2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Canimm çok teşekkür ederim içimi rahatlattın

İlk bebek mi? İnan ne kadar araştırsak da bazıları doktor kurbanı olabilio.. Bence senın rahminde bişey yok gibime geldi, bence Baska Bi doktora git diğer kontrolünde, hiçbişey soyleme bakalım o ne dicek.. Sağlamalı gitmekte fayda var.. Cunku İlk cocukta hıcbısey bılmıosun ne kadar arastrsan da.. Bak ben erken dogum yaptım.. 33 haftalıkken, devlete gitmesem şu an oglum yoktu dile getırmek bıle ıstemıorm o yuzden herkese tavsiyem yakın civardaki devlet hastanesine Bı kere de olsa gidin kaydınız olsun, dogum esnasında neyın ne olcagı da bilinmiyor cunku..

Senın rahim arkada olayı bana komık geldı, nıyeyse inandırıcı bulamadım.. Hislerim bu yönde.. Tabi tıp bilgim yok ama gayet saglıklısın bence Bi görün Baska yere

Rahim tersmi arkada nedemek anlamadım

Bak canım ters (arkaya dönük) diyor aynı şey sanıyorum ama burada da okudum bir çok kişide varmış bu durum sıkıntısız doğum sürecleri olmuş Berikko

Yok olabılır tıbbi bilgim sıfır.. Vardır cogu kişide emınım sorunsuz da olmustur.. Sadece ne bılıyım bana degısık geldı.. Belkıde doktorun haklıdır.. Bide bnm demek istedgm tamamen kendinizi doktorlara da emanet etmeyin.. Ne kadar ehil denilenler tam tersi olabılıo.. Hep saglama alın kendinizi bebişinizi.. Benım sütten agzım cok yandığı için belkıde oyle dusunuyorum İnş kımse bnm yasadıklarımı yasamaz da saglıklı dogum lar olur, saglıklı bebişlerimiz olur çokca amin

Canım rahim ters olabilir benim rahimde ters bazı dogumlarda düzelir diyorlar bu benim 4 cü bebek rahim tersliği ile düşük olma riskini hiç bir Dr duymadım onunla alakalı değildir ilişkiyi banada yasakladı Dr 9 haftaya kadar gebeliği riske atmıyorlar boşuna üzülme relaks ol

Hayırlısı inşallah, Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah

Yaa çok teşekkür ederim için rahatliyor böyle sürekli bir endişe halindeyim duygularım karmakarışık oldu

Rahim tersmi arkada nedemek anlamadım
Rahim arkada dedi ben de tam bilmediğim için netten baktım rahim ters (arkada) olması durumu diyor nette ben de aynı şeyler herhalde diye düşündüm her 10 kadından 3unde var dedi nette de ters olması durumu ortalama bu oranda olunca aynı şey olduğunu düşünüyorum

Amiin canım inşallah yine bir devlet hastanesine giderim randevu bulabilirsem, çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…