2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Ya kızlar bişey sorcam, mesela ağrım olduğunu nasil anlarım ? Çok komik ve nasıl yani ? Diyeceğiniz bir soru sordum ama hemen açıklıyorum biraz uzun olacak ama şimdi şöyleki benim acı eşiği diye birşeyim pek yok örnek verecek olursam; mesela tatilde denizden çıkarken ayağım burkuldu ay dedim geçtim böyle çok hafif sızladı ama pek üzerine düşmedim neyse tatilden döndüm 2 en yakın arkadaşımın aynı anda düğünü vardı platform topuklarla koştur koştur bir oraya bir buraya bir kuaföre mekik dokudum. Halay çektim, oynadım, zipladim akşamında ayağım morardi ama ağrım yok neyse acile gittim doktor demesin mi AYAĞIN KIRILMIŞ ben şok ee ben şunları şunları yaptım nasıl hissetmedim dedim doktor şok çok oynar bir eklemde olmadığı için bu kadar üzerine basabilmişim ama acı hissetmemem imkansızmis aynı olaylara benzer en az 3 kırık hikayem daha var ve cok gariptir ki ağrı hissetmiyorum aynı şekilde burun estetigi oldum zor bir ameliyattı 6 saat sürdü açık ameliyat oldum bir tane bile ağrı kesici kullanmadım. Şunu sormak istiyorum şimdi hamileyken karnım ve Kasıklarim çok Hafif sızlıyor ( yani bana öyle geliyor ) hadi doktora gidecek kadar siddetliyse ve ben bunu hissetmiyorsam diye çok endişeleniyorum sizin ağrınız olduğu zaman neler hissediyorsunuz evet herkeste aynı olmaz ama yine de aklımda bulunsun istiyorumm. çok uzun yazdım hakkınızı helal edin

Kızlar sık idrara çıkma olayı var mı sizde de? Gün içinde alıştım artık da gece uyku kalitemi etkiliyor çok erken uyanıyorum ve bir daha çok zor uyuyorum hep uykularım bölük bölük

Olmaz mı.. Hatta hamılelıgımı ogrenmeden once ıdrar kaçırma problemim var sanıodm, enfeksiyon kaptım sandım.. Cunku çişimi yapıodum, Bi öksürünce idrar gene kacıodu halbukı yenı gitmişim tuvalete yani sımdı sureklı tuvalete gıdıorm.. Ama bnm uykularım zaten bölük pörçük sahur hazırla vsvs o yuzden etkılemıo sımdılık benı

Senin acı esiğinin maşallahı varmış
Ben hafif sizi hissediyorum böyle regl gelmeden bir gün önce falan kendini belli eder ya az bi sızlama öyle bı his var. Bazen de vajina girişinde nadir de olsa anlık bir ağrı oluyor hemen geçiyor. Bu hissi biliyorum sanki usutmusum de vajina girişi arada ağrıyor gibi. Hafif sizlamalara takılmadim ben. Sadece geçen bir anda kramp girer gibi iki büklüm oldum hemen oturdum zaten kısa sürede geçti. Herhangi bir kanama da olmayınca önemsemedim

Ben oruç tutmuyorum bu yıl ama eşimin sahura kalkışına uyanıyorum,sabaha karşı tuvalete uyanıyorum, esim ise giderken uyanıyorum, sabah en son artık kendi işim için kalkıyorum. Hamilelikten önce uyanmazdim hiçbir şeye sabah erken de kalksam direkt uyuyabilirdim

O nasıl bir eşiktir buyuk ıhtımal senın açılman cok olur hastaneye oyle gidersin.. Lutuf gibi bişey ya

Anladım yani kısa sürenler çok önemli değil ama devam ederse doktoruma yazayım

Bende oyle ramazan geldi geleli özellikle uykular haram oldu.. 12de yat, 3te uyan, 6da yat, 8de uyan, 10da cocugu kreşe bırak, gelınce bıraz kestiriom bazen o da her zmn degıl.. O kadar.. Bende dısarı cıkcagm zmn tutmuyorum.. Dayanamıyorum

O nasıl bir eşiktir buyuk ıhtımal senın açılman cok olur hastaneye oyle gidersin.. Lutuf gibi bişey ya
Hahah valla artı taraflari evet var ama eksisi daha çok. Doktora gittim durumumu anlattim bazı testler yaptılar benim kemiklerim çok esnek ve kırılganmıs mesela elimi bir yere vuruyorum kırılmasa bile hemen tedirgin olup hastaneye gidiyorum ya kirildiysa ve hissetmiyorsam diye 10 kere gidiyorsam 3ünde mutlaka ya kırık ya çatlak çıkıyor hatta eşim bir gün babamla otururken baba bana çürük vermişsiniz dedi babam da sizi niye bu kadar hızlı evlendirdik sanıyorsunuz anlamadan hemen evlenin de başımıza kalmasın istedik deyip bana bakıp pis pis güldüler benimle çok uğraşıyorlar

Ben direkt çocuğun gelişimiyle ilgili bişey olmasın diye bu yılı es geçtim

Bak işte bunu söylediğin çok iyi oldu ben düşük yaparken de aşırı ağrı hissetmemistim mesela. Çok çok hafif bir siziyla kocaman pıhtı düşürmüştüm
Yaa muhtemelen ağrın vardır belki sen hissetmemissindir yine. Sana ağrı hafif bile gelse kanama olduğu an zaten kesin yazman gerektiğini biliyorsun

Yaa muhtemelen ağrın vardır belki sen hissetmemissindir yine. Sana ağrı hafif bile gelse kanama olduğu an zaten kesin yazman gerektiğini biliyorsun
Aynen canım çok teşekkürler o kadar zor ki ayırt etmek çok zorlanıyorum hep bişey olmaz diyorum ama vicdanım da hadi birşey varsa diyor o yüzden size sormak istedim

Dilkenn sanki benim yaşadığımı anlatmışsın. Ayağım kırıldı 3 gün sonra doktora gidip kırık olduğunu öğrendim ki o arada spor yaptım :) . kaburgam çatladı( bu korkunç bir acıydı) ama ağrı kesici almadan bir hafta dayandım ve sonrasında doktora gittiğimde öğrendim. Aynı şekilde hafif kasık ağrım ve batmam oluyor ama kime göre hafif diye sormak istiyorum ben de
Ağrımın farkına varmazsam korkusu bende de mevcut ama hissederim diye düşünüp kendimi rahatlatıyorum.

Sağol canım . Aslında ben de o yöntemi deniyorum tuz ve karbonat ılık suyla gargara sanırım en iyisi o beyazlıklar için.. viks zarar vermez değimi bebeğe?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…