tok satıcı muamelesi yapıyorlar gitmezsen gitme zaten hastanede yer yok mantığıyla faiz fiyatlar çekiyorlar ha bir de bu hastane ddevletten de ödenek alıyor yani 1 hastadan en az %200 kar ediyor Allah'a havale ediyorum ne diyeyim
Onlar da biliyor ya çocuklarımız için canımızı bile vereceğimizi. Kafalarına göre fiyat giriyorlar. Allah yardımcımız olsun

Ya en güzeli zaten özel sağlık sigortası ama işte oda bır sene önceden yapıyorsun ee ben nerden bıleyım hamıle olacagımı .
Birde burada başka özelde yok yani mecbursun onlara . İzmirde rahattım hastanemde doktorum da üstelik saglık sigortamda vardı hiçbirşeyi dert etmıyordum . Şimdi saglık ocagı yapıyor mu dıyorum ılk ..
Şirket özel sağlık sigortası yaptığı için şükür o konuda sıkıntı yok da. Ben hastane çalışanının yaptığı bu işguzarliga çok sinir oldum. Sonuçta özel sağlık sigortasında da para ödeniyor ama sigorta ödüyor. Beni neden bilgilendirmiyorsun da aynı işlem diyosun

Şirket özel sağlık sigortası yaptığı için şükür o konuda sıkıntı yok da. Ben hastane çalışanının yaptığı bu işguzarliga çok sinir oldum. Sonuçta özel sağlık sigortasında da para ödeniyor ama sigorta ödüyor. Beni neden bilgilendirmiyorsun da aynı işlem diyosun
Valla azcık gözün açık olacak . Artık ben sormadan hiç birşey yapmıyorum . Kendi hastenesinde çalışan doktorunun yazdıgı iğneyi bile 30 liradan vuruyor . Acilden girişte bana yeniden kayıt açmışlardı öZel sigortayla gırısım var 10 gün dolmadı acılden gırdım dıye ıkıncı kayıt actılar acil farklıymıs .

Ya en güzeli zaten özel sağlık sigortası ama işte oda bır sene önceden yapıyorsun ee ben nerden bıleyım hamıle olacagımı .
Birde burada başka özelde yok yani mecbursun onlara . İzmirde rahattım hastanemde doktorum da üstelik saglık sigortamda vardı hiçbirşeyi dert etmıyordum . Şimdi saglık ocagı yapıyor mu dıyorum ılk ..
İzmirde nereyi tercih ediyordunuz axaba hangi doktor?😇

ben kızımı Almanya’da doğurdum başından beri tüm muayenemi orda oldum. Bana femibion, diasparol magnezyum, d vitamini, glutatyon ve devamlı damardan demir takviyesi verildi. Ayrıca b12 takviyesi yapıldı.
Selamlar Sllah bağışlasın. Bizde ilk 2 ay takviye vermiyorlar ama ben sürekli uyuyorum. Uyumadığım zamanda halsizim

Medicalpark zekeriyya güner di . Şimdi özel klinik açtı . Karşıyakada özel sağlık sigortasıda gecıyor orada . Misss ama bana çook uzak karşıkaya .
Hastanemden doktorumdan cok cok memnundum .
Bende ekole gidiyorum doktorum iyi ama paylaşımlarında daha çok sezeryan gördüm sanki ben normal doğurmak çok istiyorum da😂 tabi bebek seçicek nasıl geleceğini ama doktorun görüşü de çok önemli

Bende ekole gidiyorum doktorum iyi ama paylaşımlarında daha çok sezeryan gördüm sanki ben normal doğurmak çok istiyorum da😂 tabi bebek seçicek nasıl geleceğini ama doktorun görüşü de çok önemli

Farklı bir ilde misiniz şimdi
Yaa bana doğumu şu zaman demeden ben sezeryan istiyorum demiştim 😀 Bende sezeryan taraftarıyım 🤣 ama kendıme yani .
Evet Aydına taşındık . İzmir yakın ama karşıyaka uzak . Git gel zor olur .

Valla azcık gözün açık olacak . Artık ben sormadan hiç birşey yapmıyorum . Kendi hastenesinde çalışan doktorunun yazdıgı iğneyi bile 30 liradan vuruyor . Acilden girişte bana yeniden kayıt açmışlardı öZel sigortayla gırısım var 10 gün dolmadı acılden gırdım dıye ıkıncı kayıt actılar acil farklıymıs .
Evet bilmediğin bişey olunca kaptiklarini kâr sayıyorlar

Muayene ücretleri çok artmış yaa😔 iki sene önce benim gittiğim hastaneye 120 veriyordum şimdi 600 olmuş ya bu kadar çıkması çok şaşırtıcı devlete gitmeyi düşünüyorum bende ayın 17sine buldum randevu. Ben o dönem hem özel hem devlet hastanesi yapıyordum bu dönem hep devlet hastanesi yaparım herhalde.devlettede randevu bulmak sıkıntı düşük tehlikem felan şimdilik yok olursa bende özeli tercih ederim sanırım
Çok mantıklı düşünmüşsün buradaki devlet hastanesinin kadın doğumu evet doktoru iyi ama kasap gibi 4er kişi içeri alıp bakıyorlar stresli bir ortam yani ben o yüzden özelde ilerliyorum pazartesi günü başka hastaneye gidicem orda benim düşüklerimi takip eden doktorum vardı 360tl muayenesi ve yatış da ucuz orda

Gercekten çok fahiş fiyatlar bana uyuşmazlık iğnesini yazamıyoruz dedi 1000 liradan hastane yaptı . Cuma gunu mesaı bitmiş devlette git yaptır istersen diyor bide . Devlet bakar mı bana haftasonu birde acilim . Asla hakkımı helal etmiyorum. Ben kızımda yaptırdım o ıgneyı dısardan parayla almıstık doktorum yazmıstı ama .
İnanın değse canım yanmaz ama değmiyor iğneyi yapmak için bile 30 ₺ ıstedıler .
Yok artık yaa gerçekten sömürmekten başka birşey yapmıyorlar 😪😪

Selamlar Sllah bağışlasın. Bizde ilk 2 ay takviye vermiyorlar ama ben sürekli uyuyorum. Uyumadığım zamanda halsizim
Beni doktor Hematoloji ye yönlendirmişti bana kan testi yapıldı eksikler verildi. Bence bir hematolojiye görünmenizde fayda var belki vitaminler eksiktir. Normalde de uyku falan yapıyor gebelik ama eğer aşırıysa vitaminleri düşündürüyor bana.

Çok mantıklı düşünmüşsün buradaki devlet hastanesinin kadın doğumu evet doktoru iyi ama kasap gibi 4er kişi içeri alıp bakıyorlar stresli bir ortam yani ben o yüzden özelde ilerliyorum pazartesi günü başka hastaneye gidicem orda benim düşüklerimi takip eden doktorum vardı 360tl muayenesi ve yatış da ucuz orda
Devlete gittim gitmez olaydım . Rezil bir ortam içeriye alıyo 3-5 kişi herkesin içinde soyun dökün herkes dinliyor doktor hemsıre aynı yerde . Hemsıre doktor gibi.
Bilmiyorum her yer mi öyle benim doğup büyüdüğüm şehirde ki devlet hastaneleri mis gibiydi. Burada sıra dışarıya taşmış kafasına göre alıyor. Amann vallahi zor Allah iyi insanlarla karşılastırsım hepımızı

Yaa bana doğumu şu zaman demeden ben sezeryan istiyorum demiştim 😀 Bende sezeryan taraftarıyım 🤣 ama kendıme yani .
Evet Aydına taşındık . İzmir yakın ama karşıyaka uzak . Git gel zor olur .
Herkesin tercihi farklı saygı duyuyorum isteyen istediği gibi doğurur yeterki sağlıklı olsun 😂 önceliğim normal inşallah sağlıklı bir gebelik ve doğum yaşarız🤍🤍 bu arada doğum fiyatları da dil yakıyor 15 binden başlıyormuş

Devlete gittim gitmez olaydım . Rezil bir ortam içeriye alıyo 3-5 kişi herkesin içinde soyun dökün herkes dinliyor doktor hemsıre aynı yerde . Hemsıre doktor gibi.
Bilmiyorum her yer mi öyle benim doğup büyüdüğüm şehirde ki devlet hastaneleri mis gibiydi. Burada sıra dışarıya taşmış kafasına göre alıyor. Amann vallahi zor Allah iyi insanlarla karşılastırsım hepımızı

Ben devlete gidiom ama burda oyle degıl.. Bugun gittgm umraniye egıtım arastrmaydı.. İlk defa gittim.. Herkes tek tek alındı, sadece ozelden tek farkı oyle bı ilgi alaka yok.. Gulumsemıolar.. İlk dogum umu da Haydarpaşa numune de yaptm.. Doktorlar normaldi, ama pisti evet 😁 dogumdan snra doktorlara börek götürmüştüm😄

Ben riskli gebelik kategorisinde olduğum için muayenemi mecburen perinatologla gerçekleştiriyorum daha dün 950 tl verdim içim gitti. Kim bilir ayrıntılı ultrason fiyatları ne kadar oldu?

Herkesin tercihi farklı saygı duyuyorum isteyen istediği gibi doğurur yeterki sağlıklı olsun 😂 önceliğim normal inşallah sağlıklı bir gebelik ve doğum yaşarız🤍🤍 bu arada doğum fiyatları da dil yakıyor 15 binden başlıyormuş

Vışşşş anağın babağın kemüğüne 🤐 15bin nedir ya☹️ birazda işime gelıo devlete mecbur olmak galiba 😄

X