2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Aaa diyetisyenmisin😂🙊 ben 5. Haftamda dyt gittim bana bi liste verdi tatlıya dair hiç bişey yok😂 hırma bile🥹 sonra dr uma söyledim ben dyt gittim diye o da diyet yapma dedi . E ben de hemen ikna oldum 😂😂🥹😊 balık da ben büyük balık seviyorum onu da önermedi dytisyen. Şimdi ekşi isittiyorım . Hastayım bademciklerim pert iyi gelir diye iki bardak turşu suyu içtim ayıptır söylemesi zevkten dört köşe oldum 🙊
Al_pi Al_pi haklı. Hurma hamileliğin son zamanlarda yenilmesi gereken bir şey. Küçük balık öneriyoruz civa içeriği düşük olduğu için ama çok sık büyük balık yemedikçe tüketebilirsin. Turşu suyu çok lezzetli hem fikirim ama fazla tuz çok zararlı. Ona dikkat ermeni öneririm. Ay gerçi ben önerdiğim hiç bir şeyi yapmıyorum boşver😅😅 akşam elimde turşu suyu ile gezerim şimdi🤣

Şimdilik kanama durdu canım haber ederim tabiiki 🙏 birsuru gazlı beze benzeyen ped verdiler her değiştirdiğini kenara ayir atma kontrol edeceğiz dediler yarın da öğleden sonra 4te keseye tekrar bakıp öyle konuscaz dediler bakalım
Yarın aksama kadar ordasın yani allah yardımcın olsun kuzum insallah sıkıntısız cıkarsın

Şimdilik kanama durdu canım haber ederim tabiiki 🙏 birsuru gazlı beze benzeyen ped verdiler her değiştirdiğini kenara ayir atma kontrol edeceğiz dediler yarın da öğleden sonra 4te keseye tekrar bakıp öyle konuscaz dediler bakalım
Turnusol kağıdı sanırım o verdıklerı . Çişle suyu ayıran bir ped. Hadi inşallah Rabbim dualarımızı kabul etsın hayırlıısıyla çıkın evinize 💙

Burda bir sürü teyzeyiz dua eden . Bebeğin sana sımsıkı tutunacak inşallah 🙏

Al_pi Al_pi haklı. Hurma hamileliğin son zamanlarda yenilmesi gereken bir şey. Küçük balık öneriyoruz civa içeriği düşük olduğu için ama çok sık büyük balık yemedikçe tüketebilirsin. Turşu suyu çok lezzetli hem fikirim ama fazla tuz çok zararlı. Ona dikkat ermeni öneririm. Ay gerçi ben önerdiğim hiç bir şeyi yapmıyorum boşver😅😅 akşam elimde turşu suyu ile gezerim şimdi🤣
Off benımde canım ton balığı çekiyor ama yemıyorum direniyorum 😬 Aşırı severim ama yüksek civa içerdiği için no :duduk:
Sanırım en güzeli somon oda çeyrekle yarışıyor mübarek 🤓 Ben büyük balık yiyorum kolay diye yalnıs mı balıktan sayılmıyor mu aaa

Evet bir de ödem sorunum var benim çabuk ödem tutuyorum malesef aslında hiç benlik değil de işte🥹 annem de bir lt alıp getirmiş bitene kadar içilecek mecbur 😂😂🙊 şu 12 haftayı geçirem de ufak ufak spora başlayayım bari böyle yan gel yat Osman ye Osman beni zarara uğratır 😂🙊

Off benımde canım ton balığı çekiyor ama yemıyorum direniyorum 😬 Aşırı severim ama yüksek civa içerdiği için no :duduk:
Sanırım en güzeli somon oda çeyrekle yarışıyor mübarek 🤓 Ben büyük balık yiyorum kolay diye yalnıs mı balıktan sayılmıyor mu aaa
Büyük balıklarda civa içeriği yüksek oluyor maalesef. Hamilelikte küçük balık daha sağlıklı. Somon yemeyeli baya olmuştur valla, 🤣

X