2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Canım aşılama ile ikiz sahibi olan birini tanıyorum iş arkadaşım ve ben aşılama denedik tutmadı bu nasip bence tüp bebek düşünmüyorsan dene bence

ayni ne olsun Sukur
sanki hamile degilim gibi kizimda boyle degildim acaba erkekmi diyorum.
nasip kismet saglikli olsunda ama insaniz iste olmayana gonul kayiyo
Haklısın gönül bu
Ben ilk oğlumda hiç gebelik belirtileri yaşamadım
Bu oğlunda 13 haftaya kadar kustum bu yüzden bu kız dedik hep 13. Haftada ultrasonda erkek deyince Dr sasirmistim

Rabbim hayırlı ve sağlıklı evlâd nasip etsin inşallah hepimize

Canım çok normal ne ilaçlar kullanıyorsun şimdi rabbim emeklerini boşa cikarmasin

Amin saglikli hayirli evlat olsunda gerisi bos hayirsiz olunca erkek olsa ne olur kiz olsa ne olur

Canım iki günde bir %60 ve üzeri olsun yeter demişti benim Dr
3. Gün embriyosu için 10. Gün erken test için
12. Gün test günü verilir 3. Gün embriyosunda

Geçmiş olsun arkadaşım rabbim sana ve tüm arkadaşlara hayırlı ve sağlıklı evlâdlar nasip etsin inşallah

Amin saglikli hayirli evlat olsunda gerisi bos hayirsiz olunca erkek olsa ne olur kiz olsa ne olur

Canım iki günde bir %60 ve üzeri olsun yeter demişti benim Dr
3. Gün embriyosu için 10. Gün erken test için
12. Gün test günü verilir 3. Gün embriyosunda

Kizlar adetlerinizde duzensizlik var miydi? Yoksa esinizden kaynakli mi tup bebek ya da asilamaya yoneldiniz? Henuz cok yeniyim ve cok bilgisizim, o yuzden soruyorum. Yani sorunumuz var mi yok mu bilmeden bi adim attik

Istiyorsan yaptir canim ama ben iki kez yaptirdim.hic bir sorunumuz yoktu yinede tutmadi simdiki aklim olsa yapmazdim umudum tukendigi an tup yaptiririm ayni iyneler ayni ilaclar maddi acidan da manevi acidanda yikim negatif gormek tabi tutanda var ama kesin deil tup bebekte daha fazla sans veriyorlar hakkimizda hayirlisi ben yurt disindayim yaz iznimde tr ye gelince tup bebek icin gorusmeye gidicem bu arada kurler vitaminler hayit falan oyaliyorum kendimi umut dünyası iste

Kizlar adetlerinizde duzensizlik var miydi? Yoksa esinizden kaynakli mi tup bebek ya da asilamaya yoneldiniz? Henuz cok yeniyim ve cok bilgisizim, o yuzden soruyorum. Yani sorunumuz var mi yok mu bilmeden bi adim attik
hic dr a gittinmi
sen daha yeni denemiyimusun bukadar gerilme

hayit prolaktini yukseltiyo bilginiz olsun

Hic bir sorunumuz yoktu yasim 35 olunca denemek istedik asilamayi denemez olaydik igneler ilaclar fitiller yan etkiler sonuc negatif buyuk çöküş

Bende dusuruyor diye biliyorum cunki bu ay adet donemimde gogus acisi sislik vs cekmedim cok rahatti
Normalde cok siserlerdi ve acirlardi
Bende dusuruyor diye biliyorum cunki bu ay adet donemimde gogus acisi sislik vs cekmedim cok rahatti
Normalde cok siserlerdi ve acirlardi
Bide okudum icerigi bu arada direk hayit deil( frauen mantel)diye icinde kadinlik hormon ve duzenine iyi gelicek bir kac vitamin destegi bitkisel kapsul yurt disindayim ben bunu adet sancisina hormon duzensizligine adet oncesi sikayetlere veriyor burda doktorlar ve bana cok iyi geldi ve bunu kullanip hamile kalanlar cok bi umut iciyorum iste hamile kalamasamda adet sancilarim yok cok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…