2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Kızlar nasılsınız biliyorsunuz aranıza yeni katıldım şuan bekliyorum günümede az kaldı sitres yapıyorum ister istemez sizlerle sohpet biraz rahatlatır diye düşünüyorum rabbim isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın inşallah bu arada rabbim nasip ederse ikinci bebeğim olucak

Stres yapma lütfen ,stres bu tür durumların düşmanı. Sakince dua ederek bekle..Aklından hep iyi şeyler geçsin ki iyisi seni bulsun. Enerjini yüksek tut.
Sen elinden geleni yapmışsındır mutlaka, inşallah Allahım hayırlı,sağlıklı bir evlat nasip eder de kucağına alırsın.

İnşallah canım dualarımı hep yapıyorum yüce rabbime sığınıyorum o ne eylerse güzel eyler ama illaki zaman yaklaştıkça sitres heyecan yapıyorum işte

Geçmiş olsun canım yaa dikkat et kendine kivi portakal mandalina ye ve tavuk suyuna bol ekşili ve naneli çorba yap iç

Şimdi nasılsın canım
taze zencefil limon biseyler icin yiyip iciyorum iyi geldi en azindan dune gore iyiyim de ama yinede hastayim.
eksili corba falan iciyorum aynen ama yok hemen etki etmiyo iste ilac icmedigimden oyle yavas yavas gecer herhalde. ilac icince 2 gune atlatirdim da..hamileyken ilac icilmez..
sen neyapiyosun 2 ay doldu dimi coktann

Canım tekrar geçmiş olsun ilaç almayınca geç düzelir haklısın

İkinci ayiniz doldu iyiyz şükür biraz sancı var asimizi olduk bugün nazlı kuzu bugün

Canım tekrar geçmiş olsun ilaç almayınca geç düzelir haklısın

İkinci ayiniz doldu iyiyz şükür biraz sancı var asimizi olduk bugün nazlı kuzu bugün
oyyy masAllah
zaman ne cabuk geciyo.
garibimin yanmistir cani yannaz olurmu onun cani ne oyy kiyamazda insan

simdi oyle diyince insan hatirliyo ya buyuduklerinde kizima asi yaparlardi bende aglardim bebekken ama simdi asi yapinca guluyorum artik ortaligi yakiyo yikiyo gecende kan aldilar vermem kanimi diye 3 saat ugrastirdi:))

Arkadaşlar merhaba Allah'ım isteyen herkesin gönlüne versin.Bende hikayemi anlatayım.Ben 37 yaşındayım .öneri ve fikirlerinize ihtiyacım var.9 yaşında bir kızım var .Allah bagirlarsa .Bu Dokuz yıl içinde bazı sağlık sorunları yaşadım .Bel fıtığı tansiyon gibi.Babam hayatta değil zor bir çocukluk geçirdim .Annemide bu süreçte kaybedince çok daha zor bir döneme girdim ve ikinci bebeği dusunemedim.zaten psikolojimde müsait değildi .İlk kızıma 8 ayda hamile kaldım .ikinci bebeği dusundugumuz dönemde bir yıl korunmadan birlikte olduk.Gebelik olmayınca doktora gittim .Üç farklı hekime sorun yok dediler .Sonra olmuyor diye aklımdan çıktı konu .yanlız bir haftadır içimi kemiriyor.Yaşım geçiyor . Tekrar doktora gittim ve maalesef polikistik olduğumu öğrendim .Doktor bazı tahliller aldı .neticesine göre yumurta geliştirici ilaçlar kullanacağımızı söyledi.Sizce bu süreç çok yipraticı mı?Başıma neler gelecek bilmiyorum .Sizce ben çok mu geç kaldım?

yok canım geç değil yaşın öyle düşünme yumurta geliştirici ne verdi klomen mi bu daha başlangıç süreci canım o kadar yıpranmazsın yıpratıcı olan aşılama ve tüp bebek ama onlarda da ALLAH SABIR VERİYOR...
burada da arkadaşlarımız birbirine hep destek sen de hoşgeldin aramıza ilk sayfada listemiz var seni de ekleyeyim ...
hangi şehirdensin ben ankara

Ben Bursa'dayım canım .Kafam allak bullak oldu .Böyle bir sonucu beklemiyordum.Adetin ilk günündeyim.Besinci gün tahlil sonuçlarını görüp ilaç verecekmiş sanırım klomen.Yaşımdan dolayı geç kaldığımı düşünüyorum .inşallah herkesin Allah gönlüne göre verir .Şu hayıt tohumunu okudum şimdi . polikistik over da kullananlar olmuş.Aslında adetim duzenli hiç şaşmaz ben o sebeple biraz şaşırdım .Ama nasipte varsa olur zaten.Teslim olmaktan başka ne çare

yok yok ne geç kalması ben de 34 yaşındayım 6 senelik evliyim hiç çocuğum yok hiç hamile kalmadım..
3 kez klomen kullandım 2 aşılamam var şimdi de nasipse mart ayında tüp bebek tedavisine başlıyoruz

İnşallah güzel haberler alırsın alırız .Biraz stresli bir dönem hepimiz için . Klomen kullanırken herhanhi bir yan etki yaşadınızmı? Benim bünyem biraz hassas.Mart ayında tüp bebek demissiniz.insallah güzel haberler verirsiniz

Merhabalar ,hoşgeldiniz öncelikle...
Polikistik over tanısı konulduysa size naçizane tavsiyem spor yapın ve karbonhidrattan uzak durun..
Kiloluysanız mutlaka kilo verip vücudunuzdaki yağ oranını düşürün.
Şekeri vs tamamen hayatınızdan çıkarın. Bu hem sizin sağlığınız için hem de hamile kalmanıza yardımcı olacağı için önemi..Yaşam biçiminizi değiştirmeniz, aynı zamanda da ilaçlarınızı düzenli kullanmanız sonucunda inşallah Allahın izniyle çocuğunuza kavuşursunuz.

oncelikle Allah rahmet eylesin. olume care yok iate su dunyada hepimizin gidecegi yer orasi zor tahmin edebiliyorum biliyorumda ... Allah geride kalanlara saglikli omur versin.
canim ne gec kalmasi bende senin gibi dusunyyodum . suan 34 yasindayim yeni giricem hatta benimde 9 yasinda kizim var. ben 5 senedir istiyorum yani demem oki yasa baksaymis benim 28 yasindayken hemen olurdu.
o sureci banada doktorum anlatmisti bence yorucu sinir bozucu bisey degil aksine ne guzel iste mudahale edebilecek tabiki veren Allah ama sen elinden geleni yap ..
sonra keske dememek icin...
bende polikistikover yok ama ben bunu doktoruma sormustum bende varmi diye dedi yok bu zaman dogustan olan biseymis yani sonradan olmaz demisti bana .
canim benim sen tedavini ol bol dua et Hacet namazi kil:)

polikistikover hastaliginda doktor kontrolunde hamile kalmak daha kolaydir tabiki en iyisini Rabbim bilir Allah im vesile kilsin

gizz sen neyaptin son gelismeleri alak sendenn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…