2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Son Adet Tarihi: 7 Şubat
Kaçıncı Çocuk: 3.
Tahmini doğum tarihi: ???

Geç döllenme dedi doktor doğum tarihi veremiyorum kızlar

Bence aynı sey degil gibime geldi ama.. Tabi bilemiyoruz tıp bilgimiz yok bişey dicem doktoruna sorma imkanın varsa sorsana? İçin rahatlar hem.. Ama bu senın rahmın arkada olması bana nıyeyse bıraz sacma geldı Baska Bi doktora da görünen devlette fılan? Nıyeyse şüphelendım doktordan tabi şu an en krıtık zamanlarımız doktorlar ne derse onu yapıyoruz, guvenıoruz.. Ama yınede saglamalı gitmekte fayda var.. Devlete de gidin derim.. Ben ılk gebelıgmde anladm devlet hastanesinin önemini.. Nerdeyse cocugumuz kaybedıcektm

doktora gidiyorum canım femara kullandım. altı dört gün önce de çatlatma iğnesi vuruldum. reglim 2 mart, gecikirsem test yapacağım bebiş benimledir inşallah
Merhaba iğne vurulunca belirtinzi oldumu acaba kasık agrısı vb bende hiç birşey olmadı cunku catlamamıl olabilir mi ?

Merhaba iğneden sonra catlayıp catlamaadıgını nasıl anladınız belirtiniz oldumu

Yaa ya aslında dr'uma güveniyorum tanıdıklarım da çok güzel şekilde doğumların yaptılar o yüzden gitmiştim rahim arkada olduğu için karından görünmedi dedi. Her 10 kadından 3unde olan bir durum bu hiçbir sıkıntı olmaz bu durumdan ötürü dedi ben de araştırınca rahmin ters olmasını okudum netten. Bebek büyürken duzeliyormus rahim dogduktan sonra tekrar ters dönüyormuş. Yani nette o şekilde okudum.dr bu yüzden progestan verdim demedi tabii ama ben acaba o yüzden mi diye şüphelendim

Bak canım ters (arkaya dönük) diyor aynı şey sanıyorum ama burada da okudum bir çok kişide varmış bu durum sıkıntısız doğum sürecleri olmuş Berikko

Eklentiler

• IMG_20230401_202625.jpg
    100,8 KB · Görüntüleme: 48
Yaş=26
SAT=7 Şubat
Şehir=Kocaeli
Kçock=1
Cnsytthmn=Erkek
Tahmndgm=14 Kasım

Merhaba
Adetim geçince hcg verdim 81ikincisi 190cikti sonra kahve lekelenmeler oldu doktor iğne ve progestan verdi .Tüm gün yine kahve leke gecede pembe geldi iğneyi vur dedi doktor sabah siyahimsiydi
Sabah hemen hcg verdim 277cikti (hepsinin arasında tam 48saat var )
Artış hızı düşük geldi bana doktor iyi dedi ama korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…