2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Ya bu arada eşim mutfağa merak salınca bir acayip oldu. Bahsetmiştim, arada tarifler bulup bir şeyler yapıyor. Şimdi de pirinç makarnasından noodle tarifi bulmuş, susam yağı ile şitake mantarı sipariş veriyor bana markette🤣

Geçen gün de konserve domates püresi almış. Dedim evde iki üç çeşit salça var, püre niye? Lazanyaya salça konmazmış🙈

Ay bir makarna için üç saat harcamasına bir kez daha göz yumamayacağım, o konserveyi yarın dolmamda kullanayım ben en iyisi😆😁
Ahaha. Bence mükemmel hiç karışma. Ellerine sağlık de yemeğini ye😂ama lazanyaya salça konmaz çok haklı😂

Akreplerin o gerginliği ve kuralcılığı beni sıkıyor çünkü ben dünyaya mutlu olmaya gelmiş her şeye amaaan hallederiz ya diyebilen ve moral bozukluğu maks 10 dk süren bir insanım 🫣
Kural sevmem, hırs sevmem 😂
Ama kocam akrep kızımın yükseleni akrep işte napcan😂
Senin yükselenin ne? 30dan sonra yükselen burcunun özelliklerini gösteriyormuşsun

Aman, tövbeler olsun. allah korusun, evlerden uzak. Yükselenim koç, hiç alakam olmaz. Akrep pamuk gibidir, akrep istikrarlıdır, nettir, akrep iyi niyetlidir, dürüsttür. Canım burcum benim. Ben burçlara pek inanmam aslında ama koça inanıyorum🙈🤣

Seni de bildim bu arada, yaydın di mi? Benim de eşim yay😁

Ben lazanyaya salçayı koymayı geç, evde maydanoz yoksa (ki olmaz genelde) yemeğe kereviz yaprağı koyan insanım🙈😂 ama tabii ki eline sağlık deyip kenara çekiliyorum, yalnız o mutfaktayken üç saat boyunca iki çocukla tek başıma kalacaksam, sofraya makarnadan daha tatmin edici bir şey koymalı diye düşünüyorum 🤣

Aman, tövbeler olsun. allah korusun, evlerden uzak. Yükselenim koç, hiç alakam olmaz. Akrep pamuk gibidir, akrep istikrarlıdır, nettir, akrep iyi niyetlidir, dürüsttür. Canım burcum benim. Ben burçlara pek inanmam aslında ama koça inanıyorum🙈🤣

Seni de bildim bu arada, yaydın di mi? Benim de eşim yay😁

Ben lazanyaya salçayı koymayı geç, evde maydanoz yoksa (ki olmaz genelde) yemeğe kereviz yaprağı koyan insanım🙈😂 ama tabii ki eline sağlık deyip kenara çekiliyorum, yalnız o mutfaktayken üç saat boyunca iki çocukla tek başıma kalacaksam, sofraya makarnadan daha tatmin edici bir şey koymalı diye düşünüyorum 🤣
Ahahahahaha😂😂😂 evet yayım.
Bu arada o kadar haklısın ki diyecek bir sözüm yok😂 üstelik yarım saatte kıymalı beşamel soslu makarna yapmak varken 🤪 ama inan bunun yay burcu ile alakası yok çünkü yemek için uğraşılan vakite yazık😂

Kızlar bu arada yükselen burca nereden bakıyorsunuz? Ben açıkçası sezaryen olduğu için pek geçerli olduğunu düşünmüyorum yükselenlerin ama bileyim diye bakayım dedim oğlanlara, iki farklı sitede farklı sonuç çıktı. Benimkini doğru bilen siteye mi inanayım şimdi 🤣

Bizim zamanımızda internet yoktu, yükselen burcumuzu öğrenmek için kalın kalın astroloji kitaplarının arkasındaki çizgelerde doğduğumuz günü ve saati bulurduk 🙈😆

soyasosu soyasosu ya bizimki beşamel sosu da bir saatte anca yapar, eminim. Bu arada ben onu da zeytinyağlı ve mısır unlu yapıyorum. Eşim benim kayınvalidem olsaydı ve mutfağıma şahit olsaydı herhalde kalp krizi geçirirdi😁🤣

Kızlar bu arada yükselen burca nereden bakıyorsunuz? Ben açıkçası sezaryen olduğu için pek geçerli olduğunu düşünmüyorum yükselenlerin ama bileyim diye bakayım dedim oğlanlara, iki farklı sitede farklı sonuç çıktı. Benimkini doğru bilen siteye mi inanayım şimdi 🤣

Bizim zamanımızda internet yoktu, yükselen burcumuzu öğrenmek için kalın kalın astroloji kitaplarının arkasındaki çizgelerde doğduğumuz günü ve saati bulurduk 🙈😆

soyasosu soyasosu ya bizimki beşamel sosu da bir saatte anca yapar, eminim. Bu arada ben onu da zeytinyağlı ve mısır unlu yapıyorum. Eşim benim kayınvalidem olsaydı ve mutfağıma şahit olsaydı herhalde kalp krizi geçirirdi😁🤣
Yükselen hesaplama yazınca çıkıyor doğduğu saate göre aslında benim ilk oğlum aslana yay ikincisi teraziye akrep çok garip bir ikili olurlar 🤣

Burçlara pek inanan biri değilim ben de ama muhabbetini yapmayı severim. İnternet sitelerinden bakıyordum ama ben de hiç farklıyım veren olmamıştı bilmiyorum o yüzden 😂
Sezaryen için geçerliymiş çünkü önemli olan o andaki gökyüzündeki yıldızlarmış. Gerçi buna göre bakarsak ışık yılı da devreye giriyor ama yapacak bir şey yok😂
Ben bazen nohut unu ile yapıyorum 🫣🫣 bence o da güzel oluyor 🤣
Eşim anlamadı bile aa bu çok güzelmiş diye yedi. Nohut unlu beşamel soslu pırasa grateni😂

Yükselen hesaplama yazınca çıkıyor doğduğu saate göre aslında benim ilk oğlum aslana yay ikincisi teraziye akrep çok garip bir ikili olurlar 🤣

Farklı sitelerde farklı sonuçlar çıktı, bir arkadaşım o sitelerden birinin doğru olduğunu iddia etti (astroloğu da o siteyi önermiş) ama o da büyük oğluma çıkan sonuca inanmadı🤣

Farklı sitelerde farklı sonuçlar çıktı, bir arkadaşım o sitelerden birinin doğru olduğunu iddia etti (astroloğu da o siteyi önermiş) ama o da büyük oğluma çıkan sonuca inanmadı🤣
Hadi ya ben bi kaç siteden baktım aynı sonuç çıktı 🥲 şimdi sen değerlendir bakalım hangi burç daha yakın karakterine 😅 çocuklarda baya taşıyor sanki burçlarını yada benim oğlum birebir taşıyor 😅 tam bir aslan burcu küçüğü çözemedik daha ama abisine göre baya sakin bebekliği 😊

Burçlara pek inanan biri değilim ben de ama muhabbetini yapmayı severim. İnternet sitelerinden bakıyordum ama ben de hiç farklıyım veren olmamıştı bilmiyorum o yüzden 😂
Sezaryen için geçerliymiş çünkü önemli olan o andaki gökyüzündeki yıldızlarmış. Gerçi buna göre bakarsak ışık yılı da devreye giriyor ama yapacak bir şey yok😂
Ben bazen nohut unu ile yapıyorum 🫣🫣 bence o da güzel oluyor 🤣
Eşim anlamadı bile aa bu çok güzelmiş diye yedi. Nohut unlu beşamel soslu pırasa grateni😂

Aa nohut unu süper fikirmiş. Humusluk nohut unu alıyorum buldukça, acil durumlar için ama ben mi beceremiyorum nedir, o unla yapılan humus pek hoşuma gitmiyor, haşlanmış nohutla yapmayı tercih ediyorum o yüzden planlıysa. Beşamel sosta kullanmayı deneyeyim madem.

Yoksa acaba leblebi helvası mı denesem🧐🤣😜

Reformer üstü yürüyüş bandı😊 çıkışta ayakta durabilecek miyim bilmiyorum 😂😂

Eklentiler

• 1000013251.jpg
    1000013251.jpg
    67,5 KB · Görüntüleme: 18
Bu üç siteys baktım: Yükselen Burç Hesaplama 2024 - HESAPLAMA.NET

Bir de elle bir şey nokta com. Ya oğullarım farklı çıkıyor ya ben🤣

Büyük oğlumun karakteri burçla değil anca erken (ama çok erken) ergenlikle açıklanabileceği için çözümsüz kaldım😁
Hadi ya ben bi kaç siteden baktım aynı sonuç çıktı 🥲 şimdi sen değerlendir bakalım hangi burç daha yakın karakterine 😅 çocuklarda baya taşıyor sanki burçlarını yada benim oğlum birebir taşıyor 😅 tam bir aslan burcu küçüğü çözemedik daha ama abisine göre baya sakin bebekliği 😊

Aa nohut unu süper fikirmiş. Humusluk nohut unu alıyorum buldukça, acil durumlar için ama ben mi beceremiyorum nedir, o unla yapılan humus pek hoşuma gitmiyor, haşlanmış nohutla yapmayı tercih ediyorum o yüzden planlıysa. Beşamel sosta kullanmayı deneyeyim madem.

Yoksa acaba leblebi helvası mı denesem🧐🤣😜
Ben hep buzlukta haşlanmış nohut bulunduruyorum bir kere denedim undan humusu bir daha denemem😀
Beşamel için iyice kavurup yapıyorum o zaman kokusu hiç kalmıyor. 😍

Bu üç siteys baktım: Yükselen Burç Hesaplama 2024 - HESAPLAMA.NET

Bir de elle bir şey nokta com. Ya oğullarım farklı çıkıyor ya ben🤣

Büyük oğlumun karakteri burçla değil anca erken (ama çok erken) ergenlikle açıklanabileceği için çözümsüz kaldım😁
Burdan da baktım iki oğlum doğru ama benimki farklı çıktı 🤣 ilginç 🧐

Aaaa ben de bir bakayım daha dikkatimi çekmemişti.
Girit kabağı verdiğim bol domatesli tarifle çok güzel olur😋😋
Hayatımda etli yemeklerle üniversite için İstanbula taşındığımda tanıştım. Taze fasulye etli olur mu hiç diye ağlayarak geçti ilk yılım 😂 sonra eve çıkınca rahatladım😂
Bende yakıştırmam sebze yemeğine eti nedense. Kemikli etle yapar annem birde taze fasulyeyi falan. Karnıyarık, etli lahana falan onlara tamamım 😊

Pazartesi başlıyorum kızlar. Ben akrep burcuyum. Eğer bir işe başlarsam asla kaytarmam sonuca ulaşana kadar yaparım 🤪🤪🤪Hamileyken orucumu tutmuştum ama bu ramazan tutamam zaten sütüm az ve çocuk hep kucakta. O yüzden pazartesi eşim oruca başlar ben diyete 😂
İfi geçen yıl ramazandan önce yapmıştım hatta hamileliğin başındaydım😂 63 buçuklardan 57 buçuklara düşmüştüm bir ayda.tabi diyetisyen arkadaşımın yardımıyla 🥹 ve hiç spor yoktu arada bir ip atlıyordum o da gebeliği öğrenene kadarB

Ben yengeçim. Benim kızda akrep ama yükseleni yengeç oldu.. Neler olacak bakalım 😂

Kızlar bu grup yavaş yavaş amacına ulaşmaya başladı bence. Bugün tempolu yürüyüş planım vardı ama akşam anneme yemeğe gitme planımız çıkınca vazgeçtim çünkü annem 15 dakika yürüyüş mesafesinde oturuyor. Akşamüstüne doğru bebişi kanguruya koyar yürüyerek giderim, iki kez çıkmayayım diye düşündüm. ( eşim de akşam arabayla oğlanı okuldan alıp direkt annemlere gelecekti) ama LadybirdDA LadybirdDA koşu bandı falan deyince bir gaza geldim, bebeği attım arabasına indim sahile 1 saatte 8 bin adım attım (bebek arabasıyla ve doğum sonrası hamlığıyla daha tempolu olamıyorum 🤣)

Şimdi duşumu aldım, eşimi bekliyorum, arabayla gidicem ben de🤣

Bende yakıştırmam sebze yemeğine eti nedense. Kemikli etle yapar annem birde taze fasulyeyi falan. Karnıyarık, etli lahana falan onlara tamamım 😊
Etli lahana ne mesela dolma olan mı😂😂
Kızlar bu grup yavaş yavaş amacına ulaşmaya başladı bence. Bugün tempolu yürüyüş planım vardı ama akşam anneme yemeğe gitme planımız çıkınca vazgeçtim çünkü annem 15 dakika yürüyüş mesafesinde oturuyor. Akşamüstüne doğru bebişi kanguruya koyar yürüyerek giderim, iki kez çıkmayayım diye düşündüm. ( eşim de akşam arabayla oğlanı okuldan alıp direkt annemlere gelecekti) ama LadybirdDA LadybirdDA koşu bandı falan deyince bir gaza geldim, bebeği attım arabasına indim sahile 1 saatte 8 bin adım attım (bebek arabasıyla ve doğum sonrası hamlığıyla daha tempolu olamıyorum 🤣)

Şimdi duşumu aldım, eşimi bekliyorum, arabayla gidicem ben de🤣
Mükemmel😍😍😍
Ben de kızımla bir saat kadar uyumuşum. Yeniden doğmuşa döndüm. Bugün çıkamadım ama olsun.
Gün içinde de rafine şeker almadım 2 hurma yedim tatlı niyetine.
Yemeğe de dolma yanına tavuk suyu çorba yapacağım. Günü kapatırım böyle 😀

X