2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
İnşallah çabucak geçer. Benim kızımda hiç bir belirtim yoktu hatta aşermem bile yoktu. Şimdide gebelik var ama henüz kesin değil yarın doktora gideceğim. Tahminime göre 5+2 falan. Ama hiç belirti yok.
Benim de tahminim 5+4 oldum bugün. Bir anda çıktı belirtiler ben de anlayamadım. Vücudumda sivilceler vardı bugün bı kaç tane yüzümde cikti

Hiç bir belirtisi olmayan var mı? Yani kendini hamile gibi hissetmeyen
Ben varım. En çok takıldığım noktayı dile getirmişsin çok sevindim gerçekten hiç bir belirtim yok nadiren midem bulanıyor. Ama o zaten normalde de arada bulanırdı. Daha hiç tiksinmedim mesela maşallah bir iştah var sormayın

Kızlar benim de kanamam oldu maalesef, hemen acile gittik kese yerinde duruyor. Proluton depot diye bir iğne yaptılar. İnşallah faydası olur iğne vurulduktan sonra kanaması kesilen var mı acaba aranızda?
Faydası oluyor hemen kesiyor.

Canım sordum ama cevap veremedin kayboldu arada sorum. Senin 3 ızler normal mi yoksa tüp bebek iğne falan mı. 3 tane olması ö
Maşaallah Sübhanallah şaşırttı beni ama merak da ettim. Hep hayal ediyorum seni doktora gitsem doktor bana dese ikizin olacak

Kızlar benim de kanamam oldu maalesef, hemen acile gittik kese yerinde duruyor. Proluton depot diye bir iğne yaptılar. İnşallah faydası olur iğne vurulduktan sonra kanaması kesilen var mı acaba aranızda?
Faydası oluyor ama çoook yakıyor bee.. Sol bacagımı uyusturmustu .

Ben de aynı durumdayım oruç tutuyorum üstelik şimdilik gayet iyi gidiyor

Sağlıklı olsun tutunsun da acılarına yanmalarına katlanıcaz artık. Kaç kez vurundunuz peki iğneyi? Eczacı bu iğnede tedarik sıkıntısı var bulunmuyor dedi. Tekrar vurunmam gerekirse nasıl bulacağız diye endişeleniyorum
Faydası oluyor ama çoook yakıyor bee.. Sol bacagımı uyusturmustu .

Aynı sekılde dusunuyorum.. Demınden beri vuruyo ama sabretmeye calısıorm.. Bide ulasabılcegm sigaraları hep yok ettim.. Evde sıgara yok.. Ondan rahatm bıraz

Benim de su an dişim agrıo.. Kıvranıorm nerden cıktı sımdı ya

Evet aşırı irade isteyen bir alışkanlık ve bagımlılık Allah büyüktür bu ara bulantım arttı çok azalttım bir paket içiyordum inan toplasan 10 dal yakıyorum 3 taneyi ancak içmiş oluyorum yakıp atıyorum güya içtim diyorum atıyom bi nevi psikolojiyle oynuyorum

Çok şükür canım bu ponçikler seni hop oturtup hop kaldıracak doğmadan gösterdiler yaramazlıklarını seninle olsunlar daim canım evlatlarını sana bagışlasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…