2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Arkadaşlar ablalar bebeği kaybettik malesef kalbi durmuş hakkınızı helal edin çok destek oldunuz
çokk üzüldüm canım ya.. ne hissettiğini anlayabiliyorum. ama inan hep böyle olmayacak. sorun neyse bulunacak.kürtaj mı olacaksın. kendı kendıne düşesini beklemeyı dusunuyor musun?

Canım şimdiden geçmiş olsun. Histereskopi bende olmuştum şifa olsun inşallah
can yakıyor mu? sen neden histeroskopi oldun?

ALLAH'IM şifa versin canım ağrısız sızısız geçer bu işlemler inşallah canım amin
inşallah canım

ay canim ya Allah im bu ugraslarinin karsiligini en kisa zamanda Ser ise Hayr a cevirip versin Amin Seni evladina kavustursun Allah im inisAllah vesile kilar Amin..
narkozlu olucaksindir herhalde
aminn kuzum benım. isteyen herkesle beraber benıde kavustursun

Rabbim emeklerinin karşılığını nasip etsin inşallah sağlıkla
aminn canım benım. kırkı uçurdunuz demek maşallah yavruyaa

inşallah canım

Canım can yakmıyor hafif sedasyon veriliyor. Sen hissetmiyorsun yumurta toplama gibi düşün. Benim dış gebelikler ve düşük olunca rahme bakmak istedi drum o yüzden oldum. Sol tüpüm tamamen kapalı çıktı rahmim t şeklindeymiş düzeltildi

inşallah canım

histereskobiden sonra hamile kalma ihtimali cok yuksek oluyo . bende 3 ay dan sonra kaldim. ordaki hemsireler doktorumda oyle demisti . ilk 3 ay rahim kendini toparlarmis hazirlarmis. tabi ben ilk ay gene hamile kalamadim diye gebermistim tobe aglamaktan uzulmekten ... zaten o ara da sorun olursa doktor ilac basliyo falan oyle geciyo sonra takmiyosun hic kafana limon aman bosver diyosun sonradan da olsa benim gibi:)) olmazsa olmasin diyosun beynini rahatlatiyosun:)))

sonra sida inisAllah gelir bebisin saglikla Aminnn

çokk üzüldüm canım ya.. ne hissettiğini anlayabiliyorum. ama inan hep böyle olmayacak. sorun neyse bulunacak.kürtaj mı olacaksın. kendı kendıne düşesini beklemeyı dusunuyor musun?
Kanama felan yok abla kese de bozulmamış kendi kendine düşmez dediler şimdi alttan ilaç verdiler kanama başlayınca da kürtaja alcaklar

sen anestesizmi oldun histereskobiyi.
Tam olarak bir anestezi değil genel anestezi gibi değil yani. Sedasyon deniyor hafif uyku hali
bana genel anestezı yapılacakmıs.
Hayırlısı olsun canım hissetmezsin. Genel anestezi yapanı hiç duymamıştım bu tür işlemlerde genelde sedasyon tercih ediliyor tabii drun daha iyi bilir

Tam olarak bir anestezi değil genel anestezi gibi değil yani. Sedasyon deniyor hafif uyku hali

Hayırlısı olsun canım hissetmezsin. Genel anestezi yapanı hiç duymamıştım bu tür işlemlerde genelde sedasyon tercih ediliyor tabii drun daha iyi bilir
anladım canım. sen nasılsın. hareketlerını hıssetmeye basladın mı kuzucukların?

İyiyim şükür canım dün kontrolüm vardı iyi gördü dr. Ben ara ara hissediyorum ama tam değil hala. Bir iki haftaya daha da çok hissederim sanırım.
maşallah kuzulara bulantıların gecmıştır sanırım. iştajhın acıldı mı artık? kilo almaya basladın mı?

Kanama felan yok abla kese de bozulmamış kendi kendine düşmez dediler şimdi alttan ilaç verdiler kanama başlayınca da kürtaja alcaklar
ALLAH YARDIMCIN OLSUN canım benim kürtajdan sonra inan çok hamile kalan arkadaşlar oldu ALLAH hayırlarla sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin evltlarımızı inşallah amin

X