2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

okadar erken olmazbence

İnşallah hepimiz güzel haberlerle döneriz abla vallahi giremedim tek başıma temizliyorum evi her taraf harç boya bir yandan da toparlanıyorum sen napıyosun var mı bir gelişme
ooouuu canım ınsaat temızlıgı zordur ya. allah kolaylık versın. dınlene dınlene yap. cok yorma kendını sakın.ben iyiyim canım.3. tup bebeege basladı. hayırlısı allahtan :)

limoncicegi41 canım nasılsın tedavi nasıl gidiyor
tesekkür ederim sayeciğim. bu kez yavas buyuyor yumurtalar iğnenın 9. gunu ama yumurtalar 11 mm fılan. bu kez 4 yumurta gordu doktor ama gelısımlerı nasıl olur bılemıyorum. yarın yıne kontrol var. sen nasılsın? ufaklık sabırsızlanıyordur artık

canım bana yumurtlama donemındeymıssın gubı ogeldı. adetın kacında basladı? döngun kac gun?

İlk defa son Adetim den birkaç gün önce araliklarla lekem vardı. Ama o zman çok kötü bel ağrım vardı çok halsizim ateşim yüksekti doktora gittim gebelik de çıkmamıştı temiz çıkmıştı tahliller

İnşallah yarın hayırlı haberler alırsın canım. Sağlıklı embriyolar olup sana sıkıca tutunsunlar inşallah. Bende evdeyim aynı şekilde dinlenmeyle devam ediyorum nasip olursa bayramda 35 haftalık olacak daha rahat ederim diye düşünüyorum. Perşembe de kontrolüm var bakalım drum neler diyecek

aminn cancagızım. sende hayırlı haberlerle gel ınsallah. belkı bu kez dogum ıcın gun verır sana.

Adetim birkaç gün gecikmeli 12sinde başladı 18 akşam bitti yıkandım. Normalde 28 29 günde bir olurum
temizlendiğin günün önemi yok canım. adetının basladıgı gunu 1. gun say . döngun 30 gunse ornegın 16. gun yumurtlarsın . senınde tam o tarıhlere denk gelıyor. o nedenle yumurtladıgını dusunuyorum. bu aarada ara kanamaların olluyorsa doktora gıtmelısın. basıt bı tahriş olabılecegı gıbı onemlı bır durumda olabılır.

İnşallah canım. Sanmıyorum daha pek gün verecek gibi değil benim dr. 36 dan sonra verir sanırım normal Doğum görünmezse

valla bende normal icin dr la konustum . cunku esimde rahatsiz normal dogum benim acimdan daha iyi olur ama iste...

kismet
dr sezeryan gectikten 5 sene sonra olabilir benim 9 senem bitti..
son zamanlardaki duruma bakacak ama yirtilmadan dolayi biraz kontrollu olmak zorundasin dedi beni son zamanlarda cok cagiracakmis hepsine geleceksin bakicaz dedi . 2 haftada onden gidiyomusum ..
valla Allah yardimcimiz olsun

İnşallah Allah hayırlısıyla gönlümüze göre versin canım. Sezeryan sonrası normal yapabilirsin drun desteklemesi çok önemli. Sen kontrollerini ihmal erme drunun dediği gibi. Beni iki haftaya bir çağırıyordu bayramdan sonra bir haftaya düşürür artık. Yatın ne diyecek bakalım

saglikli olsunlarda gerisi bos .
Rabbim isteyen herksese nasip etsin hayirlisiyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…