2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Tatlı isteyince kız mı oluyormuş Allah Allah bizdede derlerki ye tatlıyı çıkar hakkıyı, ye ekşiyi çıkar ayşeyi bende oğlumda ekşi yemiştim üzümleri dorukken ağacı sömürüp yemiştim pazarda ekşi erik birakmamistim demekki bizimkiler yanlış biliyor

Canım ya çok geçmiş olsun dualarım seninle akşam orucumu acarken özellikle dua edicem senin için ve namaz sonu dualarda inşallah bebeğine bişey olmiycak sana tutunucak ve bebeğini sağlıcakla kucağına alıcaksın ve ikinizin günü aynı birlikte aynı saatlerde doguracagiz inşallah

Birincide poşet poşet yedim hatta doğuma giderken bile yedim ama gel gör ki ıkınmaktan içim çıktı çocuğun kafası çıkmadı

Teşekkürler canım içime su serptin peki senin de mi kese düzensizdi sonradan düzeldi ?
Devlet hastanesinde kesen biraz düzensiz dediler. Ben de özele gidip baktırmistim. O zaman iyi demişti doktor. Ama devletteki doktor çok bastırmıştı karnıma. Gerçekten de şekli bozuk gibiydi. Ozeldeki doktorum yanlış bakmış olabilirler demişti.

Bu çok üzücü bir şey değil mi ya? İnsana böyle bir stres yaşatılır mı? Bir de en stressiz olunması gereken dönemlerdeyiz.

Evet evet ye eksiyi doğur Ayşe'yi ye tatlıyı doğur hakkiyi diye biliyorum ben de ama etrafımda eksi yiyen birinin oğlu, tatlı yiyen iki kişinin de kızı oldu

Bu çok üzücü bir şey değil mi ya? İnsana böyle bir stres yaşatılır mı? Bir de en stressiz olunması gereken dönemlerdeyiz.
Hatta akşamdan kürtaja hazirlamislardi beni. Ben de ertesi gün çıktım. Çok şükür 10 haftalık olduk doktorlarin bazıları derslerde uyumuslar galiba. Çok farklılar çünkü

Bende aynı sayılır eşim hiç tepki vermedi kimyasaldan 1 ay sonra hamilelik haberi alınca Buda mı öyle olur acaba gibisinden eşim sadece ilk gebeliğimde çok sevinmişti ağlamıştı oda kürtajla sonuçlandı adam dahada hiç birini sevinmiyor benimde hevesimi kaçırıyor hayta çok yükselme sakin ol gibi erkekler mi normal biz mi bilmiyorum onlar daha temkinli her zaman

Ya canım gerçekten çok duygulandırdın beni Allah razı olsun çok çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…