2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Al_pi haklı. Hurma hamileliğin son zamanlarda yenilmesi gereken bir şey. Küçük balık öneriyoruz civa içeriği düşük olduğu için ama çok sık büyük balık yemedikçe tüketebilirsin. Turşu suyu çok lezzetli hem fikirim ama fazla tuz çok zararlı. Ona dikkat ermeni öneririm. Ay gerçi ben önerdiğim hiç bir şeyi yapmıyorum boşver akşam elimde turşu suyu ile gezerim şimdi

Yarın aksama kadar ordasın yani allah yardımcın olsun kuzum insallah sıkıntısız cıkarsın

Turnusol kağıdı sanırım o verdıklerı . Çişle suyu ayıran bir ped. Hadi inşallah Rabbim dualarımızı kabul etsın hayırlıısıyla çıkın evinize

Burda bir sürü teyzeyiz dua eden . Bebeğin sana sımsıkı tutunacak inşallah

Off benımde canım ton balığı çekiyor ama yemıyorum direniyorum Aşırı severim ama yüksek civa içerdiği için no
Sanırım en güzeli somon oda çeyrekle yarışıyor mübarek Ben büyük balık yiyorum kolay diye yalnıs mı balıktan sayılmıyor mu aaa

Evet bir de ödem sorunum var benim çabuk ödem tutuyorum malesef aslında hiç benlik değil de işte annem de bir lt alıp getirmiş bitene kadar içilecek mecbur şu 12 haftayı geçirem de ufak ufak spora başlayayım bari böyle yan gel yat Osman ye Osman beni zarara uğratır

Büyük balıklarda civa içeriği yüksek oluyor maalesef. Hamilelikte küçük balık daha sağlıklı. Somon yemeyeli baya olmuştur valla,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…