2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Merhabalar kızlar benide aranıza alırmısınız 6 yaşında bir kızım var ve ikinci bebeği düşünüyorum rabbimin izni ile bu korunmadığım 3.ay olucak inşallah bu ay gelir bebişim bende sizler gibi umutla bekliyorum burada sizinle sohpet ederek daha güzel geçer bu bekleyiş diye düşünüyorum benide listeye eklerseniz çok sevinirim
Merhaba arkadaşlar bende 4 yıllık evliyim 3 başarısız aşılamam var 2 ilaçlı 1 iğneli aşılama yapıldı ve şuan Ankara Hacettepe Üniversitesinde tedavıye başladım. Gürkan bozdağ hocada 1 kere daha iğneli aşılama yapılacak iğnelerimi aldım ve adetime 1 hafta var inşallah bu tutar ama tutmazsa 2 ay sonra tüpbebek yapılacak
hosgeldiniz kizlar guzel haberlerle inisAllah..

canım ben de gürkan bozdağa gidiyorum 2 aşılama oldum 6 yıllık evliyim şimdi tüp bebeğe geçtik yaş 34 adetim bitti mart adetine tedavim başlayacak hadi hayırlısı inşallah..
listemize ekleyeyim seni de ister misin
inisAllah canim guzel haberlerle
Allahim yuzunu guldursun inisAllah

hepinizin yuzunu guldursun Amin

zeytinyağında incir yemeye başladım, akşamdan koyuyorum iki gün oldu devam edicem ,
geçen ay incir havuç kürü yaptım baya uğraştırıyordu iki günden bir onları kür olarak hazırlamak vakit alıyordu, 21 gün deneyip bıraktım, inciri hiç sevmiyorum ama mecburen yemeye başladım..yarım su bardağı zeytinyağına iki tane kuru inciri akşamdan 4-5 e bölerek atıyorum sabahta aç karnına yemek lazımmış. yalnız bu bir dahaki aya etki eder değilmi?? bu ay da hiç hissetmedim yumurtlamayı, sat 19. günü yumurtlama takibi yapmadım test aldım ama onuda yapmıyorum çünkü geçen ay bir bakayım nasıl yumurtlamam dedim hastaneye gidip pregesteron değerimi ölçtürdüm nafile 5 değeri çıktı doktor da hiç yumurtlamamışsın dedi oda ayrı bir şok oldu bana ..çift çizgiyi görünce insan yumurtladı sanıyor. meğer her ay bol keseden yumurta atılmıyormuş :)))

Canım Göğşen hocada ki tedavim negatif olmuştu maalesef nasip değilmiş embriyolarım falan çok iyiydi. Hocadan da memnun kaldım sağolsun. İki güne bir kontrol vardı kan da bakılıyordu canım. Estağfurullah eğer kafana takılan bir şey olursa yaz canım ben bildiğim kadarıyla cevaplarım

Canım bizde kromozomlar normaldi ama bende tek gende pıhtılaşma çıktı. Onun için her tedavimde iğne kullanmıştım şimdi de kullanıyorum.gebeliğin sonuna kadar da kullanacağım. Benim kaybım olduğu zaman bebek de genetik teste gitti ama bir problem görülmedi. Yalnız genetik profu bu testte bir şey çıkmasa da erken gebelik kayıplarında %90 genetik problem düşünürüz dedi canım. Canım benim o korku hep var yok desem yalan olur. Hele ilk haftalar ultrasona gittiğimde drumdan gene aynı şeyleri duyacağım diye uyuyamazdım bir gün önceden. Atlattım desem tam olarak değil. Şimdilerde gün içinde ara ara hareketlerini hissediyorum da o beni telkin ediyor. Kendime her zaman şunu diyorum her gebelik bir değil bu sefer her şey yolunda gidecek evlatlarımı kucaklayacağım diyorum. Birde illa dua ediyorum Allah büyük

Canım çok şükür herşey yolunda dedi. İki erkek cinsiyetleri kesinleşti. Bu haftadan sonra dikkat et hareketlerine yorulma en az 30 haftayı bir görelim dedi. Sen nasılsın canım

Canım ne guzel iki erkek annesi olacaksın Allah'ın izniyle sağlıkla gelsin pasalarim iyi olmalarına sevindim
Dikkat et kendine canım çalışıyor musun
İsimleri düşündünüz mu

Merhabalar kızlar benide aranıza alırmısınız 6 yaşında bir kızım var ve ikinci bebeği düşünüyorum rabbimin izni ile bu korunmadığım 3.ay olucak inşallah bu ay gelir bebişim bende sizler gibi umutla bekliyorum burada sizinle sohpet ederek daha güzel geçer bu bekleyiş diye düşünüyorum benide listeye eklerseniz çok sevinirim
aramıza hoşgeldin arkadaşım İnşallah sende sağlıkla hamile kalır ve kucağına alırsın bebeğini

ben de uzun bir bekleyişten sonra ikinci evladımı Aralık ayında kucağıma aldım çok güzel bir duygu Rabbim herkese nasip etsin kimsenin içinde evlat hasreti bırakmasın inşallah

Merhaba arkadaşlar bende 4 yıllık evliyim 3 başarısız aşılamam var 2 ilaçlı 1 iğneli aşılama yapıldı ve şuan Ankara Hacettepe Üniversitesinde tedavıye başladım. Gürkan bozdağ hocada 1 kere daha iğneli aşılama yapılacak iğnelerimi aldım ve adetime 1 hafta var inşallah bu tutar ama tutmazsa 2 ay sonra tüpbebek yapılacak
aramıza hoş geldin canım tedavin hayırlı olsun İnşallah senin de yakında güzel haberlerini alırız bu sayfada tüp bebeği hazırlanan üç dört tane arkadaşımız var inşallah peşi sıra Bebiş haberleri alırım mutlu oluruz

aramıza hoş geldin canım tedavin hayırlı olsun İnşallah senin de yakında güzel haberlerini alırız bu sayfada tüp bebeği hazırlanan üç dört tane arkadaşımız var inşallah peşi sıra Bebiş haberleri alırım mutlu oluruz
sağol canım allah razı olsun insallah rabbım isteyen herkeze nasıp eder inşallah

Canım ne guzel iki erkek annesi olacaksın Allah'ın izniyle sağlıkla gelsin pasalarim iyi olmalarına sevindim
Dikkat et kendine canım çalışıyor musun
İsimleri düşündünüz mu
Allah razı olsun canım inşallah sağlıkla gelsin kuzularım herkesinkilerle beraber. Canım dr rapor veriyor çok ayakta kalmak yasak erken Doğum riskine karşı. İsim Ömer ve Metehan olacak inşallah rabbim nasip ederse sen nasılsın oğluşun nasıl

zeytinyağında incir yemeye başladım, akşamdan koyuyorum iki gün oldu devam edicem ,
geçen ay incir havuç kürü yaptım baya uğraştırıyordu iki günden bir onları kür olarak hazırlamak vakit alıyordu, 21 gün deneyip bıraktım, inciri hiç sevmiyorum ama mecburen yemeye başladım..yarım su bardağı zeytinyağına iki tane kuru inciri akşamdan 4-5 e bölerek atıyorum sabahta aç karnına yemek lazımmış. yalnız bu bir dahaki aya etki eder değilmi?? bu ay da hiç hissetmedim yumurtlamayı, sat 19. günü yumurtlama takibi yapmadım test aldım ama onuda yapmıyorum çünkü geçen ay bir bakayım nasıl yumurtlamam dedim hastaneye gidip pregesteron değerimi ölçtürdüm nafile 5 değeri çıktı doktor da hiç yumurtlamamışsın dedi oda ayrı bir şok oldu bana ..çift çizgiyi görünce insan yumurtladı sanıyor. meğer her ay bol keseden yumurta atılmıyormuş :)))
zeytinyagini degistirmek lazimdi sanirim ama okadarini hatirlayamadim ama ...
bol yumurtali gunlerin olsun canim:))))))

Günaydın hanımlar

E Eren61 Dr kontrolun ne zaman nasılsınız bebisinle
gunaydin iki oglus anasi:)))))
son adetime gore ayin 8 inde doluyo 4 ayim. doktorun gun hesabina gore 14 unde doluyo.
sorma grip oldum ya cok fenayim. basagrisida yapiyo ilac ta icemedim anca ihlamur limon portakal bogazimda aciyodu dokunmaz diye bogaz sekerler oluyo ya ondan aldim neyse o gecti Sukur.
kizda hasta bende oyle yani ..
havalar mahvetti ..
sen nasilsin ogluslarla ..
iznin nezaman bitecek
Sukur bebek iyi sorun yok bazen oluyo tek tuk ama kizim kadar degil
birde sanki oynamaya basladi :)
Allah im isteyen herkese nasip etsin inisAllah Amin

Allah razı olsun canım inşallah sağlıkla gelsin kuzularım herkesinkilerle beraber. Canım dr rapor veriyor çok ayakta kalmak yasak erken Doğum riskine karşı. İsim Ömer ve Metehan olacak inşallah rabbim nasip ederse sen nasılsın oğluşun nasıl
masAllah
boşver sende yat dinlen dogunca iki tane cok yorulucan:)))))
Allah im sizleri korusun Amin

masAllah
boşver sende yat dinlen dogunca iki tane cok yorulucan:)))))
Allah im sizleri korusun Amin
Sağol canım rabbim hepimizi korusun kollasın inşallah. Bende hastane işleri falan dışında çok çıkmamaya çalışıyorum. Ayakta kalınca ağrım oluyor haliyle tedirgin oluyorum. Birde bu yaramazlar vajinaya doğru tepik atıyor pozisyonları gereği sanırım :)

Sağol canım rabbim hepimizi korusun kollasın inşallah. Bende hastane işleri falan dışında çok çıkmamaya çalışıyorum. Ayakta kalınca ağrım oluyor haliyle tedirgin oluyorum. Birde bu yaramazlar vajinaya doğru tepik atıyor pozisyonları gereği sanırım :)
:) vay keratalara bak içerde birbirlerini tepiyorlardır onlar :KK70::KK70::KK70:

:KK70:Yani neden illa oraya vuruyorsunuz demi beni de korkutuyorlar :KK37:
ben teyzesinin düşüncesi biri çok uysal olur biri tam yaramaz diyorum :) internette de geçende eşimle bebek belgeseli gibi bir şey vardı tv de ikizlerin utrason görüntüsü birisi diğerini bir tepiyor oy ya dedim :)

ben teyzesinin düşüncesi biri çok uysal olur biri tam yaramaz diyorum :) internette de geçende eşimle bebek belgeseli gibi bir şey vardı tv de ikizlerin utrason görüntüsü birisi diğerini bir tepiyor oy ya dedim :)
Bizde ultrasonda hep aynı görüntüyü görüyoruz canım sağdaki sürekli soldakini tepiyor :KK48: o çok hareketli ama benim hissettiğim hep solda ki enterasan şekilde

X