2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Yok canım daha geçmedi hala devam ediyor

Canım Allah razı olsun çok şükür bu haftaları gördüm sağlıkla kucaklamak da nasip etsin inşallah herkesle birlikte rabbim. Sizlerden de güzel haberler almak nasip etsin inşallah tez zamanda

Amin canım. Rabbim size de sağlık versin canım. Cinsiyetler belli oldu mu canım. Ayy ne güzel duygu maşallah canım ya

Amin canım. Rabbim size de sağlık versin canım. Cinsiyetler belli oldu mu canım. Ayy ne güzel duygu maşallah canım ya
Allah razı olsun canım mucize benim için çok şükür. Cinsiyet için bir dr bir koz blr erkek dedi, biri de ikisi de erkek dedi canım bakalım ilerleyen dönemlerde ne diyecekler bende meraktayım :KK200: birinin erkek olduğu kesin dr demeden ben pipisini gördüm zaten:confused:

resimdeki bebisler gibi bebis nasip etsin sanada Allahim..
herkese versin Amin
Canım 61den dedim bizim oralardandır dıe aklımda kaldı, burayı takipteyim inşallah babada uğurlu gelir bu konu, resimdeki bebekler cok sevdim ama sulalemde ikiz yok Rabbim büyük dilerse oda olur cok cok teşekkürler dileklerin için, bende senin için sevindim

Merhaba arkadaşlar

Bebiş nedeniyle fazla yazamiyorum
Gaz sancısı ile bogusuyoruz

limoncicegi41 limoncicegi41 sen nasılsın tek yumurta diye üzülme nasipte ne var bilemezsin rabbim hayırlısı ile muradini nasip etsin inşallah
canım iyiyim cuma günü yumurtamı toplayacaklar. allaha bıraktım. olursa olur olmazsa önümüzdeki maçlara bakarız.allah hayırlısını nasip etsin. sen nasılsın bayagı yogun gecıyor anladıgım kadarıyla. Ömeri kokla benım için .:)
Canım Rabbim hakkında hayırlısını versin. İnşallah bu sefer sonuç pozitif olur. Tek yumurta olmasına üzülme canım. Zaten ihtiyacımız olan o tek ama doğru olan yumurta. İnşallah senin de kuzun o yumurtayla geliyordur annesine. :dua:
canım benım allah razı olsun. ne güzel moral vermişsin sağol. dediklerin cok dogru.sen nasılsın hersey yolunda mı? yarın test yapınca muhakkak yaz.

limoncicegi41 limoncicegi41 kiz neyapiyon sesinde cikmiyo sene sonu ya sen simdi yogunsundur.
sen nezaman doktora gidicen neolcak simdi tamda 15 tatile denk geliyo hep yat kalkma bi yemege kalk gezme 15 tatilde
ayy kuzumm sorma bütün işler birbirine girdi. okul bı yandan kontroller bır yandan . yetıstırmekte cok zorlandım. ama basardım. karne gunu opu olacak. :)) döllenme olurda embrıyo gelısırse ne zaamn transfer olur bılmem ama sanırım pazartesı olur.sen nasılsın. bana dua et olur mu.

hep dualarimdasiniz. aslinda ta 5 -6 sene oncesine dayaniyo kist agrisiyla hasteneye kaldirildim doktor hormon ilaci verdi kist yok olsun diye nerdeyse 1 sene kullandim sonra giderek artaann ve bitmeyen adetler oldu..benim hastaligim vardi yani rahimden kanamam durmuyodu onun tedavisini oldum onun sebebide pregesteronumun calismamasiymis onun harici hucre buyumesi ve polipler vardi onun tedavisini oldum 2 kez histereskobi oldum . 2. ye sonuc temiz cikti ondada hatta gene polip cikti sadece . ama hormon lar falan hepsi normale dondu. ilac tedavisi histereskobi derken 1 sene gecti iste . doktor sonuclar temiz busefer hamile kalirsin sorun yok dedi yas 33 bekle dedi olur dedi ben neyaparsam yapiyim Allah verirse olur dedi ben illa tedaviye baslayalim dedim kadincagiz ensonunda 3 ay bekle bare dedi yazik sana dedi zaten hormon aldin hep yine hormon mu alican yazik gercekten dedi . sozunu de dinledim onun cok guveniyorum gercekten. dedigi gibide oldu Rabbim nasip etti iste. bi kizim var sukur 9 yasinda ikinci 5 sene olacak nerdeyse olmuyo iyle iste hastalik halloldu Rabbim nasip etti. sakin umidini kesme ben hamile kaldim . burdan insan herseyi dile getirmek istemiyo ben baska doktorlarada sordum hepsi ayni seyi dedi bana eger tedavi olmazsan 2 sene icinde kanser olursun yada kanaman hic durmazsa artik cevap vermezse tedaviye rahmi alinan var diye dediler bana ben ne agladim anlatamam ne yasadigimi ben bilirim ama esim varya onun elini ayagini opiyim ben hep bana bi kizim var yeter hep oyle dedi olmayam da var sen iyi ol dedi o bakti bana .. ah ah Allah kocanin vicdanlisini versin anamda kardeslerimde ameliyattan ciktiktan sonra misafirlige geldiler resmen bana be yatiyorum gecmis olsuna geldiler ya kalktim hizmetlerini ettim neyse bosverrr ya derin konular bunlar sen sormadin bende doluymusum galiba anlattim. canim dua oku gercekten ben 2 ay cocuk isini kafama takmadim Rabbim vermis olmayan var dedim hacet namazi kildim duami ettim gerisi Allah a kalmis .. doktorda sende ne yaparsan yap Rabbim izin verecek once bunu aklina yerlestir ondan sonra doktorada git istedini yap. Esma okuyun bolbol yazdim zaten. ben hastaligimdada okudum gunde yarim saat okudum hergun ama sabahlari. Sukurler olsun. Sen de hamile kalacaksin ben inanıyorum .Rabbim hepinize tattirsin bu duyguyu Allah im en kisa zamanda Ammmmminnn
AY CANIM SEN DE ÇOK ZORLUKLA YAŞAMIŞSIN KAYNANAM YANIMDA İNAN BAZEN FITIK EDİYOR BENİ TÜP BEBEK DE BEBEK DİYOR GÜYA ONU TÖVBE HAŞA BAŞKASI VERİYOR SANKİ YA TÜP BEBEK TEDAVİ YA DEDİM YOKSA AYNI BEBEK OYUNCAK BEBEK DEĞİL YA DEDİM...
BENİM DE GERÇEKTEN HACET NAMAZI KILMAM LAZIM BİR ARA O KADAR ÇOK DUALAR EDERDİM Kİ İNSAN OLMADIKÇA SANKİ UMUDUNU KESİYOR GİBİ DUALARI DA KESİYOR OLMAMALI BÖYLE ŞEY DE TOPARLANMAK LAZIM BİZLERİ DE DUALARINDAN EKSİK ETME CANIM

senin hormonlarina baktilarmi yani kesin care tup bebekmi. tup bebek yaptirmadan once yumurta taibi falan yapilmiyomu belki nasip olur tup bebekten onceki zaten hemen tup bebek yaptirmiycan galiba denesen ya belki oyledir kismetin
BİR AŞILAMA BİR DE YARIM AŞILAMA OLDU YARIM OLAN İĞNELERİ YEMİŞTİM ÖZELE GTMİŞTİM O ZAMAN İŞLEM İÇİN O ZAMAN İSTENEN PARA ÇOK BÜYÜK PARA DEĞİLDİ AMA SIKIŞIKLIKTAN ÇIKARAMADIK OLMADI KLOMEN HAPLARI YUMURTA TAKİBİ HEP OLDU CANIM 5.5 SENELİK EVLİYİM OLMUYOR YANİ BANA KALIRSA SADECE TÜP BEBEK DOKTOR DA ÖYLE DEMİŞTİ 2 AŞILAMA SONRA TÜP DİYE YAŞ 34 KÜÇÜK DE DEĞİLİZ

Merhaba arkadaşlar

Bebiş nedeniyle fazla yazamiyorum
Gaz sancısı ile bogusuyoruz
E Eren61 nasıl mutlu oluyorum senin gebelik takvimi görünce sende coknugras verdim şükür nasip etti rabbim sağlıkla kucağında da göstersin rabbim

limoncicegi41 limoncicegi41 sen nasılsın tek yumurta diye üzülme nasipte ne var bilemezsin rabbim hayırlısı ile muradini nasip etsin inşallah

cennetkokulumm cennetkokulumm sen nasılsın canım

Saye- Saye- sen nasılsın canım hamislik nasıl gidiyor

@Huzur45 sen nasılsın canım

I am mad I am mad sen nasılsın canım
İyiyim abla çok şükür eşimi bekliyorum askerden dönmesini asıl sen nasılsın alışabildin mi kaç yıldan sonra aynı tempoya?
Allahım ne çocuklarınıza sağlık evinize huzur versin inşallah çok sevindim bebişin eve çıkmasına :KK200:

canım iyiyim cuma günü yumurtamı toplayacaklar. allaha bıraktım. olursa olur olmazsa önümüzdeki maçlara bakarız.allah hayırlısını nasip etsin. sen nasılsın bayagı yogun gecıyor anladıgım kadarıyla. Ömeri kokla benım için .:)

canım benım allah razı olsun. ne güzel moral vermişsin sağol. dediklerin cok dogru.sen nasılsın hersey yolunda mı? yarın test yapınca muhakkak yaz.

ayy kuzumm sorma bütün işler birbirine girdi. okul bı yandan kontroller bır yandan . yetıstırmekte cok zorlandım. ama basardım. karne gunu opu olacak. :)) döllenme olurda embrıyo gelısırse ne zaamn transfer olur bılmem ama sanırım pazartesı olur.sen nasılsın. bana dua et olur mu.
Abla dualarım seninle Allahım yardımcın olsun

canim sen hep dualarimdasin .
oh oh cuma gunu olmasi super gercekten inisAllah busefer Allah im Aminnn. hepinize dua ediyorum burdaki butun kızlara Allah im bu sene hepiniz hamile kalirsiniz inisAllah Amin Amin Amin

AY CANIM SEN DE ÇOK ZORLUKLA YAŞAMIŞSIN KAYNANAM YANIMDA İNAN BAZEN FITIK EDİYOR BENİ TÜP BEBEK DE BEBEK DİYOR GÜYA ONU TÖVBE HAŞA BAŞKASI VERİYOR SANKİ YA TÜP BEBEK TEDAVİ YA DEDİM YOKSA AYNI BEBEK OYUNCAK BEBEK DEĞİL YA DEDİM...
BENİM DE GERÇEKTEN HACET NAMAZI KILMAM LAZIM BİR ARA O KADAR ÇOK DUALAR EDERDİM Kİ İNSAN OLMADIKÇA SANKİ UMUDUNU KESİYOR GİBİ DUALARI DA KESİYOR OLMAMALI BÖYLE ŞEY DE TOPARLANMAK LAZIM BİZLERİ DE DUALARINDAN EKSİK ETME CANIM
iste o hatalari bende yaptim cok bi kendine gel ayni hatalari yapma canim:)
takma kimseyi moral cok onemli takma soylesinler bosver

Allah razı olsun canım mucize benim için çok şükür. Cinsiyet için bir dr bir koz blr erkek dedi, biri de ikisi de erkek dedi canım bakalım ilerleyen dönemlerde ne diyecekler bende meraktayım :KK200: birinin erkek olduğu kesin dr demeden ben pipisini gördüm zaten:confused:

Allah seni de mucizlerini de korusun canım. Hadi hayırlısı olur inşallah en azından bir tanesi kesinleşmiş benimde oğlumun pipili ultrason resmi hala duruyor.:KK66: Kendisine de gösteriyorum nasıl hoşuna gidiyor. Rabbim sana da göstersin o günleri inşallah.:dua:

Allah seni de mucizlerini de korusun canım. Hadi hayırlısı olur inşallah en azından bir tanesi kesinleşmiş benimde oğlumun pipili ultrason resmi hala duruyor.:KK66: Kendisine de gösteriyorum nasıl hoşuna gidiyor. Rabbim sana da göstersin o günleri inşallah.:dua:
Aminn inşallah canım ikiside ayrı güzel kız oğlan. Rabbim sağlık versin inşallah bende büyüyüp bıcır bıcır oldukları günleri görürüm
Herkese günaydın hanımlar :KK54:
Ben bu sabah testi yaptım. Çok şükür pozitif çıktı. Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla,sağlıcakla nasip etsin bebeğini kucağını almayı. Her zaman dualarımdasınız. Rabbim sizlere bu mutluluğu kat kat yaşatsın inşallah. :dua::KK200:
Yaaa çok güzel bir haber çok sevindim canım rabbim tamamına erdirsin inşallah :KK200::anneadayı::halay:

X