2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

hastaligim beni cok yipratti gercekten sana anlatamam sana oyle yiprandimki korkudan .
benim gibi birinin rahmini aldilar. Allah ima sukur iyilestim simdi

limoncicegi41 bin kerede desemde sana yine diycem yine diycemmm tedaviye baslamadan once hacet namazi kil . bildigin dualarla kilsan da olur Rabbim kabul eylesin inisAllah
ayy kuzum benım tamam kılcam. amin insallah herkesın duasını kabul etsın. kuzum o zaan sının nerdeyse 7 haftalık maşallah ya kız kalbıı bıle duyarsınnn :)))))) ayyy yarın gıt doktora hemen merakta bırakma bızıııı

Biz de tup bebek tedavisine bir turlu baslayamiyoruz. Once kist olusmus diye baslayamadik, ertesi ay kist gitti gonalfe basladik ama gelismeler cok iyi olmadigi icin tedavi iptal oldu. Bu ay da adetim beklenenden 1 hafta once geldi, kesin gecen aydan olusan kistler vardir bu ay da baslayamayiz. Bir turlu yolunda gitmiyor isler

kiz biraz gecsin ne yarini dr alerjisi oldu artik bende
:) vakit gecsin hersey olacagina varir

Rabbim vesile kil de Sifa Senden de tedaviye baslarken en buyuk yanlisi yapiyoruz farkinda degiliz

Cok sevindim Allah tamamına erdirsin inşallah

O zaman epeyi büyüdü kuzu canım 7 haftalık oldun demektir Dr ne zaman gideceksin

Rabbim ol desin yeterki biz kullar ona emanetiz rabbim tamamına erdirsin inşallah sağlıkla

hastaligim beni cok yipratti gercekten sana anlatamam sana oyle yiprandimki korkudan .
benim gibi birinin rahmini aldilar. Allah ima sukur iyilestim simdi
Drlara kalsa miyonlar yüzünden benim de rahmim alınmalı idi şükür Rabbime çıkış kapısı sundu nasip etti darısı diğer kızlara olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…