2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

@I am mad canım eeydır yoksun . hersye yolunda mı? aaynaa aaynaa canım yarın da bılgı ver ınsallah bu sessizliği senınle bozaım. bu arada aysefeytum hamıle ustelık ıkız :)
hadi ya histeroskopi ameliyatı olduktan sonra misafirler falan derken izleyemedim neler kaçırıyorum ya :KK70::KK70::KK70:
tedavi mi oldu aysefeytum..?
ay gerçekten ya hamile haberleri alalım yeniden beklemeler sevinmeler hepimiz de limoncum en eskiler bizler kaldık birkaç kişi daha listede..

hadi ya histeroskopi ameliyatı olduktan sonra misafirler falan derken izleyemedim neler kaçırıyorum ya :KK70::KK70::KK70:
tedavi mi oldu aysefeytum..?
ay gerçekten ya hamile haberleri alalım yeniden beklemeler sevinmeler hepimiz de limoncum en eskiler bizler kaldık birkaç kişi daha listede..
evet kzuum tüp bebekle hamıle kaldı.

@aysefeytum canım senin için çok sevindim aysenin altındaki de benim darısının bulaşacağna ınanıyorum bu kadar liste yaptık birinci sıraya yazıyordum kendimi ikideki insan da hamile kalmıyordu totem yaptım beşe altım kendimi üstüm ya da altımdaki darısını bulaştıracağına inandım hadi bakalım :KK70::KK70::KK70:

onu bılmıyorum kkuzum.bende cok sevındım. sen bı ava cıksan daha ne hamısler bulursun :)))
listedekilerin bazılarına bakmıştım ama hamile göremedim senden duyuyorum son haberleri canım...:)
bu sene geçen senelere göre konumuz daha durgun gidiyor ben de bu sene daha durgun beklemedeyim aynı ilerliyor sanki :KK70:
bir haberleri peş peşe alsak konu da ilerleyecek iyice..
eşim de demin arıyor işte var mı bir şey diye adet olmadın demi diyor güya ay ona daha üzülür oldum ya hiç byle beklemede olmazdı ALLAH hayorlarla sağlıcakla her işimizi nasip etsin bizlere sabrımızın sonu selamet olur inşallah ..amin

listedekilerin bazılarına bakmıştım ama hamile göremedim senden duyuyorum son haberleri canım...:)
bu sene geçen senelere göre konumuz daha durgun gidiyor ben de bu sene daha durgun beklemedeyim aynı ilerliyor sanki :KK70:
bir haberleri peş peşe alsak konu da ilerleyecek iyice..
eşim de demin arıyor işte var mı bir şey diye adet olmadın demi diyor güya ay ona daha üzülür oldum ya hiç byle beklemede olmazdı ALLAH hayorlarla sağlıcakla her işimizi nasip etsin bizlere sabrımızın sonu selamet olur inşallah ..amin
amin canım inşallah. bekliyo yazık napsın.

2015'TEN 2019'A KADAR OLAN HAMİŞLERİMİZİN LİSTESİ

1. pinkneoneffect pinkneoneffect
2.@ mavimart
3. @kremalicorek
4. @1234emremelek
5. Berf0o0o
6.@ umutluhatun
7.nlgn2616
8. @merve.b
9.YAGMURTOPRAKK
10. su perim
11.@nurcan4419
12. Bhydmlr
13..yusuf un annesi
14.Bonbon1601
15.sedefbxl
16.esessevo
17.berivanberivan16
18.@bebegim-gel
19.Kitapkurdu1903
20.profesor
21.emelocco
22.nlgn2616
23.showerbaby
24.jtaime020626
25.beyazmelik
26.nisamelek
27.ruziyye
28.veraerva
29.sinsirella
30. UMUDUMSABRIM
31.@evTik
32.sevdaerdgn
33.ardey
34.ecrinny
35.cceren1991
36.seyhancvn
37.YASMINAAA
38.aslibo
39.Hulya90
40.izzetefe
41.pink_love_lady
42.umutluhatun
43. berrak2786
44.sukretmekgerek
45.Kereminannesi22
46.Mrvmdpl
47.ALYALAL
48.hsevda
49.fly0513
50.zeynoo esmerim
51.35_oz
52.@nisandeniz
53.sema-aaa
54.lale_cik
55.fly0513
56.nickminckyok
57.meryemim40
58.jarebom
59.papatyaozu
60.peri_kizin_masali
61. eslemvera
62.Zilan92
63.ahlas
64.mehtappathem
65.ayparcasi86
66.replarse
67.Melek Karakan
68.Ters Lale
69.kemanist
70.kelebekk47
71.umudunu-kaybetme
72.Orhanhulya
73.asli-asli
74.@Mercan46
75.Whiteandblue
76.Hamilece
77.birkalp
78.lulicik
79.Mutluluk1515
80.mervebil
81.amaben
82.Gulshahs
83.rabisaa
84.MeryemMery
85.erhazan
86.Urmicca
87. @Eren61
88.Dodine
89.bubus82
90.mine_42
91.@teacheralla
92.@Pircici
93.@Minikanneyimmm
94.Afilim92
95.bubus82
96.Lina dmrkrn
97.mine_42
98.Blackcat95
99.emsaleymen
100._citygirl_
101.KumraL_KrakeR
102.@tuce_tuce
103.@Ada Lovelace
104.@anneveoglusu
105.@Delirella
106.svd_a
107.aysefeytum
108.cennetkokulumm
109.birumut58
110.Duaherderdedeva
111.

:rolleyes::KK200: BU LİSTEDEKİ HAMİLE İSİMLERİ %95İ LİSTEMİZDE OLAN HAMİLELER GERİ KALANI YİNE KONUMUZDA HAMİLE KALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ GÖZÜMDEN KAÇANLARI SAYMIYORUM BİLE ...

:KK28:başka yerde bu kadar hamiş haberi duyuran konu yokkkkkkk......
:cool:

uyuyamadım tek tek bu zamana kadar verdiğim hamiş haberlerini listeledim bize bir umut olsun arkadaşlar bakalım..en durgun bu sene geçiyor

bugün herkes sessiz haftasonu olduğundan sanırım dün gece tüm verdiğim hamiş haberlerini listeledim bugüne kadar 110 hamile haberi verişim ilk sayfada da bir önceki sayfada da var....
bizlere umut olsun ya..
Evet gordum masalllh. Tez zamnda hayrlisiyla darisi bize. Bnm de ya yarin ya da diger gun bat. Umarim vardir bu defa 😑

Evet gordum masalllh. Tez zamnda hayrlisiyla darisi bize. Bnm de ya yarin ya da diger gun bat. Umarim vardir bu defa 😑
ay inşallah fatma ben de yarın kan tahlili yaptıracağım senin de vardır inşallah günün geçer kaç senedir bekliyorsun...
kimler kimler geçti bu konudan ya bizler de seviniriz inşallah..

inşallah canım ya bilmiyorum umut da edemiyorum pek söylemesi ayıp sadece de tek ilişki yaşadık bu ay :KK70::KK22::confused:
pazartesi kan testinde çıkar artık ak mı kara mı iki ay düzenli erken oldu yine bugün 4 gün gecikmiş oldu yumurta akı kıvamında beyaz akıntım var.. başka hiçbir belirti yok ev işi de yapıyorum öyle bilmiyorum yani canım
geçende dişim ağrımıştı vermidon içtim bir tane umarım zararı olmamıştır da eskiden olsam hastaneye gitmeye dk sayardm şimdi bir sakinlik var üzerimde heralde yoktur diye düşüncemden..
bu sıralar da buralar çok sessiz
sen oyle kafana takip ev isi yapmiyomusun ya hamileysem diye Allah seni:)))
yapan olursa yapmazsin tabiki benim gibi yapanin olmazsa islerini bitirip oglene kadar oglen yemegini yiyip sonrada doguma gidersin

sen oyle kafana takip ev isi yapmiyomusun ya hamileysem diye Allah seni:)))
yapan olursa yapmazsin tabiki benim gibi yapanin olmazsa islerini bitirip oglene kadar oglen yemegini yiyip sonrada doguma gidersin
vallaha canım şuan düşünmemek için ne yapacağımı şaşırtıyorum..
yarın bir kan tahlili de yaptırayım eğer hamileysem duygularıma kimse tercüman olamaz..

X