2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Ay çok pardon klavye azizligine ugramisim düdük değil düşükleri olacaktı o 🤭
Ahahha düzenle deyip üstünden cok zaman gecmeden msjı duzenleyebılıyorsun . Bazen hızlı yazıyorum sonra okuyunca aa ne yazmısım dıyorum 🤣 Düdükleri yazma zaten ❤️

İnşallah 3 yıldır bekliyoruz bu haberi. Kalp atışını duymak icin sabırsızlanıyorum

Doktor arayışına başladım. Kime gidiyorsunuz muayeneye özel mi devlet mi?
İnşallah hersey rast gitsin sağlıkla alın kucagınıza .. Ben özel hastaneye gıdıyorum bulundugum yerde tek özel hastane var malesef . Herşey bi yoluna girsin belki izmire giderim sonra aylık kontrollere .

Benim kızım 6 yaşında aslında tam rahata ermiştim ama rahat battı herhalde 😅 kızımda 8. Haftadan sonra başlamıştı bunda daha 6 dayız bakalım inşallah dediğin gibi olur ☺️
Hemen hemen İki ay diyende başlıyor zaten. Evet sen baya bir ara vermişsin ben yaş faktöründen dolayı arayı kısa tuttum hemde ikisi bir büyüsünler. Yaşım 25 felan olsaydı bende beklerdim bi 5 sene felan 😊

Sanırım ben varım göğüs hassasiyeti de olmasa hamile olduğuma inanmam zor olacak.

Dilkenn Dilkenn beni de ekler misin?

Yaş 30
Konya
2. Gebelik (ilki düşük)
Tahminim kız 👧
Doğum tarihi tahmini 24 Kasım
Merhaba. Bende de öyle ya sadece göğüslerim hassas ve dolgunlar ve göğüs uçlarımin rengi değişti sanki birde uykuyu uykuyu başka bir belirti yok bende de çok şükür 😂 mide yanmasını kızımda yaşadığım için mideyle alakalı bir belirtim olmasın diye dua ediyorum🤗😂😂

Kizlar 7+4 um ankarada bilkent sehir hastanesine giden varmi kontrollere ozeller inanilmaz pahali tavsiye edeceginiz doktor varmi 🥴

85le hamile kaldım herhalde 87 olmuşumdur. 174 boy :/ Çok yediriyor bebiş 100 olmam inşallah! :KK43:
Maşallah sen daha şimdiden okadar yiyorsan 100ü geçersin. Ben ilk hamileliğimde hiç yemek yemememe rağmen 20 kilo almıştım ve o kilolar duruyor halen bunda 90 olurum diye düşünüyorum 😊

Bir yerde durmamız gerekiyor ama farkında mısınız😅 9 ayın sonunda küçük bir top gibi gezmek istemiyorum ortada. 🥲🥲
Yaaa bende çok yiyorm nolucak böyle bilmem aslında çok zayıfım 50 kg ama benim bile bir gözüm korkmuyor değil kendimden😂eşim bile senin iştah tavan yaptı 9ay sonra kaç kg olursun acaba diye dalga geçiyor oysa kizmda çok kilo almadım 16 kg aldım ama bilmiyorum benim iştah tavan şu günlerde 😂

Yaaa bende çok yiyorm nolucak böyle bilmem aslında çok zayıfım 50 kg ama benim bile bir gözüm korkmuyor değil kendimden😂eşim bile senin iştah tavan yaptı 9ay sonra kaç kg olursun acaba diye dalga geçiyor oysa kizmda çok kilo almadım 16 kg aldım ama bilmiyorum benim iştah tavan şu günlerde 😂
9 ile 12 kg arasında alsam bana yeter diyordum hep fazlasına gerek yok falan ama Şuan iştahımla uykuma bakarak 15kilo gelir düye düşünüyorum😂

X