2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

valla bende normal icin dr la konustum . cunku esimde rahatsiz huu normal dogum benim acimdan daha iyi olur ama iste...

kismet
dr sezeryan gectikten 5 sene sonra olabilir benim 9 senem bitti..
son zamanlardaki duruma bakacak ama yirtilmadan dolayi biraz kontrollu olmak zorundasin dedi beni son zamanlarda cok cagiracakmis hepsine geleceksin bakicaz dedi . 2 haftada onden gidiyomusum ..
valla Allah yardimcimiz olsun

canım İnşallah her şey yolunda gider sende normal doğum yapabilirsin doktorunun dediklerini dikkate al

İnşallah sorunsuz atlatacaksınız
Maşallah paşama iki hafta önden mi gidiyormuş Benimki 3 hafta önden gidiyordu erken geldi sen de kendine dikkat et inşallah hayırlısıyla ve sağlıkla kavuştursun yavruna eşin nasıl daha iyidir inşallah

Canım merhaba...:KK54:

Bu aralar iş yerinde son günlerim yoğunluktan giremiyorum maalesef pek. Temmuz başında da taşınma işlerim olacak. Bu süreçte siteyi baya aksatıcam üzülerek. Ben iyiyim canım herşey güzel gidiyor ufak tefek sıkıntılar oluyor ama onlarda hamileliğin cilveleri deyip geçicez artık. Sen nasılsın büyük oğluş küçük oğluş nasıllar. Yanlış hesaplamıyorsam yaşınızı yarılayıp 6 aylık civarlarında oldunuz. Allah sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin canım inşallah.

Olmayan arkadaşlarımıza da Rabbim bu mübarek günlerde dualarımızı kabul etsin ve onlara da tez zamanda bu duyguyu yaşatsın inşallah. :dua::dua::dua:

Canım dikkat et evimi tasiyacaksin

Benim taşınma olmuştu çok zorlamisti beni yavaş yavaş yap halledince yaz oldu mu

amin duan için

canım İnşallah her şey yolunda gider sende normal doğum yapabilirsin doktorunun dediklerini dikkate al

İnşallah sorunsuz atlatacaksınız Maşallah paşama iki hafta önden mi gidiyormuş Benimki 3 hafta önden gidiyordu erken geldi sen de kendine dikkat et inşallah hayırlısıyla ve sağlıkla kavuştursun yavruna eşin nasıl daha iyidir inşallah
ozaman erken gelir dimi Allah im bende hazirliklarimi bitirmeliyimde anlatamam sana vaktim yok kiyafet isini hallettim Allah tan gecende ..
bi iki parca alacagim var bide besik alicaz onu esim sececek oda 2 3 hafta sonra kan verecek onun gerginligi var ondada.. hicbiseye vakit bulamiyorum artik ...
sanada iyi tatiller canim iyi dinlennn okullarda bitti sayilir oglus yardim eder artik sana:)

Benim bakılmadı
Teşekkürler cevabınız için..
Geçen sene bir düşüğüm var.dondurulmuşlar ile denedik çok şükür pozitif sonucumu aldım bugün ama dr progestoron hormonumu düşük buldu 8,11 4 haftalık için çok mu düşük bu benim 5. denemem ve ilk defa progestoron hormonuma bakıldı inşallah herşey yolunda ilerler..

Teşekkürler cevabınız için..
Geçen sene bir düşüğüm var.dondurulmuşlar ile denedik çok şükür pozitif sonucumu aldım bugün ama dr progestoron hormonumu düşük buldu 8,11 4 haftalık için çok mu düşük bu benim 5. denemem ve ilk defa progestoron hormonuma bakıldı inşallah herşey yolunda ilerler..
Çok sevindim sağlıkla ilerlesin inşallah. Benim hiç bakılmadığı için normal mi bilmiyorum. Benimde 4. Tüp bebek denememle oldu çok şükür bugünlere. Progestan kullanıyor musun peki

A
Çok sevindim sağlıkla ilerlesin inşallah. Benim hiç bakılmadığı için normal mi bilmiyorum. Benimde 4. Tüp bebek denememle oldu çok şükür bugünlere. Progestan kullanıyor musun peki
Amin inşallah.sizde sağ salim kucağınıza alın az kalmış maşallah :dua:
Crinone jel kullanıyordum.bugün dr progestoron iğneye çevirdi bekleyizcez Allahım yardım etsin hepimize..Doktorum baştan beri iğne ve jel konusunda kararsızdı önce iğne kullanalım dedi sonra senin için jel daha iyi dedi şimdi iğneye geçelim diyor.Ben baştan beri iğneye razıydım yeterki sağ Salim kavuşayım bebeğime..

A

Amin inşallah.sizde sağ salim kucağınıza alın az kalmış maşallah :dua:
Crinone jel kullanıyordum.bugün dr progestoron iğneye çevirdi bekleyizcez Allahım yardım etsin hepimize..Doktorum baştan beri iğne ve jel konusunda kararsızdı önce iğne kullanalım dedi sonra senin için jel daha iyi dedi şimdi iğneye geçelim diyor.Ben baştan beri iğneye razıydım yeterki sağ Salim kavuşayım bebeğime..
Amin inşallah 🤲 toparlar hiç stres yapma ilçalarını düZenli kullan. Ben baştan beri hem iğne hem jel kullandım. Jeli 12. Haftada fitile çevirdi hala kullanmaya devam ediyorum

Amin inşallah 🤲 toparlar hiç stres yapma ilçalarını düZenli kullan. Ben baştan beri hem iğne hem jel kullandım. Jeli 12. Haftada fitile çevirdi hala kullanmaya devam ediyorum
İlk 3,4 ay kullanılıyor sanıyordum.Şuan için sadece progestan iğne dedi gerekiyorsa bende jel iğne fitil kullanırım Doğuma kadar :) sağol canım cevabın için sabahtan beri Google amcaya progestoron değerlerini aratıp nerdeyse bütün yazıları okudum.kafam allak bullak oldu :)

İlk 3,4 ay kullanılıyor sanıyordum.Şuan için sadece progestan iğne dedi gerekiyorsa bende jel iğne fitil kullanırım Doğuma kadar :) sağol canım cevabın için sabahtan beri Google amcaya progestoron değerlerini aratıp nerdeyse bütün yazıları okudum.kafam allak bullak oldu :)
Canım benim 23. Haftadan beri de erken doğum riski var o yüzden bırakamıyorum ilaçları bir taraftan da. Sen druna güven nette her yazılana güvenme

Canlar şimdi hastanedeyim birazdan opu yapılacak. Bu ay transfer olmayacak. Çünkü yumurtalar gec büyüdü. Siklusum uzadıgı için embriyo oluşsa dahi teansfer etmek istemiyor. Siz nasılsınız. Herşeey yolundadır umarım.
Hayırlısı olsun canım geç olsun güç olmasın inşallah. Çok şükür iyiyim aynı bende durumlar.

*** !!!*** 3 SENE İÇİNDE YAKLAŞIK 120 HAMİŞ HABERİ VEREN TOPİK BİZİM TOPİK :) :anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9::cool:

ŞİMDİ 2019 İÇİN YENİ LİSTE :KK68:

1.@svd_a:anneadayı::anneadayı: ikizler
2.@arkadasimes
3.@darkgirl1906
4.@aysefeytum
5.@aaynaa
6.@Cennetul Mualla
7.@eslemvera:anneadayı:
8.@limoncicegi41
9.@ZehreNur
10.@ayllllliiiin35
11.@Greeneliton