2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Çok karışık işler ya düşünmekten kafayı yememek için aklıma geldiği anda ben de kendimi rahatlatmaya çalışıyorum Allah dağına göre kar veriyor Allah esirgesin birşey olursa annelik içgüdülerimle içime doğar ya da ne bileyim hissederim diyorum

kızımda hep turşu yiyordum şimdi yine turşu. Yazdom böyle ama inşallah kimsenin canını çektirmemişimdir.
Kız cocugunda hep tatlı istenir deniliyor etrafımda da öyle olunca acaba ben ekşi istediğim için erkek mi diye düşünüyordum aslında bı ilgisi yokmus demek ki ya ekşi ya da tatlının. Ben eşime salataya çok sirke koyuyor midem eksiyor icemiyorum diye kızardım. Dün öyle ekşi bir salata yapmışım ki eşim bile zor yedi ama bana göre çok güzeldi midem hala eksiyor tabii ekşi yiyince

Burda var maalesef ben bu okulda geçen yıllarda bazı öğretmenler tutmayıp çay demliyor diye semaveri saklayan öğrenciler gördüm malesef hoş bana kimse bişey diyemez o kabullenişte biri değilim de çekiniyorum ben işte yine de dikkat ediyorum artık yani

Ben müdür yardımcısıyım odamda zaten başka arkadaş daha var o yazık sıkıntı yapmaz öyle şeyleri ama bizim memur yaşlı biraz o inanılmaz tutucu bizim odadan çıkmıyor zaten birde lise bizim öğrenci sürekli gelip duruyor başka da pek alan yok. Pansiyonlu bizim okul pansiyona kaçıyorum en kötü bazen yemeye

Evet illaki bir yer bulunur az kaldı inşallah 18 gün var sanırım ramazanın bitmesine

Kizlar ben 7+6 yim kontrole gittigimde bebegin kalp atisi var dedi dinleyebilirmiyim dedigimde bu bebege ciddi zarar verir gerek yok suan ilerde duyarsin dedi ama kime sorsam dinletmisler sizede dinlettilermi
Evet boyle dusunen doktor cok canım . Bazen doktorlar dınletmeyıp sadece ekrandan bak kalp atımı var dıyor . Bu ses bebege cıddı sekılde yulsek gıdıyormus bız dınlerken . Bır yerde öyle okumustum. O yuzden sık usg bıle aslında zararlı . Yurt dısında sadece 3 kere ultrasona giriliyor mesela .

İnşallah öyle olur inşallah cumartesi günü duyarm teşekkür ederim cevab verdgn için canm

ben yurtdisindayim.ilk randevuda 5+2 gunluktu kan testi bile almadilar alt muayene yaptilar hersey guzel dediler.suan 6+2 yim ama ikinci randevuyu 9. haftaya verdiler :) diyemedim arada gelim kalp atisi dinletin bana.bazen sizlere imreniyorum kızlar keske bende istedigim zaman dr a gidebilsem :)

Kizlar ben 7+6 yim kontrole gittigimde bebegin kalp atisi var dedi dinleyebilirmiyim dedigimde bu bebege ciddi zarar verir gerek yok suan ilerde duyarsin dedi ama kime sorsam dinletmisler sizede dinlettilermi
saglikli oldugu sürece sıkıntı yok insalllah ben 9. haftamda kalp atisi var ya da yok ogrenebilecem

Yarın oldu gittin mi muayeneye? Ben şimdi cıktım.. Tahmin ettiğim gibi kan istedi, daha cok erken dedi.. Gebelık olusmamıstır daha dedi.. 1 hafta sonraya randevu verdi, bakalım
Bende şimdi çıktım çok şükür keseyi gördüm 7,5 cm dedi kalp atışı için haftaya perşembe çağırdı 5+6’dayım

Kızlar en çok tatlıya mı düştünüz tuzluya mı? Ben normalde tatlıyla aram yoktur ama öğrendiğim günden beri tatlısız bir günüm geçmiyordu ta ki bi kaç gün öncesine kadar.. şuan da tatlıdan hevesimi almış gibiyim daha çok ekşiye döndüm zaten başından beri iştahım maşallah dağlara taşlara öyle açık ki şimdiden kilo aldım o tatlıları yemekten

Bende şimdi çıktım çok şükür keseyi gördüm 7,5 cm dedi kalp atışı için haftaya perşembe çağırdı 5+6’dayım

Darısı basıma bende haftaya gittgmde 5. Haftada fılan olcam.. İnş bende kavusurum ultrasona fılan da gıtmedm, direkt kan ıstedı.. Cunku İlk deger düşük diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…