2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Kızlar son 2 3 gündür her şey burnuma kötü kokuyor. Buzdolabını açıyorum kapatana kadar nefesimi tutuyorum. Yemek pişerken camları sonuna kadar açıyorum, aspiratörü de. Ama yokkkkkkk... Gitmiyo burnumdan kokusu.
Çok zorlanıyorum ya :KK43: Her yemekten 10 dk sonra da mide bulantım başlıyor. Poff. He bir de dün gece diş etlerim kanadı. :KK43:
Ay oğlumda bozdolabı kokusuna maf olmuştum buzdolabı deyince kusuyordum 🤣🤣 doğum yapınca buzdolabı kokuyor mu diye agır çekim acmişdım

Ben varım. En çok takıldığım noktayı dile getirmişsin çok sevindim🤣 gerçekten hiç bir belirtim yok nadiren midem bulanıyor. Ama o zaten normalde de arada bulanırdı. Daha hiç tiksinmedim mesela maşallah bir iştah var sormayın 😋😋
Ay bende bende . 8. Haftayı doldurduk artık tık yok maşallah 😂 bazen diyorum sus otur şükür et haline. Maşallah bi iştah var dağlara taşlara 😂

Ben de bir şükret diyorum sonra benim neden belirtim yok bebek iyi mi acaba diye endişe ediyorum 🤣 gerçekten daha 10. haftada iştahım böyleyse ileriki zamanları düşünemiyorum. Kendimden de hiç beklemezdim böyle bir performans normalde yemeğe çok düşkün biri değildim 🥲🥲
Ay bende bende . 8. Haftayı doldurduk artık tık yok maşallah 😂 bazen diyorum sus otur şükür et haline. Maşallah bi iştah var dağlara taşlara 😂

Ben de bir şükret diyorum sonra benim neden belirtim yok bebek iyi mi acaba diye endişe ediyorum 🤣 gerçekten daha 10. haftada iştahım böyleyse ileriki zamanları düşünemiyorum. Kendimden de hiç beklemezdim böyle bir performans normalde yemeğe çok düşkün biri değildim 🥲🥲
O acaba bi terslik mi var hissi hepimizde oluyor yaa. Doktora soruyorum e ne güzel işte herkeste mide bulantısı olacak diye bir şart yok diyor. Kimisinin doktoru mide bulantısı olması iyi bişey bebeğin tutunuyor diyor . anlamadım ben 😂

Bende bulantıdan çok daha fazlası var bi an önce bitse keşke 😕
Prilam kullanıyormusun? Gece yatmadan 2 tane alırsan faydasını görürsün diye umuyorum. Bir de doktorum her ihtimale karşı zencefilli limon çayının aklımda bulunmasını söylemişti bulantı için. İyi geliyormuş..

Prilam kullanıyormusun? Gece yatmadan 2 tane alırsan faydasını görürsün diye umuyorum. Bir de doktorum her ihtimale karşı zencefilli limon çayının aklımda bulunmasını söylemişti bulantı için. İyi geliyormuş..
Almıyorum çünkü doktora randevuyu o kadar zor buldum ki.. Daha 5 gün var randevu gününe ilk isteyeceğim şey o olacak

Çok sağol çayı hemen denicem

O acaba bi terslik mi var hissi hepimizde oluyor yaa. Doktora soruyorum e ne güzel işte herkeste mide bulantısı olacak diye bir şart yok diyor. Kimisinin doktoru mide bulantısı olması iyi bişey bebeğin tutunuyor diyor . anlamadım ben 😂
Bence o doktor hastasına moral verme amaçlı demiştir yani tutunma ile mide bulantısının bir alakası yok bence. (Doktordan iyi mi biliyorsuncular gelmesin de ☺️) Hormonlar kimi bünyeye çok ağır gelerek bulantı yapıyor sadece. Kimi bünye ise kaldırabiliyor bu durumu. 🐣

Sağlıklı olsun tutunsun da acılarına yanmalarına katlanıcaz artık. Kaç kez vurundunuz peki iğneyi? Eczacı bu iğnede tedarik sıkıntısı var bulunmuyor dedi. Tekrar vurunmam gerekirse nasıl bulacağız diye endişeleniyorum 😥
Bır kere vurundum kanama alanı filan yoktu bende . Bızım kan uyusmazlıgından ötürü önlem amaçlı vurdurdu.
Ablam cok zorlanmıstı bulurken bız hemen gırdıgımız yerde bulduk. Ararsınız orada olmazsa baska yerde bulursunuz merak etmeyın

Bence sigara konusunu konuşmayın . Ben bile içmediğim halde canım çekti ..Konusurken yazılanlara bakıp bazısı içmeye başlayacak azı çoğu yok bu işin bırakanlar diyecek ki onun doktoru demıs bende içeyim. 😂😂

Bence o doktor hastasına moral verme amaçlı demiştir yani tutunma ile mide bulantısının bir alakası yok bence. (Doktordan iyi mi biliyorsuncular gelmesin de ☺️) Hormonlar kimi bünyeye çok ağır gelerek bulantı yapıyor sadece. Kimi bünye ise kaldırabiliyor bu durumu. 🐣
Ben de öyle düşünüyorum :) araştırmalarıma göre çevremde de yarısı bulandıysa yarısı bulanmamış.. peki anksiyete durumları nasıl arttı mı? Ben de inanılma arttı imkanım olsa her hafta giderim doktora 🥹

Ben de öyle düşünüyorum :) araştırmalarıma göre çevremde de yarısı bulandıysa yarısı bulanmamış.. peki anksiyete durumları nasıl arttı mı? Ben de inanılma arttı imkanım olsa her hafta giderim doktora 🥹
Dur daha senle eve ultrason cihazı alacağız 🥲
Ben de her hafta gitmek istiyorum ama daha görmeme 2 hafta var. Zaman hiç geçmiyor.

Dur daha senle eve ultrason cihazı alacağız 🥲
Ben de her hafta gitmek istiyorum ama daha görmeme 2 hafta var. Zaman hiç geçmiyor.
Benim de öyle 14 nisanda randevum 😏 korkularım epey fazla. Allah korktuklarımızdan sakınsın 🙏 ben trendyoldan favorilerime ekledim bi kaç tane ama şimdi duyamam falan daha çok tribe girerim diye cesaret edemiyorum😂😂

Ben oğlumda belirtim yok diye çok üzülürdüm hatta niye midem bulanmaz ki hamileyim sonuçta derdim şimdiki hamileliğim çok zor geçiyor bazen dua ağzımızdan çıkanlara dikkat ermek gerek kusma ve bulantı çok aşırı artık gidip serum taktırcam açım diye ağlayasım geliyor bazen 🤧

X