2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

ozaman erken gelir dimi Allah im bende hazirliklarimi bitirmeliyimde anlatamam sana vaktim yok kiyafet isini hallettim Allah tan gecende ..
bi iki parca alacagim var bide besik alicaz onu esim sececek oda 2 3 hafta sonra kan verecek onun gerginligi var ondada.. hicbiseye vakit bulamiyorum artik ...
sanada iyi tatiller canim iyi dinlennn okullarda bitti sayilir oglus yardim eder artik sana:)

Benimki doğduğunda sat a göre 37+2 ultrasona göre 40+1 idi ve biliyorsun aralık ortasında gelmeye kalkıp serumla durmustu sağlıkla zamanında gelsin paşam

Hazırlıkların bitmiş sayılır seninde

besikmi düşünüyorsunuz canım inşallah kan sonuçları iyi gelir esininde canım

Benimki doğduğunda sat a göre 37+2 ultrasona göre 40+1 idi ve biliyorsun aralık ortasında gelmeye kalkıp serumla durmustu sağlıkla zamanında gelsin paşam

Amin insAllah benim cok esyam var sorma hepsi yeni esim kucuk alalim az buyusun sonra aliriz dedi bana kalsa park yatak alacaktim kucuk anne yani besikler gibi saniyorum anlattigindan oyle anladim oyle besikler var o gormus onda alicam dedi tamam dedim bi o kaldi zaten alinacak

gerci dogdugunda ki ihtiyaclari bitiyo desek dogru olur yoksa bebegin cocugun eksigi bitermi hic hele bu zamanda

Canlar şimdi hastanedeyim birazdan opu yapılacak. Bu ay transfer olmayac tüak. Çünkü yumurtalar gec büyüdü. Siklusum uzadıgı için embriyo oluşsa dahi teansfer etmek istemiyor. Siz nasılsınız. Herşeey yolundadır umarım.
Canım nasılsın kaç yumurta toplandı kaçı dollendi rabbim hayırlı ve sağlıklı evladlar nasip etsin bu embriyoların ile

bizde iyiyiz şükür eşimin memleketindeyiz bayramın ikinci günü benim aileme gideceğiz

Canım nasılsın kaç yumurta toplandı kaçı dollendi rabbim hayırlı ve sağlıklı evladlar nasip etsin bu embriyoların ile

bizde iyiyiz şükür eşimin memleketindeyiz bayramın ikinci günü benim aileme gideceğiz
canım habersiz bıraktım sizi çok afedersiniz. dün opuya gırerken bır diş agrım basladı anlatamam. eve gedlım aksama kadar uyudum. dayanılmaz hal alınca bır dıs hastanesıne gıttım. uzman gorecek yarın gel dedı. bugun gıttım dıs cekılmesı lazım ıltıhap yapmıs. once antıbıyotıkle kurutup sonra cekecez dedı. agrı kesıcıler fayda etmıyor. antıbıyotuk 3 gune hafıfltır dedı. hal boyle olunca transfer hepten ımkansız oldu. doktorum demıstıkı, kalıtelı embrıyo olursa dondurcaz . bu ancak rahımde kurtulur dersek transfer edıcez demıstı ama antıbıyotık kullandıgım ıcın vazgectı. 3 yumurta topandı. 2 sı döllenmiş. bu durumda doktorum dedıkı havuz yapalım bır dahakı adetle bırdaha ılaclara baslayacagım.

biz iyiyiz şükür canım maşallah sizde 36. Haftaya geldiniz sayılır Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin paşaları doğum tarihi belli oldu mu
Allah razı olsun canım 34+4 olduk şükür bayramı atlatsak daha iyi olacak. Kuzum normal doğum görünüyor nasipse. Ben haftaya kullandığım ilaçları bırakacağım ve belleyeceğiz bakalım zaman ne gösterecek
canım habersiz bıraktım sizi çok afedersiniz. dün opuya gırerken bır diş agrım basladı anlatamam. eve gedlım aksama kadar uyudum. dayanılmaz hal alınca bır dıs hastanesıne gıttım. uzman gorecek yarın gel dedı. bugun gıttım dıs cekılmesı lazım ıltıhap yapmıs. once antıbıyotıkle kurutup sonra cekecez dedı. agrı kesıcıler fayda etmıyor. antıbıyotuk 3 gune hafıfltır dedı. hal boyle olunca transfer hepten ımkansız oldu. doktorum demıstıkı, kalıtelı embrıyo olursa dondurcaz . bu ancak rahımde kurtulur dersek transfer edıcez demıstı ama antıbıyotık kullandıgım ıcın vazgectı. 3 yumurta topandı. 2 sı döllenmiş. bu durumda doktorum dedıkı havuz yapalım bır dahakı adetle bırdaha ılaclara baslayacagım.
Canım benim geçmiş olsun. Bencede senin için havuz çok iyi olur. Drun çok haklı. İnşallah sağlıklı embriyolar olur rabbim çok bekletmez

hayirlisi limon veren Rabbim bir taneylede verir nasipse oyuzden takma kafana rahat ol

Bende yazlık kışlık değişimi yapıyorum bir yandan bayramda memleketlere gideceğimiz için valiz hazırlıyorum şükür genel olarak iyiyiz

Nasil yerlestin mi evine
Yerleştim sayılır abla Pazar günü taşındık yazamadım yavaş yavaş toparlanırım.
Bu arada hepinizin bayramı mübarek olsun

kiz senin dogumun nezaman dr artik der herhalde az kaldi gunun 1 ayin var
Canım kontrolüm haftaya bir aksilik olmazsa normal doğum görünüyor. İlçaları bıraktıracak artık ve beklemeye geçeceğim☺️ Az kaldı gerçekten erken doğdu doğacak derken bu günlere geldik şükür

X