2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

İnşallah canım annem olmasa ne yapardım Allah başımızdan eksik etmesin hamilelikte bile onun bakımına muhtaçtım. Birbirilerine benzemiyorlar kuzum biri bana biri eşime benziyor
yaaa yerım ben onlarııııı maşallahh kuzum allah guc kuvvet versın sana . önce kendın toparlan sonra zaten bakarsın onlara

aynen sancim oluyo ara ara
ya bir de derler ki erkek çocuğu geç gelir senin oğlan da benim oğlanın hiç öyle bir dertleri yok erken gelip ne yapacaklarsa Benimki ocağın 9'u 10'u gibi gelmesi gerekirken geldi 28 Aralık'ta bakalım seninki ne zaman gelecek sağlıkla gelsin kuzun

Amin
canim benim
darisi isteyen herkese nasip olsun insAllah

Allah razı olsun annenden rabbim ona sağlık versin
masallah pasalara ❤
Aminn inşallah canım. Bugün annem bir günlüğüne köye gitti. Bebeklerle ilk yalnız günüm bakalım nasıl geçecek şimdiye kadar iyi idare ettim sanki
Canlar embriyolog aradı.dün toplanan. 5 yımoş döllenmiş. Şimdi bakalım 3.güne gidecekler mi?
İnşallah hepsi gider 3. Güne sağlıklı embriyolar olup sonrasında sana hayırlı evlatlar olsunlar canım

sessizlik var buara:)
limoncicegi41 tatilde tatilden sonra bomba gibi haberlerle:)
A anneveoglusu erkeklerle ugrasiyor:))
Saye- ki sen bebeklere bakmaktan basini kasiyomusundur canim ya Allah kolaylik versin sana dua et annen var geliyo ediyo olupta gelmeyen neyapsin...:/
E Efembahya senden nbr
I am mad ablasi napiyosun bitmedimi islerin
aaynaa canim sen neyaptinn habersiz birakma
herkesten guzel haberlerle kizlar sira sira hamilelik haberlerinizi aliriz insAllah Amin Amin Amin

nasılsın canım doğuma çok az kalmış zaman nasıl geçip gidiyor sanki dün gibi hamilelik haberini almıştım. allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

nasılsınız kızlar . eskisi kadar uğramıyorum kkya arada yazdıklarınızı okuyurum çıkıyorum.

Rabbim sanada nasip etsin
isteyen herkese versin Rabbim Amin Amin Amin
hic ugramiyorsun buralara sende nasil durumlar
yazdıklarınızı okuyorum ara da ama kkya pek giremiyorum müşavirlik sınavına çalışıyorum iş yerinde tekim müşavirim 2 3 ay olmayacak ben benlikten çıktım anlayacağın.
aşılama yaptırcam ama öncesinde ebeye ve hocaya gidecem zaman yaratabilirsem .
isim düşündün mü bebeğine .

Canım giriyorum tam cevap yazayım diyorum Bebekler uyanıyor fırsat olmuyor çok. Annemden Allah razı olsun canım olmasaydı baya zordu halimiz gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…