2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

İnşallah canım hepimizin aminnn . Sen nasılsın? Sen de ne var ne yok?
artık aşılamalar olmayınca rapor çıkarmak için yılbaşını bekliyorum mecburen, artık bu zaman zarfında da olmazsa tüp bebek tek yol kalıyor bana. sebepsiz infertilite bizim durum. yaş 39 biraz üzüntüm oluyor ara ara ama kendimi dualara verdim beklicem artık. ama insanların gereksiz ve boş konuşmalarından yoruldum yaşım genç olsaydı belki takmazdım , çalışıyorum bana kalsa insan içine çıkmak istemiyorum gönlümde. Arkadaş bildiğin bile iki lafın arası bunu soruyor başka derdimiz yok çünkü.

canım rapor için yaş sınırı yok mu ben öyle hatırlıyorum iyice araştırdın mı belki ben yanlış hatırlıyorum dur

arkadaşlara gelecek olursan millet artık maalesef dertten anlamak değil insanı dert yüklemek için var
lütfen onlara takılma Rabbim nasip ederse oluyor Ben 40 yaşında hamile kaldım 41 de doğum yaptım inşallah Rabbim sana da nasip edecek

canım sebepsiz olduğu için rapor çıkmıyormuş 3 yıllık evililk süresi varmış, benim daha 3 yıla var, bu arada yeni sgk yasası çıkmış yaş şartı 40 olmuş yani yükseltilmiş ama bana çok zaman bırakmıyor önümde yalnızca 6 ay kadar vakit kalıyor , bir kere belki denerim diye düşünüyorum raporlu da olsa, maddiyat olsa hemen giderdim aslında zamanda aleyhimize malesef. Evlilik süresinden dolayı beklemem gerekiyor.

Allah razı olsun canım. İnşallah 35i görürsek çok rahat edeceğim. Bende seni ve minik kuzularını öperim hep destek oldun bize

Allah yardımcın olsun. Bu yoldan defalarca geçmiş biri olarak seni çok iyi anlıyorum. Konuşanlara kulak kapamayı öğreniyorsun ama senden de çok şey gidiyor. Allah inşallah çok bekletmesin

Rabbim mucizesini göstersin inşallah tüp bebeğe gerek kalmadan güzel haberlerini alırız

amin Rabbim herkese hayırlısıyla ve sağlıkla anne olmayı nasip etsin inşallah sen nasılsın güzel kardeşim nasıl gidiyor hamilelik kızın nasıl eşin nasıl
esim ayni daha dogrusu eskiye gore daha iyi insAllah daha iyi olacak Rabbim izin verirse Amin Amin Amin
saglik ocagina gittim gene kan aldilar bi tup cuma aldilar bi tup bugun alacaklardi herhalde cuma gunu aldiklarina bisey oldu onuda gene ver dediler Allah im sinir oldum .
.
anlamadim sordum cevapta alamadim.

kiz havalarda kardes geliyo diye garibim oda babasina uzuluyo iste neyapsin ..
gene Allah im a hamdolsun bin kere esim toparlandi su son 2 haftada moralide iyi ...
sen napiyosun masAllah senin minnakta buyudu adam oldu:))

kiz Allah seni ne var yasinda ben 34 yasindayim. 5 senedir olmadi yasla olsaymis benim 28 de olurdu oyuzden kafani rahat tut veren Rabbim biliyorum bende oyle dusunuyodum ama oyle degilmis gercekten kafani rahat tut biraz takmamak gerek bosver evet doktoruna git ama bukadarda takma kafana sana yazik canim benim.. herkesede soylememek lazim herseyi. birde hacet namazi kildinmi hic ben incir yemistim gunde 1 tane zeytinyaginda 1 gece beklemis inciri ac karna yemistim ..birde testere disli aslan pencesi icmistim ben hamile kaldigim ama 1 bardak zarari olurmu bilemiycem iyi olur Allah tan kotu olur kuldan sen bi arastir benim dedigime bakma yinede.. Rabbim nasip etmisse hersey vesile gercekten Rabbim vesile kil diyip yiyip icmistim hep

sen söylemesen de soruyorlar:) cenazede bile bebek sorulurmu arkadaş.. hacet namazı uzun duası birde kısa duası var canım hangisini okuyayım..
cuha çiçeği galiba onu denicem solgarın duydum sebepsiz diyorlar ya külliyen yalan haziranda ve temmuzda iki ayrı doktordan aldım randevu bakalım nasip ne dicekler. devlet hastanesinde doktor surat beş karış birşeyin yok deyip yolluyorlar.
testleri özel tüp bebek merkezine götürdüm hemen gelin deneyelim dediler oda şu an için zor bir ihtimal. bekleyelim bakalım nasip inşallah.

cuha cicegi bilemedim simdi testere disli aslan pencesi dedim ama ayni seymi bilemedim
buyuk hacet duasi var cok uzun degil ben turkcesinden okudum hatta.....
sorarlar sorarlar elinde comakla bekleyen olursa hele karistirici baskasinin mutsuzlugundan mutluluk duyan insanlar ...
insani sinir ederler ama sen kendine edersin uymaa

güldürdün beni yav....sanki onlar büyütecek birde akıl veriyor tüp bebeğe git oda garanti sanki. Artık sohbette bulunmak istemiyorum pek kimseyle bu aralar böyleyim ..hacet namazını yapayım canım..
ben tugçe ışınsu var instagramda mucizeler kapı açmak diye duası vardı 41 gün onu yapmaya çalışayım dedim ama dualar zikirlerle bu ayda kıymetli bir zaman Boşa geçirmeyim zamanı dedim ..

Seni çok iyi anlıyorum. Bende yasıyorum bunları ama nolur kulak tıkamaya calıs.evet sebepsiz infertilitw diye birsey yokmuş. Çogunun sebebi tüp bebek yaparken anlaşılıyormuş. İnşallah muayenede dogru doktora denk gelirsinde sorun ne ise çözülür

dua dua dua
dualarimiz olmasa biz hiciz Hersey Allah tan neyin garantisi var Rabbim dualarimizi kabul eylesin. ben elimden geleni yapiyim gerisi Rabbimin takdiri de tevekkul et Hersey O dilerse oluyo yoksa yaprak bile kipirdamaz

özel tüp bebek merkezinde bir prof randevu aldım ve araştırma hastanesinde doçente.. haziran ve temmuzda gidicem sonrasında beklerim yapılacak birşey varsa yaptırayım bu süre zarfında. gelişmeleri yazarım. baya zaman var
inşallah tedavin güzel geçer gönülden diliyorum

Allah razı olsun canım benim. Allah bütün bizim gibi bekleyenlere nasip etsin. biz birbirimizi iyi anlarız..evet mutlaka yaz. merak ederiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…