2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Yaa çok teşekkür ederim için rahatliyor böyle sürekli bir endişe halindeyim duygularım karmakarışık oldu
Riça ederim canım rahim tersliği doğuma engel birşeyde değil öyle birşey olsa Dr bana söylerdi bende 3 tane doguramazdım düşük yapma gibi bir şeyde yok bir çok kadının rahmi ters olabilir ama bilgisi olmayabilir Dr önemsememiş olabilir

Düşük riskin yok herşey güzel çok küçük su an o yüzden progestan vereyim tutunsun iyice dedi, benim de aklımda soru işareti kaldı acaba rahimden ötürü mu verdi diye ama şimdi anlıyorum ki sadece önlem amaçlı vermiş

Kızlar iki oğlum oldu hiç sivilcem olmadı erkek bebek güzelleştir derler tipimde degişmedi oğlum de et beni değil kızımda çıktı kızımda çiğköfte kola aşerdim yedim oğlumda sakatat ve gözleme sadece normal dogranlara şunu diyebilirim doğum acıları farklı oluyor kızda köze oturuyon oğlan da her yerini yakıyor acı Allah yardımcımız olsun

Aranızda sigarayı bırakan oldu mu? Fena vuruyor meret yahu inşallah bundan sonra agzıma Bı daha koymam
valla beni belki yargılayanlar olacak ama ben günde5 tane içiyorum maalesef ben akdeniz ateşi hastasıyım strese girince atak geliyor ve 40 derece ateşle 4 gün yatıyorum ee sigara içmezsem strese giriyorum... doktorum ateş daha tehlikeli sen günde 4-5 tane iç ama keşke içmesen dedi

Aranızda sigarayı bırakan oldu mu? Fena vuruyor meret yahu inşallah bundan sonra agzıma Bı daha koymam
Canım bırakamadım bana kızacaklar ama inan buna hiç müsait değilim lütfen anneliğimi sorgulamayın kimse kimsenin ne yaşadıgını bilemez sigara bu yaşananları hafifletmiyor biliyorum

Aynen canım riske atmamıştır rahimde alakası yoktur onun zaten hiçbir engeli yok ters tahmin olsa ilk başta hamile kalamayız sonuçda agız kısmı ters yönde ☺

Valla bende de sendenim ama şöyle normalde de çok içmezdim zaten otuç tutuyorum iftardan sonra 1 tane içiyorum yani ramazandan beri toplasan 10 tane anca içmişimdir. Ama iftardan sonra fena vuruyor

Benim yeğenim her zamanki gibi içmeye devam etti. Çok şükür bir sıkıntısı da yok bebeğin. Burda bir tanıdığım yeni doğum yaptı. Kadın da sigara kullanmiyor. Maalesef ki çocuğunun böbreğinde sıkıntı var. Yani olacağı varsa oluyor. Strese sokma kendini. Dayanamadığın noktada içersin. Sabredebildigin kadar da sabredersin. İnşallah da bir şey olmaz

Canım bırakamadım bana kızacaklar ama inan buna hiç müsait değilim lütfen anneliğimi sorgulamayın kimse kimsenin ne yaşadıgını bilemez sigara bu yaşananları hafifletmiyor biliyorum
Kimse kimsenin anneliğini sorgulayamaz zaten. Vicdanın bile huzursuz oluyorsa zaten iyi annesindir. Sağlıkla gelir inşallah bebeğiniz. Yipratmayin kendinizi. Siz iyi olun ki bebiş de iyi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…