2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
İnşallah çabucak geçer. Benim kızımda hiç bir belirtim yoktu hatta aşermem bile yoktu. Şimdide gebelik var ama henüz kesin değil yarın doktora gideceğim. Tahminime göre 5+2 falan. Ama hiç belirti yok.
Benim de tahminim 5+4 oldum bugün. Bir anda çıktı belirtiler ben de anlayamadım. Vücudumda sivilceler vardı bugün bı kaç tane yüzümde cikti

Hiç bir belirtisi olmayan var mı? Yani kendini hamile gibi hissetmeyen🫣😂
Ben varım. En çok takıldığım noktayı dile getirmişsin çok sevindim🤣 gerçekten hiç bir belirtim yok nadiren midem bulanıyor. Ama o zaten normalde de arada bulanırdı. Daha hiç tiksinmedim mesela maşallah bir iştah var sormayın 😋😋

Kızlar benim de kanamam oldu maalesef, hemen acile gittik kese yerinde duruyor. Proluton depot diye bir iğne yaptılar. İnşallah faydası olur 🤲 iğne vurulduktan sonra kanaması kesilen var mı acaba aranızda?
Faydası oluyor hemen kesiyor. 🙏

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim Allah hepinizden razı olsun 🤲🏼💐♥️ herkesi alintiladim. Daha yeni hastaneden çıkış yaptım. Üçüzlerden birinin kese etrafında yoğun kanama varmış. Şükür serumlarla kanamayı biraz azalttık. Eve çıkmak istedim. Evde full yatış verdi bı süre üçüzler beni zorlayacak. Progestanı günde 3 e çıkardı. Kan sulandırıcı hapı bıraktık. Bakalım inşallah düzelicez. Bı kaç gün kontrole gidip gelicez
Canım sordum ama cevap veremedin kayboldu arada sorum. Senin 3 ızler normal mi yoksa tüp bebek iğne falan mı. 3 tane olması ö
Maşaallah Sübhanallah şaşırttı beni ama merak da ettim. Hep hayal ediyorum seni doktora gitsem doktor bana dese ikizin olacak

Kızlar benim de kanamam oldu maalesef, hemen acile gittik kese yerinde duruyor. Proluton depot diye bir iğne yaptılar. İnşallah faydası olur 🤲 iğne vurulduktan sonra kanaması kesilen var mı acaba aranızda?
Faydası oluyor ama çoook yakıyor bee.. Sol bacagımı uyusturmustu .

Ben varım. En çok takıldığım noktayı dile getirmişsin çok sevindim🤣 gerçekten hiç bir belirtim yok nadiren midem bulanıyor. Ama o zaten normalde de arada bulanırdı. Daha hiç tiksinmedim mesela maşallah bir iştah var sormayın 😋😋
Ben de aynı durumdayım oruç tutuyorum üstelik şimdilik gayet iyi gidiyor 🧿

Sağlıklı olsun tutunsun da acılarına yanmalarına katlanıcaz artık. Kaç kez vurundunuz peki iğneyi? Eczacı bu iğnede tedarik sıkıntısı var bulunmuyor dedi. Tekrar vurunmam gerekirse nasıl bulacağız diye endişeleniyorum 😥
Faydası oluyor ama çoook yakıyor bee.. Sol bacagımı uyusturmustu .

Cnm ben de 1 paketten fazla içiyordum.. Ama bebişlerimizin küçücük ciğerlerini şimdiden zehirliyor olma düşüncesi beni çok üzüyor. Zaten hayatları boyunca bir şekilde sigara kokusuna, dumanına maruz kalacaklar.. :KK43:

Aynı sekılde dusunuyorum.. Demınden beri vuruyo ama sabretmeye calısıorm.. Bide ulasabılcegm sigaraları hep yok ettim.. Evde sıgara yok.. Ondan rahatm bıraz😁

Kızlar son 2 3 gündür her şey burnuma kötü kokuyor. Buzdolabını açıyorum kapatana kadar nefesimi tutuyorum. Yemek pişerken camları sonuna kadar açıyorum, aspiratörü de. Ama yokkkkkkk... Gitmiyo burnumdan kokusu.
Çok zorlanıyorum ya :KK43: Her yemekten 10 dk sonra da mide bulantım başlıyor. Poff. He bir de dün gece diş etlerim kanadı. :KK43:

Benim de su an dişim agrıo.. Kıvranıorm😐 nerden cıktı sımdı ya 😔

Sigara içeni sigara içen anlat bu yolda o kadar çok denedim denedim olmadı okadar kilo aldım ki herşeye rağmen bebeği öğrenince bıraktım. Yinede birakmayan kimseye birsey diyemem cunku caninin istemesinden ote bir bağımlılık bu insanlar bunu anlamıyor. Stres oluyorsunuz bırakınca dikkatini birşeye toplamak zorlaşıyor aklın o sigarada kalıyor içsen sanki rahatlıycaksın sürekli beyninde yarım içsen birşey olmaz fikri oluşuyor her boş kaldığında 🙈 ben çok iyi bakıyorum Allah a şükür bıraktım. Hatta iki gündür sigara kokusu bana çok kötü gelmeye başladı ama canım çekmiyor diyemem 😂 direniyoruz inşallah içmeden doğururum. İçenlerde üzülmesin ne kadar azaltsanız faydadır kızlar kitap okuyup, dizi izleyin yatakta vakit geçsin ki sigarayı azaltabilin
Evet aşırı irade isteyen bir alışkanlık ve bagımlılık Allah büyüktür bu ara bulantım arttı çok azalttım bir paket içiyordum inan toplasan 10 dal yakıyorum 3 taneyi ancak içmiş oluyorum yakıp atıyorum 🤣 güya içtim diyorum atıyom bi nevi psikolojiyle oynuyorum

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim Allah hepinizden razı olsun 🤲🏼💐♥️ herkesi alintiladim. Daha yeni hastaneden çıkış yaptım. Üçüzlerden birinin kese etrafında yoğun kanama varmış. Şükür serumlarla kanamayı biraz azalttık. Eve çıkmak istedim. Evde full yatış verdi bı süre üçüzler beni zorlayacak. Progestanı günde 3 e çıkardı. Kan sulandırıcı hapı bıraktık. Bakalım inşallah düzelicez. Bı kaç gün kontrole gidip gelicez
Çok şükür canım bu ponçikler seni hop oturtup hop kaldıracak doğmadan gösterdiler yaramazlıklarını 😀 seninle olsunlar daim canım evlatlarını sana bagışlasın

X