2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

SANIRIM HAMİLESİN ANLAMADIM TAM LİSTEYE EKLEYEYİM DEDİM HAMİLE KALMAK İSTEYENLER LİSTEMİZ İLK SAYFADA DA :)ALLAH HAYIRLI SAĞLIKLI EVLAT OLMASINI NASİP ETSİN İNŞALLAH EVLADINI AMİN

AMin canim allah razi olsun, ne güzel dilekler dilemissin öyle. darisi insallah tüm isteyenlerin basina olsun, hemde en kisa en güzel hayirli zamanda insallah. Amin

Aminn inşallah canım ikiside ayrı güzel kız oğlan. Rabbim sağlık versin inşallah bende büyüyüp bıcır bıcır oldukları günleri görürüm

Yaaa çok güzel bir haber çok sevindim canım rabbim tamamına erdirsin inşallah :KK200::anneadayı::halay:

Amin canım inşallah göreceksin. Bi arkadaşımın da vardı ikizleri biri kız biri erkek büyüdüler bile canım.Rabbim sağlık versin büyüp gidiyorlar sen biel engel olamıyorsun büyümelerine. Benim küçük sıpam 8 yaşında oldu bile. Düşünürsem herşey dün gibi ama yıllar geçmiş.

Güzel dileklerin için teşekkür ederim canım. Rabbim hepimizinkini tamamına erdirsin. Olmayanlarada tez zamanda nasip etsin inşallah. :dua:

Amin canım inşallah göreceksin. Bi arkadaşımın da vardı ikizleri biri kız biri erkek büyüdüler bile canım.Rabbim sağlık versin büyüp gidiyorlar sen biel engel olamıyorsun büyümelerine. Benim küçük sıpam 8 yaşında oldu bile. Düşünürsem herşey dün gibi ama yıllar geçmiş.

Güzel dileklerin için teşekkür ederim canım. Rabbim hepimizinkini tamamına erdirsin. Olmayanlarada tez zamanda nasip etsin inşallah. :dua:
Aminn inşallah canım Fatoş’u isteyen dileyen tüm arkadaşlarımıza olsun.

Herkese günaydın hanımlar :KK54:
Ben bu sabah testi yaptım. Çok şükür pozitif çıktı. Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla,sağlıcakla nasip etsin bebeğini kucağını almayı. Her zaman dualarımdasınız. Rabbim sizlere bu mutluluğu kat kat yaşatsın inşallah. :dua::KK200:
MasAllah ay cok sevindim Allah im saglikla kucagina almayi nasip etsin insAllah darisi diger kizlara Aminn

yok canim bugun oldu boyle anlamadim ama simdi biraz hafifledi sukur

Dikkat et canım hamilelikte olabiliyor böyle baş dönmeleri tansiyon düşmesi veya yükselmesi. bol su iç ve dinlen. Benimde geçen hafta baş dönmem olmuştu 5-10 dk sürmüştü kendimi bi kötü hissettm sonra meğersem belirtiymiş. Şimdilerde de öğlenleri şekerim düşmeye başladı. dikkat etcez artık canım.

Dikkat et canım hamilelikte olabiliyor böyle baş dönmeleri tansiyon düşmesi veya yükselmesi. bol su iç ve dinlen. Benimde geçen hafta baş dönmem olmuştu 5-10 dk sürmüştü kendimi bi kötü hissettm sonra meğersem belirtiymiş. Şimdilerde de öğlenleri şekerim düşmeye başladı. dikkat etcez artık canım.
gece uyku uyumadim kendi kendime nazar ettim ben . hsimdi iyiyim Sukur okadar donmuyo. sekerimmi dustu dedim tatli yedim tansiyonummu dustu dedim tuzlu yedim daha iyiyim tansiyonum dustu galiba. tansiyonum normal limonu yiyorum midem yanmasin diye hergun enaz yarim yada 1 tane ondanmi oldu ne anlamadim.
senin baska belirtin oldumu

Allah seni de mucizlerini de korusun canım. Hadi hayırlısı olur inşallah en azından bir tanesi kesinleşmiş benimde oğlumun pipili ultrason resmi hala duruyor.:KK66: Kendisine de gösteriyorum nasıl hoşuna gidiyor. Rabbim sana da göstersin o günleri inşallah.:dua:
Harikaaaaa bir haberrrrr çık sevindim Aşlah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh:)

gece uyku uyumadim kendi kendime nazar ettim ben . hsimdi iyiyim Sukur okadar donmuyo. sekerimmi dustu dedim tatli yedim tansiyonummu dustu dedim tuzlu yedim daha iyiyim tansiyonum dustu galiba. tansiyonum normal limonu yiyorum midem yanmasin diye hergun enaz yarim yada 1 tane ondanmi oldu ne anlamadim.
senin baska belirtin oldumu

Evet canım limon tansiyonunu düşürebilir eğer günlük o kadar limon kullanmaya alışık değilsen yapabilir böyle etkiler.
Canım mide yanması için şikayetin başladıktan sonra sadece iki yudum süt içmeyi denesene birde. Benim ablam normalde de mide problemleri olan biriydi hamileyken de çok çekti sonra televizyonda duymuş bunu denemiş o günden sonra her şikayeti olduğunda sadece iki yudum süt içti ve çok şükür böyle atlattı. İnşallah sana da fayda eder.

Benim belirtim son bir haftadır kasıklarda iğne batması arada bıçak saplanması oluyordu canım. Bende bunlardan umutlanıp hissetmiştim.

Evet canım limon tansiyonunu düşürebilir eğer günlük o kadar limon kullanmaya alışık değilsen yapabilir böyle etkiler.
Canım mide yanması için şikayetin başladıktan sonra sadece iki yudum süt içmeyi denesene birde. Benim ablam normalde de mide problemleri olan biriydi hamileyken de çok çekti sonra televizyonda duymuş bunu denemiş o günden sonra her şikayeti olduğunda sadece iki yudum süt içti ve çok şükür böyle atlattı. İnşallah sana da fayda eder.

Benim belirtim son bir haftadır kasıklarda iğne batması arada bıçak saplanması oluyordu canım. Bende bunlardan umutlanıp hissetmiştim.
sutude biliyorum.canim hatta limoncicegi41 limoncicegi41 de soylemistide iste nebiliyim eksi istiyo galiba canim :)

X