2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Yaaa Allahım ne güzel bir haber gözün aydın çok sevindim bir kız bir erkek annesi oluyorsun sağlığı nasılmış ne hissediyorsun:)
cok iyi sorun yok bebekle ilgili. Sukur tek sorun kendi doktorum tansiyonumu olcuyo yuksek cikiyo. normalde yuksek degil. saglik ocaginda normal cikiyo o olcuyo yuksek 15 e 7 cikti bugun. eee erkek diyince dahada heyecanlandim. Sukur Allah a. tetonoz icin de ne ol ne olma derim ama zarari yok dedi tetonoz olucam oyle dedigi icin. onun harici vitamin kan hapi d vitamini folikasit biseyler verdi iceceksin dedi

hayırlı kandıller canım napıyorsun nasılsın?ben ıyıyım. adet oldum nıhayet ama bıraz garıp oldu tam bıttı derken gene baslıyor. gün sürerdi.6 gün oldu uzatmaları oynuyoruz :)
Ilk adetin değil mi operasyondan sonra .
Kontrole gittin mi
Idare eder canım ya eski dr me pıhtılaşmayı attım instgram dan cvb yazdı bir merkez ve dr önerdi birde takviye gida önerdi pro women ve onun arasında kaldım..

hosgeldin diyim ozman tekrar:))
Hoş buldum cnm
Abla okuma boşver bak hamilesin Allah’a şükür herşey yolunda kafanı bulandırma lütfen
Ben hiç okumuyorum artık sizin hal hatrınızı sorsam yeter bana sırf o yüzden giriyorum zaten
Kk nın en kötü yani bu zaten ..
Bir çok kişi burya egosunu tatmin etmek için giriyor...
Ya da başına birşey gelmiş okuyoruz bana da mı olcak korkusu ile beynimize kodluyoruz ve korkularımızı yaşıyoruz

Hoş buldum cnm

Kk nın en kötü yani bu zaten ..
Bir çok kişi burya egosunu tatmin etmek için giriyor...
Ya da başına birşey gelmiş okuyoruz bana da mı olcak korkusu ile beynimize kodluyoruz ve korkularımızı yaşıyoruz
Evet kesinlikle öyle
Güzel tarafları var yok diyemem burda birçok kişi tanıdım çok destek gördüm ama bir çok post var ve girince kendi kaybediyor insan alakasız şeyleri bile kendime dert ettiğim oldu en iyisi fazla kurcalamamak

canim atlamisim gormedim bu yeni gale alisamadim.
dr a onumuzdeki hafta ici giderim artik kesin bana kalsa gidecemde gun olarak 5. aya girmedim daha adet tarihine gore 8 i doktorun demesine gore 14 u .oyuzden bikac gundaha gecsin giderim.
kziimda git doktora soylesin makine cinsiyetini diyo:KK66:
sorduda makine soyluyo dedim:KK66:
hep onun muhabbetini ediyo cocuk.
dolsa gidicem cunku 4. ayin dolmadan gelme dedi cinsiyet icin :)))
benim doktorum oldukca net ondan tahlil falan görmeden hayatta ihtimal oyle boyle hayatta demez ya hayatta oyuzden seviyorum daha cok guveniyorum :)
keske maddi acidan biraz duzelsekte o yapsa doğumunu ama bi dunya para ıster biliyorumda. bare kontrolleri o yapsin diyorum bende . bide saglik ocaginada gitmek lazim onunda gunu geldi bu ara gene doktor fobisi baslar bende artikk ..

Canım Dr kontrolune gitmedin mi daha drunla konuş belki uygun fiyat verir canım aşını yaptiracan dimi erken degilmi 20. Haftada yapılıyor

Aman çabuk dikkat et kendine insan iyilik haline aldanıyor sonra acısı çıkıyor.

Canım bir kaç parça bir şey aldım. Beşik aldım bir tane, birde kıyafetleri için dolap. Kıyafet alışverişi için Nisa’nı bekleyeyim diyorum.
Güle güle kullanın canım

canım yumurta kalırsa borc harc mutlaka dondurun. cunku 2 tanede olsa 4 tanede olsa hepsinin fiyatı o . ılkınd tutmassa hazır embrıyo olur canım ya.
Kesinlikle katılıyorum aaynaa aaynaa ikinci kez yapmaya gerek kalmaz inşallah ama 1000 TlDen daha çok tutacak canım

İyiyim abla pek siteye felan girmiyorum kusura bakmayın hepiniz aklımdasınız buraya girince birşyler araştırıp kafamı çok bulandırıyorum.
Ama gayet iyiyim evimi taşıyan Allah izin verirse ona yoruyorum kafamı yeni ev yeni düzen farklı bir hayat gibi gelecek inşallah bana.
Sen nasılsın nasıl hissediyorsun ?
Yeni evinde çok mutlu ol canım

* !!!* 3 SENE İÇİNDE YAKLAŞIK 120 HAMİŞ HABERİ VEREN TOPİK BİZİM TOPİK :) :anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9:🆒

ŞİMDİ 2019 İÇİN YENİ LİSTE :KK68:

1.@svd_a:anneadayı::anneadayı: ikizler
2.@arkadasimes
3.@darkgirl1906
4.@aysefeytum
5.@aaynaa
6.@Cennetul Mualla
7.@eslemvera:anneadayı:
8.@limoncicegi41
9.@ZehreNur
10.@ayllllliiiin35
11.@Greeneliton
12.@bebegim-gel:anneadayı:
13.@Yariiimm
14.@aziz misafir

15.@SchonerDuft
16.@TgNcNc

17.@Z2ytin
18.@benderyayimki
19.@hamzam06
20.@teacheralla

21.@Eren6161:anneadayı:
22.@papatyakokankadin
23.@Eylul16
24.@cennetkokulumm:anneadayı:
25.@Huzur45
26.@Ozgenin annesi
27.@ Siyahkelebekkk
28.@Efembahya
29.@ Meyra_naz
30.@olmazsanOlmaz01
31.@birumut58:anneadayı:
32.@Bebegim2019
33.@I am mad
34.@sstsessizol
35.@LadinBesler
36.@harikamo
37.@Duaherderdedeva:anneadayı:
38.@mervedas
39.@ayavuz18
40.@Masalicindemasal
41.@sQueen

HAMİŞ SAYIMIZ :):anneadayı::KK200::emir_bebek:=====> ŞUAN 7

Canım park yastakla aynı hemen hemen fiyatı bunun. Her yanı naylon benim pek içime sinmedi park yatak. Nasipse tahmini Doğum tarihi 11 Temmuz canım ama ikiz Haziran 15 gibi gelirler diye düşünüyorum. Sana beşiğin görselini ekleyeyim
Eki Görüntüle 2242272
640 lira içindeki yatağı yorganı cibinliği her şeyi dahil
Çok güzelmiş benim.park yatak bundan pahalli
Güle güle kullansın pasalarim

X