2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

eren61 bir ara yazıyordum buraya, tebrik ederim canım dier arkadaşlarında gönüllerince olsun halen birşey yok beklemedeyiz listede ismimde eklenmiş::KK66:))

eren61 bir ara yazıyordum buraya, tebrik ederim canım dier arkadaşlarında gönüllerince olsun halen birşey yok beklemedeyiz listede ismimde eklenmiş::KK66:))
Allah razi olsun canim .
beklerken bos durmayin kizz bol dua edin. heray adetiniz bitince Hacet namazi kilip Buyuk Hacet duasini okuyun pesine seccadeden kalkmadan dua edin. Esma cekin hep dua edin.
tabi bide calisin:halay::KK70:
Allah im diger arkadaslarada inisAllah bu sene nasip etsin Amin Amin Amin kizlar hepinize nasip olsun 2019 sizlere kismet getirsin hep Rabbim gonlunuze gore versin Amin Amin Amin​

Merhaba arkadaşlar

Bebiş nedeniyle fazla yazamiyorum
Gaz sancısı ile bogusuyoruz
E Eren61 nasıl mutlu oluyorum senin gebelik takvimi görünce sende coknugras verdim şükür nasip etti rabbim sağlıkla kucağında da göstersin rabbim

limoncicegi41 limoncicegi41 sen nasılsın tek yumurta diye üzülme nasipte ne var bilemezsin rabbim hayırlısı ile muradini nasip etsin inşallah

cennetkokulumm cennetkokulumm sen nasılsın canım

Saye- Saye- sen nasılsın canım hamislik nasıl gidiyor

@Huzur45 sen nasılsın canım

I am mad I am mad sen nasılsın canım

A anneveoglusu burdasin:)
omer nasil oldu

sende iyisin inisAllah
Ömer iyi teyzesi şükür Dr kinkontr vardi pazartesi günü şükür iyi dedi Dr

Benim dikisler yanıyor ve sızlıyor Dr kontrolümüz vardı pazartesi benimde Dr baktı iyi dedi

Sen nasılsın Dr ne zaman gideceksin

anladım canım. hayırlısıyla cıksın taynınız ınsallah. bız ıkıncı tedavıye basladık . ama maalesef tek yumurtam oldugu ıcın ıgnesız buyutuyor doktor. hayırlsıı allahdan. saldım çayıra mevlam kayıra

Canım Rabbim hakkında hayırlısını versin. İnşallah bu sefer sonuç pozitif olur. Tek yumurta olmasına üzülme canım. Zaten ihtiyacımız olan o tek ama doğru olan yumurta. İnşallah senin de kuzun o yumurtayla geliyordur annesine. :dua:

Merhaba arkadaşlar

Bebiş nedeniyle fazla yazamiyorum
Gaz sancısı ile bogusuyoruz
E Eren61 nasıl mutlu oluyorum senin gebelik takvimi görünce sende coknugras verdim şükür nasip etti rabbim sağlıkla kucağında da göstersin rabbim

limoncicegi41 limoncicegi41 sen nasılsın tek yumurta diye üzülme nasipte ne var bilemezsin rabbim hayırlısı ile muradini nasip etsin inşallah

cennetkokulumm cennetkokulumm sen nasılsın canım

Saye- Saye- sen nasılsın canım hamislik nasıl gidiyor

@Huzur45 sen nasılsın canım

I am mad I am mad sen nasılsın canım
:)
sagol canim mayista 5 sene olacak 5 sene 5 seneye her ay her ay aman iste takmamak lazim aslinda kafaya ustune gittikce yipraniyosun iste takmayincami olmuyo. vakti saati boyleymis Rabbimin vardir bildigi:)
asil sen nasilsin dikislerin alindimi?
anason cayi kar etmiyomu bebise

Benim dikisler yanıyor ve sızlıyor Dr kontrolümüz vardı pazartesi benimde Dr baktı iyi dedi

Allah yavrunu da sana da sağlık versin canım. İnşallah bunlarda geçecek Rabbim yardımcınız olsun. Sabrınızı sonunda inşallah çok güzel günleriniz olacak canım. :dua:

canim ya bende sadece d vitamini eksik cikti hersey normalmis. Sukur Allah a 1 ay sonra gel dedi ama ben 1 bucuk ay sonra falan giderim galiba cinsiyetinide ogrenirim inisAllah yine kendi doktoruma tabiki . ana sagliktanda ayri cagiriyolarda ben kendi doktoruma gidiyorum yinede .. doktorum zaten bir dunya test yapti hastaliktan dolayi hersey temuz cikti Sukurler olsun

:)
sagol canim mayista 5 sene olacak 5 sene 5 seneye her ay her ay aman iste takmamak lazim aslinda kafaya ustune gittikce yipraniyosun iste takmayincami olmuyo. vakti saati boyleymis Rabbimin vardir bildigi:)
asil sen nasilsin dikislerin alindimi?
anason cayi kar etmiyomu bebise

Canım dile kolay 5 sene tabi gelde sana sor bu 5 seneyi. Bu işler nasip kısmet birazda çaba meselesi. Biz kul olarak çabalamaktan vazgeçmiyoruz. Ama Rabbim uygun zamanını biliyor ya işe o ne derse ne zaman derse o zaman oluyor. Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun inşallah. Hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. :dua:

Rabbim bunca yıl sonra gelen mucizenide senide korusun inşallah. Sağlıcakla kucağına almak nasip olsun canım. :dua:

X